Спілка нечуючих юристів / Union of the Deaf Lawyers
Ми раді вітати Вас на інформаційно-правовому сайті "Спілка нечуючих юристів / Union of the Deaf Lawyers" (Kyiv, Ukraine). Цей сайт для всіх, хто цікавиться питаннями права людей з інвалідністю зі слуху в Україні. (Сайт створено 19.I.2007 та поновлено сторінку 30.03.2013)
ЛАСКАВО ПРОСИМО НА САЙТ !
Неділя, 23.09.2018, 05:31
Меню сайту
Категорії розділу
Спілка [43]
Правові новини [142]
Правознавство [124]
Адвокатура [89]
Кримінал [79]
Консультація [41]
Країна глухих [83]
Адміністратор [10]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

free web counter
Посилання
Події
Кіно з субтитрами
Довідник
 
Головна » Архів матеріалів

Ці правила затверджені рішенням Київської міської ради від 17.06.2010, № 974/4412. Зараз вони направлені для ознайомлення у лікувально-профілактичні заклади м.Києва. Наказ Головного управління охорони здоров’я та медичного забезпечення КМДА щодо виконання цього рішення буде оприлюднений на нашому сайті після його підписання.

1. Екстрена медична допомога на адміністративній території міста Києва надається бригадами швидкої медичної допомоги (далі - Бригада) Київської міської станції швидкої медичної допомоги (далі - Станція) дорослому і дитячому населенню незалежно від місця проживання чи реєстрації, цілодобово, безоплатно, за межами лікувально-профілактичних закладів.
2. Виклик Бригади здійснюється з телефону телефонної мережі загального користування шляхом на ... Читати далі »

Категорія: Правові новини | Переглядів: 571 | Додав: Admin | Дата: 04.06.2013

Судовий вирок у кримінальній справі стосовно глухих потерпілих

Білоцерківський міськрайонний суд Київської області. Кримінальна справа.

 


В И Р О К
іменем України


21 липня 2009 року Білоцерківський міськрайсуд Київської області в складі:
головуючого Мезіна В.Б. при секретарі Маліченко К.О.
прокурора Гриценко К.О., захисника ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду справу про обвинувачення :
ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, українця, гр.України, ІНФОРМАЦІЯ_3, не одруженого, не працюючого, проживаючого: м.Біла Церква, 1-ий АДРЕСА_1, судимого: 11.08.1995 року Білоцерківським міським судом Київської області по ст.17, ст.ст.140 ч.1, 140 ч.2, ст.42 КК України (в редакції 1960 року) до позбавлення волі строком на 3 роки з конфіскацією майна; 21.01.1999 року Біл ... Читати далі »

Категорія: Адвокатура | Переглядів: 468 | Додав: Admin | Дата: 03.06.2013

Хто, просидівши трохи перед телевізором, чи постійно чи почасти, відчайдушно не відмахувався від потоку пропагандистських маніпуляцій можновладців, жахливих чи надто "солодких новин та надміру розважайлівки: "Краще б не чути...”? І прагнення, продиктоване надміром телепропозицій, що далеко не завжди відповідають нашому світосприйняттю, можна преспокійно вдовольнити. Але в Україні живе близько 2 мільйонів дорослих та 600 тисяч дітей, які можуть не вимикати телевізор хоч 24 години на добу, бачити зображення, але не чути - бо це люди з вадами слуху. Ця категорія людей з особливими потребами розуміє зміст телекартинки, якщо внизу чітко читаються титри або додатково на екрані з’являється перекладач жестової мови. І з першим, і з другим у ефірі вітчизняних телеканалів - не густо. А те, що проблеми кількох мільйонів людей iз вадами слуху ігнорують на найвищому рівні, яскраво демонструє телетрансляція новорічного пр ... Читати далі »
Категорія: Країна глухих | Переглядів: 330 | Додав: Admin | Дата: 02.06.2013

2012 рік виявився дуже плідним для співпраці організацій нечуючих. Так, 25-28 червня, у місті Берген (Норвегія) відбувся Всесвітній конгрес слабочуючих. Він був присвячений Конвенції ООН про права інвалідів і її широкому впровадженню на законодавчому рівні в усіх країнах світу. Також на Конгресі ставилось питання про широке застосування в публічних місцях спеціальних індуктивних петель для слухових апаратів слабочуючих; ці петлі підсилюють звуки й ефективно нейтралізують сторонні шуми, створюючи для слабочуючих приємне доступне інформаційне середовище.
25 червня була проведена чергова Генеральна асамблея Міжнародної федерації слабочуючих (МФС), на ... Читати далі »

Категорія: Країна глухих | Переглядів: 607 | Додав: Admin | Дата: 01.06.2013

Витрати на створення спеціального робочого місця
Розглянемо, як підприємству відобразити отриману дотацію в бухгалтерському і податковому обліку.
У податковому обліку у підприємства, що працює на загальній системі оподаткування, отримана дотація збільшує валові доходи підприємства на підставі останнього абзацу пп.4.1.6 Закону України від 28.12.94 №334/94-ВР "Про оподаткування прибутку підприємства” (далі - Закон №334) і включається до складу доходу від інших джерел: суми дотацій і субсидій з фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування або бюджетів, отриманих платником податку.
Для підприємства - платника єдиного податку також все начебто ясно. Абзац 5 п.1 Указу Президента України від 03.07.98 №727/98 "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва” (далі - Указ №727) прямо говорить про те, що
Виручкою від реалізації продукції (товарів, робіт, посл ... Читати далі »
Категорія: Правознавство | Переглядів: 748 | Додав: Admin | Дата: 31.05.2013

Закон України від 21.03.91 №875-XII "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” (далі - Закон №875) дає таке визначення (ст.2 Закону №875):
Інвалідом є особа зі стійким розладом функцій організму, зумовленим захворюванням, наслідком травм або з уродженими дефектами, що призводить до обмеження життєдіяльності, до необхідності в соціальній допомозі і захисті.
За статистичним даними кількість інвалідів в Україні з року в рік стрімко зростає, і тільки за останні шість років збільшилася з 4 % до 4,7 %, що на сьогоднішній день складає 2471,6 тис. чоловік. А це кожний вісімнадцятий громадянин України! Закон №875, на відміну від вимагаючих податкових законів, може тільки запропонувати юридичним і фізичним особам внести свою лепту до шляхетної справи створення робочих місць для інвалідів і тим самим витягти багатьох з бідності та соціального вакууму. Можливо, варто подивитися на це трохи інакше. ... Читати далі »

Категорія: Правознавство | Переглядів: 1638 | Додав: Admin | Дата: 30.05.2013

Народні депутати Верховної Ради України доповнили низку законів, які стосуються прав мешканців гуртожитків. Зокрема, зміни спіткали Житловий кодекс (далі – ЖК) і Закони України "Про приватизацію державного житлового фонду”, "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків”. За Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правового регулювання забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків” проголосувало 268 депутатських карток (не самих депутатів, зрозуміло).
В Україні, по даним Фонду держмайна, налічується 14 тис. гуртожитків (без врахування студентських), у яких проживають близько 1,5 млн. родин, або 4 млн. громадян. І всі вони хочуть поліпшити свої житлові умови. Але, на жаль, не всі мешканці гуртожитків можуть це собі дозвол ... Читати далі »
Категорія: Правові новини | Переглядів: 709 | Додав: Admin | Дата: 28.05.2013

Одно из самых резонансных киевских дел начала 70-х раскрыл судмедэксперт всего за полтора месяца.

"Из Днепра извлечено обезглавленное тело неизвестного мужчины. После вскрытия эксперты обнаружили в правой руке трупа несколько металлических осколков”. Возможно, с таким заголовком появились бы сегодня статьи в газетах, случись все недавно. Сейчас, когда вся Украина напряженно следит за развитием событий по делу пропавшего журналиста Гонгадзе, любая информация об обнаружении неопознанного трупа может оказаться весьма ценной. Но история, о которой мы хотим рассказать, произошла тридцать лет назад.
Между этими двумя резонансными уголовными делами можно провести небольшую параллель. В обоих случаях был обнаружен обезглавленный труп мужчины, в правой руке которого эксперты нашли небольшие металлические фрагменты. Как в деле по идентификации таращанского трупа, так ... Читати далі »

Категорія: Кримінал | Переглядів: 577 | Додав: Admin | Дата: 27.05.2013

Завершилось расследование деятельности нелегальной организации украинских глухонемых

Они эксплуатировали около 500 своих сограждан с аналогичным дефектом.
В результате более чем пятимесячного расследования французские полицейские привлекли к суду 14 человек, девять из которых, в том числе предполагаемый крестный отец группировки, приговорены к тюремному заключению, сообщает Интерфакс.
Основные обвинения, выдвинутые против подсудимых – наем на работу иностранцев без разрешения властей, нарушение монополии Национального бюро иммиграции и участие в преступной организации. Глухонемые граждане Украины (от 250 до 500 человек) занимались торговлей мелкими товарами, такими, как брелоки дня ключей.
Деятельность преступной группировки была прервана французскими правоохранительными органами минувшей весной в результате операции под кодовым названием "Стаханов& ... Читати далі »

Категорія: Кримінал | Переглядів: 498 | Додав: Admin | Дата: 26.05.2013

Пока украинское цивилизованное общество только собирается обеспечивать существование инвалидов, некоторые представители последних решили не ждать милостей от природы.
Беспрецедентный случай имел место в Орджоникидзевском и Жовтневом районах Запорожья: два месяца там подпольно орудовала... банда глухонемых. До сих пор обделенные природой люди вели себя очень тихо, демонстрируя завидное законопослушание, но вот этим летом Виктору 3., Виталию П. и Григорию В. пришла в голову идея разжиться за счет себе подобных, инвалидов.
Взяв в руки... исключительно одну наглость, они отправились на Малый рынок, где (друзья точно знали) торгует глухонемой Геннадий С. Тот не обрадовался гостям: они ему привычными жестами объяснили, что им нужно 200 гривен, честно им заработанные.
У меня нет денег, - показал Геннадий своим знакомым. Естественно, он узнал бандитов - мирок инвалидов тесен.
Не дашь 200 гривен, тебе же ху ... Читати далі »

Категорія: Кримінал | Переглядів: 453 | Додав: Admin | Дата: 25.05.2013

« 1 2 ... 54 55 56 57 58 ... 61 62 »
Пошук
Меню співзасновника
 
 
Посилання
Довідник
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 57
Архів записів
АФОРИЗМИ: **Судиться - не богу молиться: поклоном не відбудеш. **На суд витрачають багато коштів. **Суди, суди, та поглядай сюди. **З багатим не судись, а з сильним не борись. **Суд і прямий, та суддя кривий. **Відсутній - завжди винен. **З суддею не спор, а з тюрмою не лайся. **Суддя в суді, що риба в воді. **Суддя - що кравець: як захоче, так і покрає. **У судді і брат в неправді буде винуватим. **Правдивий суддя, що цегляна стіна. **Коли карман сухий, то і суддя глухий. **Суддя, що подарунки бере, перед суддею (на лаві підсудних) буде. **Архирей не бог, а прокурор не правда. **Секретар суда з ділом, як душа з тілом. **В суді правди не шукають. **Перо в суді, що сокира в лісі. **Як в кишені сухо, то і в суді глухо. **Правда твоя, мужичок, але полізай у мішок. **У суд ногою, а в гаманець рукою. **У кого карман повніший, у того й суд правіший. **Набий віз людей, та повези у суд віз грошей, то й прав будеш. **Не йди в суд з одним носом а йди з приносом. З грішми. **Тому довго суд тягнеться, що винуватий нравиться. **Тоді виграю справу, як ляжу на лаву. **Тяганина в судах. **В своїй справі сам не суддя. **Сам собі ніхто не суддя. **Самому судить - не розсудить. **Самосуд - не суд. **Самосуд - сліпий суд. **Як судять громадою, то й невинному дістається. **Хто судиться, той нудиться. **Найгірше в світі, це судиться та лічиться. **Справу вести,- не постіл плести. **Як почнеться тяганина, то не раз упріє Україна. **Суд не яма - стій прямо. **Із суда, що з ставка, сухий не вийдеш. **Хто ходить по судах, то про того йде негарна слава. **На суді, що на воді, не втонеш, то замочишся. **Краще втопиться, чим судиться. **Тяжба - петля, а суд - шибениця. **Хоч і праве діло, а в кишені засвербіло. **Витрати грошей на судові справи. **З суда грошей не носять. **Тяжба - не гроші, а потрава - не хліб. **В копицях -не сіно, а в суді - не гроші. **В лісі -не дуги, а в суді - не гроші. **Суд та діло собака з’їла. **Судді - рибка, а прохачеві - луска. **Поли вріж (поступись своїм) та тікай, а суда не затівай. **Суд завів, став гол, як сокіл. **Не ходи до суду, бо хліба не буде. **Від злодія біда, від суда - нужда. **Дере коза лозу, а вовк козу, а вовка мужик, а мужика пан, а пана юриста, а юристу чортів триста. **Поганий мир, краще всякого суда. **Краще матер'яний мир, чим ремінний суд. **З казною судиться, то краще втопиться. **З казною не судись - своїм поступись. **Хто бореться з морозом, у того завжди вуха померзлі. **Коза з вовком тягалась, та тільки шкура зосталась. **Великий та багатий - рідко винуватий. **Захищається рак клешнею, а багач мошною. **У скотинки - рожки, а у багатого грошики. **У святих отців не знайдеш кінців. **Уміння приховувати свої вчинки. **На старців суда нема. **Голий голого не позива. **З голого, що з мертвого. **На нема і суда нема. **Не треба з тим дружиться, хто любить судиться. **Правди не судять. **Ідучи в суд хваляться обидва, а з суда - один. **До справи два, а по справі - один. **До суда два скачуть, а після суда один скаче, а другий плаче. **Справа - справою, а суд по формі. **Діло - ділом, пиво - пивом, а суд по формі. **Не спіши карати, спіши вислухати. **Суд скорий рідко бува справедливий. **Без розсуду не твори суду. **Краще десять винуватців простить, чим одного невинного наказати. **Винуватого кров - вода, а невинного - біда. **Неправий суд - гірше розбою.**