Спілка нечуючих юристів / Union of the Deaf Lawyers
Ми раді вітати Вас на інформаційно-правовому сайті "Спілка нечуючих юристів / Union of the Deaf Lawyers" (Kyiv, Ukraine). Цей сайт для всіх, хто цікавиться питаннями права людей з інвалідністю зі слуху в Україні. (Сайт створено 19.I.2007 та поновлено сторінку 30.03.2013)
ЛАСКАВО ПРОСИМО НА САЙТ !
Вівторок, 17.07.2018, 11:02
Меню сайту
Категорії розділу
Спілка [41]
Правові новини [138]
Правознавство [124]
Адвокатура [89]
Кримінал [69]
Консультація [42]
Країна глухих [82]
Адміністратор [8]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

free web counter
Посилання
Події
Кіно з субтитрами
Довідник
 
Головна » Країна глухих

Голові
Українського товариства глухих
І.І.Чепчиній

Шановні друзі!

Спільнота глухих — це група осіб з порушеннями слуху, які з будь-якої причини відчувають досить спільного між собою, щоб мати спільні прагнення (інтереси, умови життя і діяльності, близькість поглядів, спільна віра), цілі та структури.
УТОГ - об’єднання осіб з порушеннями слуху зі спільними умовами життя, інтересам ... Читати далі »

Категорія: Країна глухих | Переглядів: 120 | Додав: Admin | Дата: 04.06.2018

Накануне стало известно о том, что 23 мая 2018 г. сотрудники Следственного комитета МВД России провели обыски и выемку документов в зданиях, принадлежащих Общероссийской общественной организации инвалидов “Всероссийское общество глухих” (ВОГ). Также обыски были проведены в квартирах и домах руководителей общественной организации инвалидов.
Задержаны президент ОООИ ВОГ, президент Сурдлимпийского комитета России, президент Международного комитета спорта глухих (в состав Комитета входит Украина - Admin), член ... Читати далі »

Категорія: Країна глухих | Переглядів: 319 | Додав: Admin | Дата: 26.05.2018

До Міністерства інфраструктури України звернулась ВГОІ “Українське товариство глухих” з пропозиціями щодо створення сприятливих умов і врахування потреб осіб із порушеннями слуху під час перевезення пасажирів у КП “Київський метрополітен”.
У цьому зверненні для забезпечення доступності метро для пасажирів з порушеннями слуху пропонувалося наступне:
•  розміщення інформаційних табло в поїздах та/або на станціях метрополітену з біжучим рядком, які дублюють звукову інформацію, що оголошується в поїздах та/або на станціях метрополітену;
•  збільшення кількості інформаційних матеріалів про рух транспорту з таким розрахунком, щоб пасажир з порушеннями слуху міг вільно бачити схеми та таблички з зупинками;
•  при проектуванні нових станцій метро передбачити розміщення назв зупинок на стінах платформ на рівні вікон ... Читати далі »

Категорія: Країна глухих | Переглядів: 163 | Додав: Admin | Дата: 24.04.2018

Шокуюча ситуація склалася із захистом прав людей з інвалідністю по слуху в Дніпрі. У профільному гуртожитку, яким керує місцеве підприємство Українського товариства глухих (УТОГ), критично підвищують ціни на проживання. При цьому людям із вадами слуху, які працюють на спеціалізованому підприємстві УТОГ, стабільно не виплачують частину зарплатні.

Соціальне житло – за ціною ринкового?
У гуртожитку за адресою пр.Олександра Поля (в минулому Кірова), 52, де вже багато років живуть люди з вадами слуху, з 1-го листопада критично підвищили плату за проживання.
За офіційною інформацією, балансоутримувач гуртожитку – Підприємство об’єднання громадян «Дніпровське УВП УТОГ» – повідомило мешканців, що розмір оплати за одну кімнату підвищується з 776 до 1500 грн.
При цьому для обґрунтування цін ... Читати далі »

Категорія: Країна глухих | Переглядів: 185 | Додав: Admin | Дата: 30.11.2017

Значне досягнення для глобальної спільноти глухих: Міжнародний день жестових мов оголошений Організацією Об’єднаних Націй
 
Нью-Йорк, США, 19 грудня 2017 року: Генеральна Асамблея ООН оголосила 23 вересня Міжнародним днем жестових мов. Відповідна резолюція (A/C.3/72/L.36/Rev.1) спочатку була узгоджена під час 48-го засідання Третього комітету Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй у четвер 16 листопада 2017 року, і офіційно прийнята сьогодні на 72-й Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй.
Резолюція була внесена через Постійне представництво Антигуа і Барбуда при Організації Об’єднаних Націй за оригінальним запитом Всесвітньої федерації глухих (ВФГ). ВФГ працювала зі своїми країнами-членами, щоб отримати підтримку від їхніх відповідних постійних пред ... Читати далі »

Категорія: Країна глухих | Переглядів: 222 | Додав: Admin | Дата: 23.11.2017

Проверка школы-интерната для детей с недостатками слуха в Ужгороде - Инспектор. Города. 1+1. 1 выпуск 1 сезон

Одним из самых эмоциональных моментов для Владимира Остапчука во время съемок в Ужгороде стала инспекция интерната для детей с недостатками слуха, во время которой ведущий едва сдержал слезы. Владимир Остапчук наткнулся на пост в Фейсбуке, где мама одного из мальчиков утверждает, что сына избил учитель. Действительно ли это было так - телеведущий попытается выяснить.

Коротка історія школи: У 2014 році школі виповнилось 110 років. А початок історії розвитку школи-інтернату для глухонімих в Ужгоро ... Читати далі »

Категорія: Країна глухих | Переглядів: 206 | Додав: Admin | Дата: 15.11.2017

Мировой суд Тель-Авива государства Израиля принял иск против израильского МВД от 45-летней гражданки Украины Ларисы Тимошенко, чей бойфренд, 55-летний Адам Гил, постоянно проживает в Израиле.

По информации портала Ynet, пара познакомилась три года назад на сайте для глухих людей, общающихся друг с другом при помощи языка жестов.

Согласно иску, восемь месяцев назад Лариса в очередной раз прилетела в Израиль по приглашению Адама. Проходя паспортный контроль, женщина показала его сотрудникам обратный билет на Украину, а также письмо от родителей бойфренда, которые обещали принять ее у себя дома на время пребывания гостьи в Израиле.

Сотрудники паспортного контроля стали задавать ей вопросы, которых она не поняла. Истица утверждает, что, по закону, ей должны были предоставить возможность пройти собеседование на языке жестов, однако этого не было сделано.

По ... Читати далі »

Категорія: Країна глухих | Переглядів: 197 | Додав: Admin | Дата: 10.11.2017

Члени одеського товариства глухих вийшли на протест через жахливі житлові умови, в будинку протікає дах, а стін покрилися цвіллю.

Наразі вони мешкають у гуртожитку, де десятками років не робився ремонт. Люди хочуть, аби товариство, якому належить будівля, передало її у комунальну власність, а потім приватизувати кімнати. З таким проханням вони вже звернулись до мерії. Але все не так просто, чому знає Віталій Гарнов, журналіст "Время Одессы".

В Одесі є два гуртожитки, де так само, як і в Херсоні, проживають члени Українського товариства глухих (УТОГ). Свого часу, людям обіцяли дати квартири, але за останні 10 років жодна людина свого житла так і не отримав. Цинічно користуючись вразливістю і юридичної необізнаністю інвалідів, керівництво УТОГ відмовляє їм у прописці і приватизації своїх кімнат, які, як виявилося, вже виставлені на пр ... Читати далі »

Категорія: Країна глухих | Переглядів: 229 | Додав: Admin | Дата: 12.10.2017

Цирк с приездом Ильи Кивы на предприятие “УТОГ” в Херсоне просят прекратить уже у прокурора области работники предприятия. Во время общения с  заместителем руководителя Херсонской местной прокуроры К.Поляковым люди прокомментировали ситуацию, которая сложилась на предприятии.

Наталья Павловна Мишенева, работница фабрики “УТОГ”, швея:
“Начиналось все с небольших митингов слабослышащих – все они касалась заработной платы. Они хотели получать зарплату 3200 “чистыми”, на руки. Они считали, что не нужно платить ни подоходный налог, ни оплату за жилье…
Тут еще многое зависит от самого сотрудника. Есть женщины, которые и хотят работать, и могут работать. Но получается так, что сами же слабослышащие своих же подруг настраивают против нас. Мол, здоровым людям дают больше зарплату и не так заставляют работать. И ... Читати далі »

Категорія: Країна глухих | Переглядів: 194 | Додав: Admin | Дата: 04.10.2017

Продовження. Початок статті дивитися тут.

У зустрічі на Херсонському учбово-виробничому підприємстві Українського товариства глухих (УТОГ) взяв участь голова Соціалістичної партії України І.В.Ківа, який у ході розмови з головою товариства І.І.Чепчиною, зокрема, пообіцяв сприяти у пошуку замовлень для Херсонського УВП.
За пропозицією І.Чепчиної прийнято рішення про направлення на підприємство комісії Центрального правління Товариства для перевірки стану справ і скарг працівників підприємства.

Кратко о истории Херсонского УПП УТОГ (Admin)

Швейного профиля, основано 01.09.1945 года. До этого на улице 21 января, 35/4 существовала артель глухонемых пр ... Читати далі »

Категорія: Країна глухих | Переглядів: 429 | Додав: Admin | Дата: 02.10.2017

1 2 3 ... 8 9 »
Пошук
Меню співзасновника
 
 
Посилання
Довідник
Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 56
Архів записів
АФОРИЗМИ: **Судиться - не богу молиться: поклоном не відбудеш. **На суд витрачають багато коштів. **Суди, суди, та поглядай сюди. **З багатим не судись, а з сильним не борись. **Суд і прямий, та суддя кривий. **Відсутній - завжди винен. **З суддею не спор, а з тюрмою не лайся. **Суддя в суді, що риба в воді. **Суддя - що кравець: як захоче, так і покрає. **У судді і брат в неправді буде винуватим. **Правдивий суддя, що цегляна стіна. **Коли карман сухий, то і суддя глухий. **Суддя, що подарунки бере, перед суддею (на лаві підсудних) буде. **Архирей не бог, а прокурор не правда. **Секретар суда з ділом, як душа з тілом. **В суді правди не шукають. **Перо в суді, що сокира в лісі. **Як в кишені сухо, то і в суді глухо. **Правда твоя, мужичок, але полізай у мішок. **У суд ногою, а в гаманець рукою. **У кого карман повніший, у того й суд правіший. **Набий віз людей, та повези у суд віз грошей, то й прав будеш. **Не йди в суд з одним носом а йди з приносом. З грішми. **Тому довго суд тягнеться, що винуватий нравиться. **Тоді виграю справу, як ляжу на лаву. **Тяганина в судах. **В своїй справі сам не суддя. **Сам собі ніхто не суддя. **Самому судить - не розсудить. **Самосуд - не суд. **Самосуд - сліпий суд. **Як судять громадою, то й невинному дістається. **Хто судиться, той нудиться. **Найгірше в світі, це судиться та лічиться. **Справу вести,- не постіл плести. **Як почнеться тяганина, то не раз упріє Україна. **Суд не яма - стій прямо. **Із суда, що з ставка, сухий не вийдеш. **Хто ходить по судах, то про того йде негарна слава. **На суді, що на воді, не втонеш, то замочишся. **Краще втопиться, чим судиться. **Тяжба - петля, а суд - шибениця. **Хоч і праве діло, а в кишені засвербіло. **Витрати грошей на судові справи. **З суда грошей не носять. **Тяжба - не гроші, а потрава - не хліб. **В копицях -не сіно, а в суді - не гроші. **В лісі -не дуги, а в суді - не гроші. **Суд та діло собака з’їла. **Судді - рибка, а прохачеві - луска. **Поли вріж (поступись своїм) та тікай, а суда не затівай. **Суд завів, став гол, як сокіл. **Не ходи до суду, бо хліба не буде. **Від злодія біда, від суда - нужда. **Дере коза лозу, а вовк козу, а вовка мужик, а мужика пан, а пана юриста, а юристу чортів триста. **Поганий мир, краще всякого суда. **Краще матер'яний мир, чим ремінний суд. **З казною судиться, то краще втопиться. **З казною не судись - своїм поступись. **Хто бореться з морозом, у того завжди вуха померзлі. **Коза з вовком тягалась, та тільки шкура зосталась. **Великий та багатий - рідко винуватий. **Захищається рак клешнею, а багач мошною. **У скотинки - рожки, а у багатого грошики. **У святих отців не знайдеш кінців. **Уміння приховувати свої вчинки. **На старців суда нема. **Голий голого не позива. **З голого, що з мертвого. **На нема і суда нема. **Не треба з тим дружиться, хто любить судиться. **Правди не судять. **Ідучи в суд хваляться обидва, а з суда - один. **До справи два, а по справі - один. **До суда два скачуть, а після суда один скаче, а другий плаче. **Справа - справою, а суд по формі. **Діло - ділом, пиво - пивом, а суд по формі. **Не спіши карати, спіши вислухати. **Суд скорий рідко бува справедливий. **Без розсуду не твори суду. **Краще десять винуватців простить, чим одного невинного наказати. **Винуватого кров - вода, а невинного - біда. **Неправий суд - гірше розбою.**