Спілка нечуючих юристів / Union of the Deaf Lawyers
Ми раді вітати Вас на інформаційно-правовому сайті "Спілка нечуючих юристів / Union of the Deaf Lawyers" (Kyiv, Ukraine). Цей сайт для всіх, хто цікавиться питаннями права людей з інвалідністю зі слуху в Україні. (Сайт створено 19.I.2007 та поновлено сторінку 30.03.2013)
ЛАСКАВО ПРОСИМО НА САЙТ !
Понеділок, 25.06.2018, 03:27
Меню сайту
Категорії розділу
Спілка [41]
Правові новини [134]
Правознавство [124]
Адвокатура [89]
Кримінал [68]
Консультація [41]
Країна глухих [82]
Адміністратор [8]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

free web counter
Посилання
Події
Кіно з субтитрами
Довідник
 
Головна » Архів матеріалів
Щодо надання роз‘яснень та консультацій інвалідам з правових питань на проханням відвідувачів веб-сайту


Пільги дітям-інвалідам

Для дітей-інвалідів передбачено пільги, якими вони мають право користуватися відповідно до діючого законодавства України:
1. Для дітей-інвалідів відповідно до норм законодавства передбачено такі пільги: безплатний проїзд у пасажирському міському транспорті (крім метрополітену і таксі), а також усіма видами приміського транспорту, а для дітей-інвалідів по зору або з ураженням опорно-рухового апарату - І в метрополітені;
2. 50%-ва знижка вартості проїзду на внутрішніх лініях (маршрутах) повітряного, залізничного, річкового та автомобільного транспорту в період з 1 жовтня до 15 травня (ця пільга поширюється на осіб, які супроводжують дітей-інвалідів під час поїздки, але не більш ніж на одного супроводжувача);
3. Безплатне забезпечення санаторно-курорт ним лікуван ... Читати далі »
Категорія: Консультація | Переглядів: 1247 | Додав: Admin | Дата: 10.05.2013

Адвокат – це соціальний лікар! Двохгодинне інтерв'ю ГО СНЮ з київським адвокатом Володимиром Тимошенко.

Не дивлячись на те, що адвокат перебуває у щорічній відпустці, у зв‘язку з тим, що у п‘ятницю 27 липня 2012 року в Україні відзначається міжнародне свято – День системного адміністратора, в офісі ГО СНЮ було проведено двохгодинне інтерв‘ю з київським адвокатом Володимиром Антоновичем Тимошенко. З ним розмовляв  виконуючий обов‘язки голови правління ГО СНЮ Василь Григоренко. 

Спеціалізована правова допомога київського адвоката Володимира Тимошен ... Читати далі »

Категорія: Спілка | Переглядів: 1220 | Додав: Admin | Дата: 09.05.2013

В Новоград-Сіверському суд виніс вирок двом браконьєрам, одному з них – глухонімому, які займалися незаконним рибним промислом

В И Р О К
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

18 березня 2011 року Новгород-Сіверський районний суд Чернігівської області у складі:
головуючої - судді - Кочура О.О., секретаря - Худорба Р.Г., за участю прокурора - Лугової О.М.., адвоката - ОСОБА_1 розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Новгород-Сіверський кримінальну справу №1-23/2011 по обвинуваченню:
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та мешканця АДРЕСА_1 українця, громадянина України, з середньою освітою, працюючого Броварський завод "Торгмаш" обрубщиком, одруженого, раніше не засудженого, інваліда 3 групи по слуху, характери ... Читати далі »

Категорія: Кримінал | Переглядів: 476 | Додав: Admin | Дата: 07.05.2013

У Вінниці суд виніс вирок п’ятьом обвинуваченим, одному з них – глухонімому, які скоїли груповий насильницький грабіж

В И Р О К
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

21 липня 2011 року Ленінський районний суд м. Вінниці в складі: головуючого судді Ковальчук Л. В., при секретарі Присяжнюк І.М., Трохимчук Л. С., за участю прокурора Степанова Д. В., захисників ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, законних представників неповнолітніх ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, розглянувши у відкритому судовому засіданні кримінальну справу №1-394/2011 по обвинуваченню
- ОСОБА_8, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м.Вінниці, українця, громадянина України, з неповною середньою освітою, неодруженого, непрацюючого, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1, раніше несудимого, у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.1 ... Читати далі »

Категорія: Кримінал | Переглядів: 636 | Додав: Admin | Дата: 06.05.2013

Навіщо людям із вадами слуху потрібен сурдопереклад хіт-параду музичних кліпів, і чого б вони насправді хотіли від телебачення

“Ми хочемо бачити програми "Міняю жінку" і "Без мандата", але не маємо такої змоги”, - мовою жестів каже учасник круглого столу “Забезпечення прав людей із вадами слуху в українському телепросторі”, що відбувся у приміщенні Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.  
“Нацрада поки що не має повноважень, щоб змусити мовників запровадити програми, адаптовані для людей із вадами слуху”, - відповідає заступник голови Національної ради Лариса Мудрак. Чиновники запросили людей, які не чують, для обговорення та спільного пошуку шляхів вирішення проблеми недружності українського телебачення до двох мільйонів українців.  
Сурдоперекладач Марина Ліферов ... Читати далі »

Категорія: Країна глухих | Переглядів: 456 | Додав: Admin | Дата: 05.05.2013

1.Необхідність встановлення соціального статусу інваліда зі слуху
У 1984 році прийнято рішення ЮНЕСКО, у відповідності з яким глухих почали сприймати як людей, котрі мають право на самобутність. Змінився суспільний менталітет - зросла і самосвідомість нечуючих.
Пропонується бачити в глухому не людину, яка щось “не може”, а таку, яка просто інакша. Глухота - це просто відмінність осіб з порушеннями слуху від чуючих. Це особливий стан людини, яка веде нормальний спосіб життя, має свою власну мову, свою специфічну культуру.
Нечуюча людина самоідентифікує себе, як члена мікросоціуму глухих.
Соціальна політика держави зорієнтована на реалізацію конституційних вимог щодо соціального захисту інвалідів, забезпечення для них умов їх повноцінного життя, отримання освіти, працевлаштування, лікування, соціально-побутового обслуговування, культу ... Читати далі »

Категорія: Спілка | Переглядів: 899 | Додав: Admin | Дата: 04.05.2013

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказом Міністерства соціальної політики України
23.03.2012, №158

СТАНДАРТ
надання послуги з призначення щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій особі, яка здійснює догляд за інвалідом І групи або за особою, яка досягла 80-річного віку

I.Загальні положення
1.1.Цей Стандарт розроблений відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.1996, №832 "Про підвищення розмірів державної допомоги окремим категоріям громадян".
1.2.Цей Стандарт визначає механізм призначення щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за інвалідом І групи або за особою, яка досягла 80-річного віку (далі - компенсація).
1.3.Адміністративний орган, що надає послугу, - управління праці та соціального захисту населення районних, районних у міст ... Читати далі »

Категорія: Правознавство | Переглядів: 575 | Додав: Admin | Дата: 03.05.2013

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 23 травня 2012, №503

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом інвалідів війни

1.Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Забезпечення житлом інвалідів війни" (далі - бюджетні кошти).
2.Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінрегіон, розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня - Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації або їх структурні підрозділи.
3.Головний розпорядник бюджетних коштів здійснює їх розподіл між регіонами в розрізі розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня пропорційно кількості інвалідів війни, як ... Читати далі »

Категорія: Правознавство | Переглядів: 485 | Додав: Admin | Дата: 02.05.2013

Юний друже! Так, так – юний, бо ця невеличка брошура написана саме для молоді. Написана як спроба поділитися життєвим досвідом та певними знаннями щодо дуже важливого питання – як зробити своє життя безпечнішим.

Ти тримаєш у руках не нудне повчання чи моралістичну проповідь, це серйозна, але відверта розмова, а тому відразу будемо на “ти”.
Ми будемо говорити про міліцію, а точніше про те, як тобі уникнути випадків приниження та жорстокості з боку правоохоронців. Сам розумієш – тема актуальна. Якщо тобі 20 років, і патрульні ще не нишпорили по твоїх кишенях у пошуках викраденого десь мобільника, жодного разу не зігнали ввечері з лавки у сквері або просто не нагрубили при друзях або дівчині, мушу констатувати – тобі пощастило. У наш час такі випадки – рідкість. Безпричинне затримання, знущання, побиття та катування, незаконні о ... Читати далі »

Категорія: Правознавство | Переглядів: 776 | Додав: Admin | Дата: 01.05.2013

Напевне, слід на цьому сайті відкрити рубрику з назвою на кшталт “по ходу справи”. Питання в тому, що по ходу участі в справах дуже часто виникають дрібні, або більш значні ситуації, які нашому населенню слід знати і враховувати, щоб не доводити ситуацію до того стану, що згодом ніякий адвокат не зможе допомогти, або така можливість буде істотно утруднена, або урізана. Тому напевне, започаткуємо на сайті надання під цим гаслом описів ситуацій і пов’язаних з ними порад.
Цей наш, так би мовити, нарис з порадою, пов’язаний з ситуацією, що виникла буквально цими днями і пов’язана з кричущою безграмотністю значної частини (якщо не більшості) працівників нашої сучасної міліції і відчайдушним ігноруванням її працівниками навіть тих норм закону, які вони дещо знають.
Прибуваю до одного з підрозділів міліції (не важливо – якого саме) з людино ... Читати далі »

Категорія: Адвокатура | Переглядів: 461 | Додав: Admin | Дата: 30.04.2013

« 1 2 ... 54 55 56 57 58 59 »
Пошук
Меню співзасновника
 
 
Посилання
Довідник
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 55
Архів записів
АФОРИЗМИ: **Судиться - не богу молиться: поклоном не відбудеш. **На суд витрачають багато коштів. **Суди, суди, та поглядай сюди. **З багатим не судись, а з сильним не борись. **Суд і прямий, та суддя кривий. **Відсутній - завжди винен. **З суддею не спор, а з тюрмою не лайся. **Суддя в суді, що риба в воді. **Суддя - що кравець: як захоче, так і покрає. **У судді і брат в неправді буде винуватим. **Правдивий суддя, що цегляна стіна. **Коли карман сухий, то і суддя глухий. **Суддя, що подарунки бере, перед суддею (на лаві підсудних) буде. **Архирей не бог, а прокурор не правда. **Секретар суда з ділом, як душа з тілом. **В суді правди не шукають. **Перо в суді, що сокира в лісі. **Як в кишені сухо, то і в суді глухо. **Правда твоя, мужичок, але полізай у мішок. **У суд ногою, а в гаманець рукою. **У кого карман повніший, у того й суд правіший. **Набий віз людей, та повези у суд віз грошей, то й прав будеш. **Не йди в суд з одним носом а йди з приносом. З грішми. **Тому довго суд тягнеться, що винуватий нравиться. **Тоді виграю справу, як ляжу на лаву. **Тяганина в судах. **В своїй справі сам не суддя. **Сам собі ніхто не суддя. **Самому судить - не розсудить. **Самосуд - не суд. **Самосуд - сліпий суд. **Як судять громадою, то й невинному дістається. **Хто судиться, той нудиться. **Найгірше в світі, це судиться та лічиться. **Справу вести,- не постіл плести. **Як почнеться тяганина, то не раз упріє Україна. **Суд не яма - стій прямо. **Із суда, що з ставка, сухий не вийдеш. **Хто ходить по судах, то про того йде негарна слава. **На суді, що на воді, не втонеш, то замочишся. **Краще втопиться, чим судиться. **Тяжба - петля, а суд - шибениця. **Хоч і праве діло, а в кишені засвербіло. **Витрати грошей на судові справи. **З суда грошей не носять. **Тяжба - не гроші, а потрава - не хліб. **В копицях -не сіно, а в суді - не гроші. **В лісі -не дуги, а в суді - не гроші. **Суд та діло собака з’їла. **Судді - рибка, а прохачеві - луска. **Поли вріж (поступись своїм) та тікай, а суда не затівай. **Суд завів, став гол, як сокіл. **Не ходи до суду, бо хліба не буде. **Від злодія біда, від суда - нужда. **Дере коза лозу, а вовк козу, а вовка мужик, а мужика пан, а пана юриста, а юристу чортів триста. **Поганий мир, краще всякого суда. **Краще матер'яний мир, чим ремінний суд. **З казною судиться, то краще втопиться. **З казною не судись - своїм поступись. **Хто бореться з морозом, у того завжди вуха померзлі. **Коза з вовком тягалась, та тільки шкура зосталась. **Великий та багатий - рідко винуватий. **Захищається рак клешнею, а багач мошною. **У скотинки - рожки, а у багатого грошики. **У святих отців не знайдеш кінців. **Уміння приховувати свої вчинки. **На старців суда нема. **Голий голого не позива. **З голого, що з мертвого. **На нема і суда нема. **Не треба з тим дружиться, хто любить судиться. **Правди не судять. **Ідучи в суд хваляться обидва, а з суда - один. **До справи два, а по справі - один. **До суда два скачуть, а після суда один скаче, а другий плаче. **Справа - справою, а суд по формі. **Діло - ділом, пиво - пивом, а суд по формі. **Не спіши карати, спіши вислухати. **Суд скорий рідко бува справедливий. **Без розсуду не твори суду. **Краще десять винуватців простить, чим одного невинного наказати. **Винуватого кров - вода, а невинного - біда. **Неправий суд - гірше розбою.**