Спілка нечуючих юристів / Union of the Deaf Lawyers
Ми раді вітати Вас на інформаційно-правовому сайті "Спілка нечуючих юристів / Union of the Deaf Lawyers" (Kyiv, Ukraine). Цей сайт для всіх, хто цікавиться питаннями права людей з інвалідністю зі слуху в Україні. (Сайт створено 19.I.2007 та поновлено сторінку 30.03.2013)
ЛАСКАВО ПРОСИМО НА САЙТ !
Вівторок, 17.07.2018, 11:06
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

free web counter
Посилання
Події
Кіно з субтитрами
Довідник
 
Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: 1
Показано 1-15 з 15 повідомлень
+1   Спам
15. Артем   (04.07.2018 20:59) E-mail
Я глухий, носій жестової мови, дуже вдячний за надання мені безоплатної первинної юридичної допомоги. Задоволена роботою голови Спілки юристів Тимошенка Володимира Антоновича, сам він являється адвокатом. Мені сподобалось з ним легко спілкуватися без допомогою сурдоперекладача, бо він вільно володіє жестовою мовою. Головне, що мені зручна конфіденційна консультація без посередників (сурдоперекладачів). Як мені відомо, що на практиці сурдоперекладачі часто розголошують відомості, що стосуються особистого життя учасників справи суду (оскільки ми живемо у тісному світі, ми один одного знаємо). У сурдоперекладача немає таких правил професійної етики.
Це дуже досвідчений, серйозний і відповідальний адвокат який в любій ситуації зможе допомогти вам. Якщо хочуть, щоб з адвокатом було легко спілкуватися без сурдоперекладача, я вам раджу всім глухим звертатися за допомогою.

+1   Спам
14. Павло   (08.06.2016 03:26) E-mail
Я дозволю собі частково не погодитись з такою позицією автора М.Андрієнко, яка зазначає у статті "Розвінчуємо міфи про глухих" на сайті ОНП від 05.05.2016 http://onp.ucoz.ua/news/rozvinchuemo_mifi_pro_glukhikh/2016-05-05-448 оскільки хоча вона є слабочуючою, яка працює на посаді "сурдоперекладача", яка заборонено законом, добре знає, що слабочуючі продовжують незаконно отримувати державні пенсії "по інвалідності з дитинства по слуху", хоча і знає, що Інструкцію про встановлення груп інвалідності не передбачає. А справжні глухонімі завжди залишаються постраждалими людьми. Отже, не треба себе обманювати, що слабочуючі прирівняні до глухонімих інвалідів.
Крім цього, скажи мені, будь ласка, на якій підставі визнали слабочуючим групи інвалідності (в Українському товаристві глухих на обліку перебуває 54 тисяч членів (глухонімих та слабочуючих), з них 60 відсотків – це в основному слабочуючі, які добре говорять і чують), хоч і не передбачено законом, і їм отримувати соціальні виплати (пенсії, соц.допомоги)? Тому, на мою думку, сукупність має місце злочин, коли слабочуюча особа обманює лікарів з метою подальшого шахрайського заволодіння державними пенсійними коштами, або халатність лікарів - злочин проти державної влади, що полягає у неналежному виконанні лікарями посадових обов'язків унаслідок несумлінного або недбалого до них ставлення?
Відповідь: Тут я абсолютно точно не можу сперечатися: повністю з цим згоден. Рекомендую Вам звернутися до нас в офісі. У разі, якщо вам буде потрібно надання безоплатної правової допомоги (залучення адвоката), ми гарантуємо повну анонімність...

+1   Спам
13. Оксана Михайлівна   (11.03.2016 18:48) E-mail
Вітаю з успішною реєстрацією нової редакції Статуту Спілки! Імплементація цього Статуту дасть змогу значно підвищити ефективність роботи щодо надання правової допомоги та послуг людям з інвалідністю зі слуху. Ще раз вітаю Вас, шановний Володимире Антоновичу і всіх наших колег!

+1   Спам
12. Сергей Владимирович   (27.02.2016 00:46) E-mail
Владимир Антонович, на какой должности вы хотели бы и могли работать с нами в УТОГ?
Відповідь: Дякую за "цікавість". На жаль, у мене немає такого бажання працювати в УТОГ не заради грошей, як кинути кістку в зграю голодних собак.

-1   Спам
11. Олександр   (28.09.2015 03:50)
Здрастуйте! Ми дуже раді, що ми вас знайшли. Хотів би Вас запитати, чи перебуває у Вас "нечуюча" особа - Пиченко Андрій на обліку у вашій Спілці? Оскільки ми не знаємо точно, хто він, "справжній юрист"? Це цікаве питання, тому що у нього негативних відгуків багато про це говорять, але ми потім вас розповімо при зустрічі.
Відповідь: За інформацією джерел у ГО СНЮ, в 2010 році Пиченко А.Л. закінчив заочне відділення Чернігівського інституту права, соціальних технологій та праці, має незакінчену освіту (бакалавр).
До Спілки Пиченка А.Л. не приймали і на обліку ні члена ні юриста він не перебуває.

+1   Спам
10. Юра, член УТОГ   (18.10.2014 00:14)
Здравствуйте!
Извините за любопытство, но многие здесь жалуются на отсутствие видеокамеры юристов на этом сайте, например: СМИ по правовой тематике юристы могли бы прокомментировать на видеокамеру через жестовый язык, поскольку большинство глухих попросту не умеют самостоятельно мыслить или не могли прочитать полный текст из за малограмотности (противоречивой и скудной информации в УТОГ). Если есть такая возможность, на сайте будет размещаться видеокамера, то будет много посещающих. Заранее благодарю Вас. Спасибо Вам за полезный сайт!!!
Відповідь: Щире дякуємо за вашу підтримку, але Спілка не є бізнесом, а завжди має бути на сторожі букви Закону!

+1   Спам
9. Дмитрий   (08.10.2014 14:36)
Уважаемые! Очень прошу ответить мне на такой вопрос: вчера в Киеве в станции метро "Выставочный центр" контроллер не допустила мне с предъявлением пенсионного удостоверения, как инвалида с детства по слуху 3 группы, вход в метро?
Відповідь: Да,власти Киева переводят пенсионеров на "карточку киевлянина". Киевским льготникам - пенсионерам, инвалидам, многодетным родителям и пр. - запретили ездить в метро по удостоверениям. Согласно решению Киевсовета от 04.10.2014г. №46/46, основанием для бесплатного проезда в метро теперь может быть исключительно "карточка киевлянина". Оформить ее можно в управлении труда и соцзащиты населения при райадминистрациях или в Департаменте социальной политики КГГА. Все категории граждан, имеющие право на льготный проезд в метрополитене согласно действующему законодательству (ветераны войны, дети войны, ветераны труда, лица, пострадавшие в результате аварии на ЧАЭС и другие) имеют право на бесплатный проезд в метрополитене на основании соответствующих удостоверений.

+1   Спам
8. Віктор   (20.08.2014 23:25)
Я інвалід 2-ої групи з дитинства по слуху. Хочу дізнатися, чи повинен я платити податок на землю у місті, оскільки УТОГ не має можливості надавати вичерпні відповіді на мої питання через корупцію сурдоперекладача, хоча вона є громадською організацією глухих, яка передбачає надання інвалідам зі слуху та мови послуг зі сурдоперекладу?
Відповідь: Від сплати податку звільняються:
281.1.1. інваліди першої і другої групи;
281.1.2. фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;
281.1.3. пенсіонери (за віком);
281.1.4. ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";
281.1.5. фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
281.2. Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб пунктом 281.1 цієї статті, поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм:
281.2.1. для ведення особистого селянського господарства - у розмірі не більш як 2 гектари;
281.2.2. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах - не більш як 0,25 гектара, в селищах - не більш як 0,15 гектара, в містах - 0,1 гектара;
281.2.3. для індивідуального дачного будівництва - не більш як 0,1 гектара;
281.2.4. для будівництва індивідуальних гаражів - не більш як 0,01 гектара;
281.2.5. для ведення садівництва - не більш як 0,12 гектара.

+1   Спам
7. Хто конкретне має право   (15.08.2014 00:36)
Хто є платниками військового збору?
Відповідь: Відповідно до п.п.1.1 п.16 прим.1 підрозділу 10 Розділу XX Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI із змінами і доповненнями (далі - ПКУ) платниками військового збору є особи, визначені п.162.1 ст.162 ПКУ.
А саме:
-фізична особа - резидент, яка отримує доходи як з джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи;
-фізична особа - нерезидент, яка отримує доходи з джерела їх походження в Україні;
-податковий агент.
Нагадаємо, з 03 серпня 2014 року набрав чинності Закон України від 31.07.2014 №1621 “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів”, яким, зокрема, встановлено військовий збір.
З цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (дані роз’яснення у категорії 132).

+1   Спам
6. Помічник юриста   (03.05.2014 15:03)
Пенсії понад 10 тисяч оподатковуватимуться.
У рамках Закону України “Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні” прийнято рішення оподатковувати за ставками податку на доходи фізичних осіб пенсії та виплати на довічне грошове утримання, яким, приміром, користуються судді. Таке оподаткування застосовуватиметься у разі, якщо розмір таких пенсій та виплат перевищує 10 тис. грн на місяць. Дана норма запрацює з 1 липня 2014 року.

+1   Спам
5. Тетяна Миколаївна   (01.05.2014 23:43)
Добрий день, Володимире Антоновичу! Дякуючи компетентними людьми, які порадили мені проконсультуватися з Вами, що могли б звернутися до прокурора за заявою про порушення кримінальної справи за ознаками злочинів, передбачених ст.175, ст.210 Кримінального кодексу України чи до суду з позовом про стягнення з УТОГ заборгованості по заробітній платі з урахуванням компенсації за втрату частини її в зв‘язку з затримкою термінів виплати, чи можна прийти до Вас, шановний пане адвокате, за правовою консультацією? Крім Вас, у нас в Україні просто немає такого адвоката, який вільно володіє дактильно-жестовою мовою, щоб мені потрібно тет-а-тет поговорити з вами без сурдоперекладача, оскільки всі неконфіденційні сурдоперекладачі працюють в системі УТОГ, як заінтересовані особи. Чи можна прийти до Вас за правовою консультацією? Спасибі
Відповідь: Нема проблем - зайдіть до нас в офісі (не забудь, попередньо записатися на прийом).

+1   Спам
4. Тарас - член УТОГ   (25.04.2014 18:11)
Щодо екстреного оповіщення Уряду на сайті. Чесно кажучи, мені соромно дивитися, як Всеукраїнська громадська організація "Українське товариство глухих" (УТОГ), яка має багато власні сайти, не бажала або не могла забезпечувати глухим можливості обміну інформацією щодо події в Україні чи екстреного оповіщення Уряду. А цікаво, скільки можна "надоїти" УТОГ з Уряду за грішми для підтримки своїх громадських організацій?

+1   Спам
3. Володя, бывший староста класса   (21.03.2014 04:15)
Как стало известно, 23 февраля 2014 года скончился пятидесятитрехлетний глухой Россоха Дмитрий Леонидович. С 1969 по 1981 г. Россоха Д.Л. учился в Белоцерковской спецшколе-интернате для глухих детей Киевской области вместе с одноклассниками: Тимошенко В.А., Романова (Кустовская) Т.Н., Ковтун Ю.С., Побуковская (Костогрыз) Т.А., Минченко В.П., Мешкова В.А., Павлова (Корниевская) В.П., Бачинский С.А., Бурлина (Олешко) Т.А., Негода А.Н., Шило (Марченко) Л.И., Рыбная (Алиева) Т.Х. Бывшая классная руководительница Склярова Г.С.
Выражаем искреннее соболезнование родным, близким и друзьям.

+2   Спам
2. Наталія, член УТОГ (2 частина)   (25.08.2013 16:11) E-mail
2 частина (продовження)
Такі питання ми разом з іншими глухонімими часто обговорили і виступили з цього приводу на місцевих зборах УТОГ,але керівництво УТОГ умисно приховує такі факти,бо керівники самі слабочуючі і добре чують і говорять. Однак,з такою ситуацією мириться не можна!!! Нас дуже тішить,що громадськість активна і порушує питання, які є дуже болючими. Адже недарма кажуть: “відчиняють тому,хто стукає”. Не треба обманювати глухонімих,все досить просто: пора припинити займатися демагогією УТОГ!
Про це ми декілька разів вже писали на сайті в Раді перекладчів жестової мови Київської організації УТОГ,але й постійно видаляється від текстів. У мене є пропозиції,як навести лад у цьому питанні (наприклад, створення служби сурдоперекладу незалежно від причетності до громадських організацій інвалідів,внесення змін до кваліфікційні вимоги професій перекладача; статус сурдоперекладача).
Шановні юристи, прошу надати мені по можливості через сайт або ЗМІ роз‘яснення щодо застосування норм антикорупційного законодавства для вирішення проблем,пов‘язаних з наданням соціальних послуг перекладу жестової мови,якщо у Вас є така практика. Крім цього,у нас є актуальні болючі питання: як і де можна отримати якісні соціальні послуги зі сурдоперекладу жестової мови для глухонімих інвалідів,крім слабочуючих,за рахунок коштів бюджету? Заздалегідь вдячні Вам. Ще раз спасибі за те, що ви у нас є.
Відповідь: Шановна Наталя!
Дякую за болюче питання. Рекомендую Вам невідкладно звернутися до нас в офісі Спілки.
Повну конфіденційність щодо будь-якого звернення до нас ми гарантуємо.

+2   Спам
1. Наталія, член УТОГ (1 частина)   (25.08.2013 16:10) E-mail
1 частина
Добрий день, шановні юристи! Прийміть слова вдячності за чудовий сайт,на який суспільство Вас давно чекало. Все дуже сподобалось. На сайті можно знайти для себе і для глухих багато корисні інформації, а особливо багато роз‘яснень їх прав та обов‘язків глухих інвалідів для яких жестова мова є основним засобом міжособового спілкування. Без будь якого перебільшення і зайвої соромязливості запевняємо,що в подібній практиці немає аналогів в Україні! Нехай Бог Вам допоможе!
До мене,як активістки правозахисного руху нечуючих інвалідів часто звертаються декілька глухонімі,крім слабочуючих, зі скаргами на неправомірні дії сурдоперекладчів (перекладачів-дактилологів, перекладачів жестової мови) УТОГ. Вони розповіли мені про те,що хоча сурдоперекладачі є службовими особами громадських організацій УТОГ,постійно вимагають платити за надання послуг зі сурдоперекладу. Ми усвідомлюємо,що у сурдоперекладачів нестійкі зарплати,але вважаємо дії сурдоперекладачів необгрунтованими. Як відомо,Кабінет Міністрів України щорічно виділяє не один мільйони гривень на утримання та підтримки громадських організацій УТОГ щодо вирішення їх статутних завдань,в т.ч. надання послуг зі сурдоперекладу,але тоді виникає питання чому, додаткову оплату вимагають сурдоперекладачі.

1-15

Ім`я *:
Email *:
WWW:
Усі смайли
Код *:
Пошук
Меню співзасновника
 
 
Посилання
Довідник
Опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 56
АФОРИЗМИ: **Судиться - не богу молиться: поклоном не відбудеш. **На суд витрачають багато коштів. **Суди, суди, та поглядай сюди. **З багатим не судись, а з сильним не борись. **Суд і прямий, та суддя кривий. **Відсутній - завжди винен. **З суддею не спор, а з тюрмою не лайся. **Суддя в суді, що риба в воді. **Суддя - що кравець: як захоче, так і покрає. **У судді і брат в неправді буде винуватим. **Правдивий суддя, що цегляна стіна. **Коли карман сухий, то і суддя глухий. **Суддя, що подарунки бере, перед суддею (на лаві підсудних) буде. **Архирей не бог, а прокурор не правда. **Секретар суда з ділом, як душа з тілом. **В суді правди не шукають. **Перо в суді, що сокира в лісі. **Як в кишені сухо, то і в суді глухо. **Правда твоя, мужичок, але полізай у мішок. **У суд ногою, а в гаманець рукою. **У кого карман повніший, у того й суд правіший. **Набий віз людей, та повези у суд віз грошей, то й прав будеш. **Не йди в суд з одним носом а йди з приносом. З грішми. **Тому довго суд тягнеться, що винуватий нравиться. **Тоді виграю справу, як ляжу на лаву. **Тяганина в судах. **В своїй справі сам не суддя. **Сам собі ніхто не суддя. **Самому судить - не розсудить. **Самосуд - не суд. **Самосуд - сліпий суд. **Як судять громадою, то й невинному дістається. **Хто судиться, той нудиться. **Найгірше в світі, це судиться та лічиться. **Справу вести,- не постіл плести. **Як почнеться тяганина, то не раз упріє Україна. **Суд не яма - стій прямо. **Із суда, що з ставка, сухий не вийдеш. **Хто ходить по судах, то про того йде негарна слава. **На суді, що на воді, не втонеш, то замочишся. **Краще втопиться, чим судиться. **Тяжба - петля, а суд - шибениця. **Хоч і праве діло, а в кишені засвербіло. **Витрати грошей на судові справи. **З суда грошей не носять. **Тяжба - не гроші, а потрава - не хліб. **В копицях -не сіно, а в суді - не гроші. **В лісі -не дуги, а в суді - не гроші. **Суд та діло собака з’їла. **Судді - рибка, а прохачеві - луска. **Поли вріж (поступись своїм) та тікай, а суда не затівай. **Суд завів, став гол, як сокіл. **Не ходи до суду, бо хліба не буде. **Від злодія біда, від суда - нужда. **Дере коза лозу, а вовк козу, а вовка мужик, а мужика пан, а пана юриста, а юристу чортів триста. **Поганий мир, краще всякого суда. **Краще матер'яний мир, чим ремінний суд. **З казною судиться, то краще втопиться. **З казною не судись - своїм поступись. **Хто бореться з морозом, у того завжди вуха померзлі. **Коза з вовком тягалась, та тільки шкура зосталась. **Великий та багатий - рідко винуватий. **Захищається рак клешнею, а багач мошною. **У скотинки - рожки, а у багатого грошики. **У святих отців не знайдеш кінців. **Уміння приховувати свої вчинки. **На старців суда нема. **Голий голого не позива. **З голого, що з мертвого. **На нема і суда нема. **Не треба з тим дружиться, хто любить судиться. **Правди не судять. **Ідучи в суд хваляться обидва, а з суда - один. **До справи два, а по справі - один. **До суда два скачуть, а після суда один скаче, а другий плаче. **Справа - справою, а суд по формі. **Діло - ділом, пиво - пивом, а суд по формі. **Не спіши карати, спіши вислухати. **Суд скорий рідко бува справедливий. **Без розсуду не твори суду. **Краще десять винуватців простить, чим одного невинного наказати. **Винуватого кров - вода, а невинного - біда. **Неправий суд - гірше розбою.**