Спілка нечуючих юристів / Union of the Deaf Lawyers
Ми раді вітати Вас на інформаційно-правовому сайті "Спілка нечуючих юристів / Union of the Deaf Lawyers" (Kyiv, Ukraine). Цей сайт для всіх, хто цікавиться питаннями права людей з інвалідністю зі слуху в Україні. (Сайт створено 19.I.2007 та поновлено сторінку 30.03.2013)
ЛАСКАВО ПРОСИМО НА САЙТ !
Понеділок, 10.12.2018, 00:30
Меню сайту
Категорії розділу
Спілка [47]
Правові новини [146]
Правознавство [124]
Адвокатура [88]
Кримінал [80]
Консультація [42]
Країна глухих [86]
Адміністратор [10]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

free web counter
Посилання
Події
Кіно з субтитрами
Довідник
 
Головна » Архів матеріалів

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 17 серпня 2011 р. №895

ПОРЯДОК
реєстрації місця проживання або перебування бездомних осіб
 

1. Реєстрація місця проживання або перебування бездомної особи (далі - реєстрація) здійснюється шляхом внесення до паспортного документа або документа, що підтверджує законність проживання на території України, відомостей про місце проживання або перебування бездомної особи із зазначенням місцезнаходження центру обліку бездомних осіб, де вона перебуває на обліку, або закладу для бездомних осіб, де їй надається тимчасовий притулок.
2. Реєстрація здійснюється територіальними органами та підрозділами ДМС (далі - органи реєстрації).
3. Для реєстрації бездомна особа подає:
1) заяву про реєстрацію за формою згідно з додат ... Читати далі »

Категорія: Правознавство | Переглядів: 1484 | Додав: Admin | Дата: 01.07.2013

Категорії громадян, на які розповсюджуються пільги на житлово-комунальні послуги

Відповідно до статті 102 Бюджетного кодексу України за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот надаються пільги слідуючим
категоріям громадян:
-ветеранам війни;
-особам, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів  війни,  гарантії їх соціального захисту";
-особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною;
-вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною; особам, які мають особливі трудо ... Читати далі »

Категорія: Правознавство | Переглядів: 918 | Додав: Admin | Дата: 30.06.2013

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2007 р. №150
(Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ №35 від 25.01.2012)

ПОРЯДОК
виплати деяким категоріям інвалідів грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування

Загальна частина
1. Цей Порядок визначає механізм виплати грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування (далі - грошова компенсація за путівку та за самостійне лікування) деяким категоріям інвалідів, та її розміри.
Дія цього Порядку не поширюється на осіб, інвалідність яких пов'язана з наслідками Чорнобильської катастрофи, інвалідів війни, інвалідів, зазначених в абзаці третьому частини першої статт ... Читати далі »

Категорія: Консультація | Переглядів: 849 | Додав: Admin | Дата: 27.06.2013

Прокуратура завжди відстоює інтереси інвалідів (2012-2011)

2012 рік

Завдяки органам прокуратури захищено в суді права інваліда на житло

Апеляційним судом Житомирської області 24.07.2012 залишено без змін рішення суду першої інстанції, яким задоволено позов прокурора м.Житомира, поданий в інтересах інваліда дитинства 2 групи, хворого на церебральний параліч, людини похилого віку про визнання недійсним договору купівлі- продажу належної йому однокімнатної квартири.
Суд при постановленні рішення врахував, що покупець умисно ввела продавця в оману щодо істотних умов договору, запевнивши, шо з ним укладено договір довічного утримання, та позбавила інваліда єдиного житла, при цьому не сплативши його вартість.
01.08.2012    
   ... Читати далі »

Категорія: Адвокатура | Переглядів: 984 | Додав: Admin | Дата: 26.06.2013

Головним управлінням юстиції у Вінницькій області 20 вересня 2012 року зареєстровано Вінницьку обласну громадську організацію людей з вадами слуху "Жест любові”.
20 жовтня 2012 року нечуючі вінничани відзначали незвичайне свято - відкриття Вінницької обласної громадської організації людей з вадами слуху (ВОГОЛВС) "Жест любові”. Організація створена з метою надання послуг людям з вадами слуху для вирішення їхніх проблем побутового та соціального характеру.
Презентацію розпочала заступник директора ВОГОЛВС "Жест Любові” - Марина Василівна Шевчук. Вона розповіла про зародження ідеї створення ГО. Спілкуючись зі своїми нечуючими друзями, Марина бачила, що вони неабияк потребують допомоги сурдоперекладачів для вирішення різних питань. Одне з найболючіших безробіття. Оск ... Читати далі »
Категорія: Країна глухих | Переглядів: 377 | Додав: Admin | Дата: 24.06.2013

1. Перебіг процесуального строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою пов'язано його початок.
2. Строк, що визначається роками, закінчується у відповідні місяць і число останнього року цього строку.
3. Строк, що визначається місяцями, закінчується у відповідне число останнього місяця цього строку.
4. Якщо закінчення строку, що визначається місяцями, припадає на такий місяць, що відповідного числа не має, то строк закінчується в останній день цього місяця.
5. Останнім днем строку, який закінчується вказівкою на певний день, вважається цей день.
6. Якщо закінчення строку припадає на вихідний, святковий чи інший неробочий день, останнім днем строку є перший після нього робочий день.
7. Перебіг строку, закінчення якого пов'язане з подією, яка повинна неминуче настати, закінчується наступного ... Читати далі »

Категорія: Адвокатура | Переглядів: 724 | Додав: Admin | Дата: 23.06.2013

Продовження - 2 частина. Початок статті дивитися тут: 1 частина.

Стаття 25. Здоров’я

Держави-учасниці визнають, що особи з інвалідністю мають право на найбільш досяжний рівень здоров'я без дискримінації за ознакою інвалідності. Держави-учасниці вживають усіх належних заходів для забезпечення доступу осіб з інвалідністю до послуг у сфері охорони здоров'я, які враховують ґендерну специфіку, у тому числі до реабілітації за станом здоров'я. Зокрема, держави-учасниці:
a) забезпечують особам з інвалідністю той самий набір, якість і рівень безплатних або недорогих послуг і програм з охорони здоров'я, що й іншим особам, зокрема у сфері сексуального та репродуктивного зд ... Читати далі »

Категорія: Правознавство | Переглядів: 1300 | Додав: Admin | Дата: 22.06.2013

Конвенція ООН про права осіб з інвалідністю

прийнята Генеральною Асамблеєю ООН 13 грудня 2006 року
і набула законної сили 03 травня 2008 року

ратифікована Законом України від 16 грудня 2009 року
і набрала чинності з 06 березня 2010 року

Преамбула

Держави-учасниці цієї Конвенції,
a) нагадуючи про проголошені в Статуті Організації Об'єднаних Націй принципи, в яких достоїнство й цінність, притаманні всім членам людської сім'ї, і рівні та невід'ємні їхні права визнаються за основу свободи, справедливості й загального миру;
b) визнаючи, що Організація Об'єднаних Націй проголосила й закріпила в Загальній декларації прав людини та в Міжнародних пактах про права людини, що кожна людина має всі передбачені в них права й свободи без будь-якого розрізнення;
c) підтверджуючи загальність, неп ... Читати далі »

Категорія: Правознавство | Переглядів: 1055 | Додав: Admin | Дата: 20.06.2013

Рекомендація МОП щодо професійної реабілітації та працевлаштування інвалідів

Генеральна конференція Міжнародної організації праці,
-що скликана в Женеві Адміністративною радою Міжнародного бюро праці та зібралася 1 червня 1983 року на свою шістдесят дев'яту сесію,
-беручи до уваги існуючі міжнародні норми, які містяться в Рекомендації 1955 року щодо перекваліфікації інвалідів,
-зазначаючи, що з часу ухвалення Рекомендації 1955 року щодо перекваліфікації інвалідів відбулися значні зміни в розумінні реабілітаційних потреб, в охопленні та організації служб реабілітації, а також у законодавстві та практиці багатьох членів Організації з питань, що входять до сфери дії вищезазначеної рекомендації,
-враховуючи, що 1981 рік був проголошений Генеральною асамблеєю Організації Об'єднаних Націй Міжнародним р ... Читати далі »

Категорія: Правознавство | Переглядів: 824 | Додав: сурдопедагог | Дата: 19.06.2013

Декларация ООН о правах инвалидов
9 декабря 1975 г.

Генеральная Ассамблея,
-сознавая обязательства, взятые на себя государствами-членами в соответствии с Уставом Организации Объединенных Наций, действовать как совместно, так и индивидуально в сотрудничестве с Организацией в целях содействия повышению  уровня жизни, полной занятости и обеспечению условий для прогресса и развития в экономической и социальной областях,
-вновь подтверждая свою веру в права человека и основные свободы, а также принципы мира, достоинства и ценности человеческой личности и социальной справедливости, провозглашенные в Уставе,
-напоминая о принципах Всеобщей декларации прав человека, Международных пактов о правах человека, Декларации прав ребенка и Декларации о правах умственно отсталых лиц, а также о нормах социального прогресса, ... Читати далі »

Категорія: Правознавство | Переглядів: 739 | Додав: Admin | Дата: 18.06.2013

« 1 2 ... 53 54 55 56 57 ... 62 63 »
Пошук
Меню співзасновника
 
 
Посилання
Довідник
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 60
Архів записів
АФОРИЗМИ: **Судиться - не богу молиться: поклоном не відбудеш. **На суд витрачають багато коштів. **Суди, суди, та поглядай сюди. **З багатим не судись, а з сильним не борись. **Суд і прямий, та суддя кривий. **Відсутній - завжди винен. **З суддею не спор, а з тюрмою не лайся. **Суддя в суді, що риба в воді. **Суддя - що кравець: як захоче, так і покрає. **У судді і брат в неправді буде винуватим. **Правдивий суддя, що цегляна стіна. **Коли карман сухий, то і суддя глухий. **Суддя, що подарунки бере, перед суддею (на лаві підсудних) буде. **Архирей не бог, а прокурор не правда. **Секретар суда з ділом, як душа з тілом. **В суді правди не шукають. **Перо в суді, що сокира в лісі. **Як в кишені сухо, то і в суді глухо. **Правда твоя, мужичок, але полізай у мішок. **У суд ногою, а в гаманець рукою. **У кого карман повніший, у того й суд правіший. **Набий віз людей, та повези у суд віз грошей, то й прав будеш. **Не йди в суд з одним носом а йди з приносом. З грішми. **Тому довго суд тягнеться, що винуватий нравиться. **Тоді виграю справу, як ляжу на лаву. **Тяганина в судах. **В своїй справі сам не суддя. **Сам собі ніхто не суддя. **Самому судить - не розсудить. **Самосуд - не суд. **Самосуд - сліпий суд. **Як судять громадою, то й невинному дістається. **Хто судиться, той нудиться. **Найгірше в світі, це судиться та лічиться. **Справу вести,- не постіл плести. **Як почнеться тяганина, то не раз упріє Україна. **Суд не яма - стій прямо. **Із суда, що з ставка, сухий не вийдеш. **Хто ходить по судах, то про того йде негарна слава. **На суді, що на воді, не втонеш, то замочишся. **Краще втопиться, чим судиться. **Тяжба - петля, а суд - шибениця. **Хоч і праве діло, а в кишені засвербіло. **Витрати грошей на судові справи. **З суда грошей не носять. **Тяжба - не гроші, а потрава - не хліб. **В копицях -не сіно, а в суді - не гроші. **В лісі -не дуги, а в суді - не гроші. **Суд та діло собака з’їла. **Судді - рибка, а прохачеві - луска. **Поли вріж (поступись своїм) та тікай, а суда не затівай. **Суд завів, став гол, як сокіл. **Не ходи до суду, бо хліба не буде. **Від злодія біда, від суда - нужда. **Дере коза лозу, а вовк козу, а вовка мужик, а мужика пан, а пана юриста, а юристу чортів триста. **Поганий мир, краще всякого суда. **Краще матер'яний мир, чим ремінний суд. **З казною судиться, то краще втопиться. **З казною не судись - своїм поступись. **Хто бореться з морозом, у того завжди вуха померзлі. **Коза з вовком тягалась, та тільки шкура зосталась. **Великий та багатий - рідко винуватий. **Захищається рак клешнею, а багач мошною. **У скотинки - рожки, а у багатого грошики. **У святих отців не знайдеш кінців. **Уміння приховувати свої вчинки. **На старців суда нема. **Голий голого не позива. **З голого, що з мертвого. **На нема і суда нема. **Не треба з тим дружиться, хто любить судиться. **Правди не судять. **Ідучи в суд хваляться обидва, а з суда - один. **До справи два, а по справі - один. **До суда два скачуть, а після суда один скаче, а другий плаче. **Справа - справою, а суд по формі. **Діло - ділом, пиво - пивом, а суд по формі. **Не спіши карати, спіши вислухати. **Суд скорий рідко бува справедливий. **Без розсуду не твори суду. **Краще десять винуватців простить, чим одного невинного наказати. **Винуватого кров - вода, а невинного - біда. **Неправий суд - гірше розбою.**