Спілка нечуючих юристів / Union of the Deaf Lawyers
Ми раді вітати Вас на інформаційно-правовому сайті "Спілка нечуючих юристів / Union of the Deaf Lawyers" (Kyiv, Ukraine). Цей сайт для всіх, хто цікавиться питаннями права людей з інвалідністю зі слуху в Україні. (Сайт створено 19.I.2007 та поновлено сторінку 30.03.2013)
ЛАСКАВО ПРОСИМО НА САЙТ !
Субота, 24.03.2018, 11:18
Меню сайту
Категорії розділу
Спілка [40]
Правові новини [134]
Правознавство [124]
Адвокатура [88]
Кримінал [60]
Консультація [36]
Країна глухих [79]
Адміністратор [10]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

free web counter
Довідник
 
Посилання
Події
Календар
«  Лютий 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728
Опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 51
Головна » 2015 » Лютий » 27 » З 1 березня 2015 року змінено правила в'їзду громадян Росії в Україну
19:55
З 1 березня 2015 року змінено правила в'їзду громадян Росії в Україну

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 січня 2015 року №23 зупинено дії окремих положень Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації. Зокрема, з 1 березня 2015 року громадяни Росії не матимуть змоги в’їжджати, прямувати транзитом, перебувати і пересуватися територією України на підставі паспорта громадянина Російської Федерації або свідоцтва про народження (для дітей віком до 14 років), за якими раніше здійснювався проїзд.
З зазначеного терміну громадянам Російської Федерації для перетину кордону потрібно мати наступні документи:
-паспорт громадянина Російської Федерації, що посвідчує особу громадянина Російської Федерації за межами Російської Федерації;
-дипломатичний паспорт;
-службовий паспорт;
-паспорт моряка (посвідчення особи моряка) – за наявності суднової ролі або витягу з неї;
-свідоцтво на в'їзд (повернення) у Російську Федерацію (тільки для повернення у Російську Федерацію);
-льотне свідоцтво члена екіпажу повітряного судна.
Усі громадяни Росії, які до 1 березня прибули на територію України, виїжджатимуть на підставі документів,за якими вони в’їхали.
Крім того, розглядається питання щодо запровадження для жителів прикордонних регіонів РФ перетинання українсько-російського державного кордону виключно в міждержавних та міжнародних пунктах пропуску на підставі закордонних паспортів та обмеження терміну їх перебування на території України 90 днів протягом 180 днів з дати першого в`їзду.


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 30 січня 2015 р. №23

Про зупинення дії окремих положень Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації

Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Відповідно до статті 6 Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації (далі — Угода), вчиненої 16 січня 1997 р. у м.Москві, зупинити з 1 березня 2015 р. дію пунктів 1 і 5 переліку документів громадян Російської Федерації для в’їзду, виїзду, перебування і пересування територією України, визначеного додатком 1 до Угоди, у частині можливості громадян Російської Федерації в’їжджати, прямувати транзитом, перебувати і пересуватися територією України на підставі паспорта громадянина Російської Федерації або свідоцтва про народження (для дітей віком до 14 років) із зазначенням належності до громадянства Російської Федерації.
2. Міністерству закордонних справ поінформувати Уряд Російської Федерації про зупинення дії наведених у пункті 1 цієї постанови положень Угоди.
3. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування та залишається чинною до прийняття Кабінетом Міністрів України рішення про припинення існування умов, передбачених статтею 6 Угоди.

Прем’єр-міністр України А.ЯЦЕНЮК


Угода
між Урядом України і Урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації

{Із змінами, внесеними згідно з Протоколом від 30.10.2004 Угодою від 26.02.2007 Постановою КМ №23 від 30.01.2015}

Дата підписання:  16.01.97 р.
Дата набуття чинності: 10.03.97 р.


Уряд України і Уряд Російської Федерації, які надалі іменуються Сторони,
з метою подальшого розвитку дружніх відносин між двома державами, правового врегулювання поїздок їхніх громадян,
домовились про таке:

Стаття 1
Громадяни держави однієї Сторони можуть в'їжджати,  виїжджати та пересуватися територією держави іншої Сторони без віз з дотриманням правил перебування, що  діють в цій державі, по документах, що посвідчують  особу і підтверджують громадянство, зазначених у Додатках 1 та 2 до цієї Угоди.
Громадяни держави однієї Сторони на основі взаємності звільняються від реєстрації у компетентних органах за  місцем їхнього перебування на території держави іншої Сторони, якщо термін такого перебування не перевищує 90 днів з моменту в'їзду на територію держави цієї іншої Сторони, за наявності у них міграційної картки з  позначкою органів прикордонного контролю, проставленої при в'їзді на територію держави перебування.
За домовленістю між Урядом України та Урядом Російської Федерації можуть вноситись зміни до переліку документів, наведених у додатках 1 і 2 до цієї Угоди. Така  домовленість оформлюється шляхом обміну дипломатичними нотами.

Стаття 2
Громадяни держав Сторін, які постійно проживають в третіх державах, можуть в'їжджати, виїжджати та прямувати транзитом через територію держав Сторін без віз по документах, зазначених у Додатках 1 та 2 до цієї Угоди.

Стаття 3
Сторони зобов'язуються пропускати громадян держав Сторін в треті держави через пункти пропуску на державному кордоні, відкриті для міжнародного пасажирського сполучення, по документах, дійсних для виїзду за кордон.
Сторони будуть вживати заходів щодо недопущення виїзду з території їхніх держав в треті держави громадян держав Сторін, виїзд яких обмежено відповідно до національного  законодавства будь-якої із Сторін, до припинення обставин, що перешкоджають їхньому виїзду.

Стаття 4
Сторони будуть негайно інформувати одна одну по дипломатичних каналах про нові документи, що посвідчують особу і підтверджують громадянство, та надсилати їхні зразки, а також повідомляти про зміни щодо документів, зазначених у Додатках 1 та 2 до цієї Угоди.

Стаття 5
Поїздки громадян держав Сторін здійснюються через пункти пропуску на державному кордоні між Україною і Російською Федерацією.

Стаття 6
Кожна із Сторін має право повністю або частково призупинити дію окремих положень цієї Угоди, якщо це необхідно для забезпечення безпеки держави, збереження громадського порядку або охорони здоров'я населення.
Про прийняття та про скасування таких заходів Сторони заздалегідь повідомлятимуть одна одну по дипломатичних каналах.

Стаття 7
Сторони будуть обмінюватись інформацією та консультуватися, в міру необхідності, з питань, пов'язаних із застосуванням положень цієї Угоди.
Сторони за взаємною згодою можуть вносити до цієї Угоди зміни та доповнення.

Стаття 8
Ця Угода набуває чинності з дати обміну Сторонами відповідними нотами по дипломатичних каналах.
Ця Угода укладається на необмежений термін. Кожна із Сторін може припинити дію цієї Угоди, повідомивши про це іншу Сторону у письмовій формі. В цьому випадку Угода втрачає чинність по закінченні шести місяців з дати такого повідомлення.
Вчинено в м.Москві 16 січня 1997 року, у двох примірниках, кожний українською і російською мовами, при цьому обидва тексти мають однакову силу.

ЗА УРЯД                ЗА УРЯД
УКРАЇНИ                РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ


ДОДАТОК 1
до Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації
про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації

ПЕРЕЛІК
документів громадян Російської Федерації для в'їзду, виїзду, перебування і пересування територією України

{Дію пункту 1 зупинено з 1 березня 2015 року згідно з Постановою КМ №3 від 30.01.2015}

1. Паспорт громадянина Російської Федерації.
2. Паспорт громадянина Російської Федерації, що посвідчує особу громадянина Російської Федерації за  межами Російської Федерації.
3. Дипломатичний паспорт.
4. Службовий паспорт.
{Дію пункту 5 зупинено з 1 березня 2015 року згідно з Постановою КМ №23 від 30.01.2015}
5. Свідоцтво про народження (для дітей віком до 14 років) із зазначенням належності до громадянства Російської Федерації.
6. Паспорт моряка (посвідчення особи моряка) - за наявності суднової ролі або витягу з неї.
7. Свідоцтво на в'їзд (повернення) у Російську Федерацію (тільки для повернення у Російську Федерацію).
8. Льотне свідоцтво члена екіпажу повітряного судна.


ДОДАТОК 2
до Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації
про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації

ПЕРЕЛІК
документів громадян України для в'їзду, виїзду, перебування і пересування територією Російської Федерації

1. Паспорт громадянина України.
2. Паспорт громадянина України для виїзду за кордон.
3. Дипломатичний паспорт.
4. Службовий паспорт.
5. Проїзний документ дитини.
6. Свідоцтво про народження для дітей віком до 16 років (за умови виїзду у супроводі батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або осіб, уповноважених на це батьками (усиновлювачами), опікунами, піклувальниками).
7. Посвідчення особи моряка (за наявності суднової ролі або витягу з неї).
8. Посвідчення особи на повернення в Україну (тільки для повернення в Україну).
9. Посвідчення члена екіпажу повітряного судна.

 

Категорія: Правові новини | Переглядів: 695 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Посилання
Довідник
Кіно з субтитрами
Архів записів
АФОРИЗМИ: **Судиться - не богу молиться: поклоном не відбудеш. **На суд витрачають багато коштів. **Суди, суди, та поглядай сюди. **З багатим не судись, а з сильним не борись. **Суд і прямий, та суддя кривий. **Відсутній - завжди винен. **З суддею не спор, а з тюрмою не лайся. **Суддя в суді, що риба в воді. **Суддя - що кравець: як захоче, так і покрає. **У судді і брат в неправді буде винуватим. **Правдивий суддя, що цегляна стіна. **Коли карман сухий, то і суддя глухий. **Суддя, що подарунки бере, перед суддею (на лаві підсудних) буде. **Архирей не бог, а прокурор не правда. **Секретар суда з ділом, як душа з тілом. **В суді правди не шукають. **Перо в суді, що сокира в лісі. **Як в кишені сухо, то і в суді глухо. **Правда твоя, мужичок, але полізай у мішок. **У суд ногою, а в гаманець рукою. **У кого карман повніший, у того й суд правіший. **Набий віз людей, та повези у суд віз грошей, то й прав будеш. **Не йди в суд з одним носом а йди з приносом. З грішми. **Тому довго суд тягнеться, що винуватий нравиться. **Тоді виграю справу, як ляжу на лаву. **Тяганина в судах. **В своїй справі сам не суддя. **Сам собі ніхто не суддя. **Самому судить - не розсудить. **Самосуд - не суд. **Самосуд - сліпий суд. **Як судять громадою, то й невинному дістається. **Хто судиться, той нудиться. **Найгірше в світі, це судиться та лічиться. **Справу вести,- не постіл плести. **Як почнеться тяганина, то не раз упріє Україна. **Суд не яма - стій прямо. **Із суда, що з ставка, сухий не вийдеш. **Хто ходить по судах, то про того йде негарна слава. **На суді, що на воді, не втонеш, то замочишся. **Краще втопиться, чим судиться. **Тяжба - петля, а суд - шибениця. **Хоч і праве діло, а в кишені засвербіло. **Витрати грошей на судові справи. **З суда грошей не носять. **Тяжба - не гроші, а потрава - не хліб. **В копицях -не сіно, а в суді - не гроші. **В лісі -не дуги, а в суді - не гроші. **Суд та діло собака з’їла. **Судді - рибка, а прохачеві - луска. **Поли вріж (поступись своїм) та тікай, а суда не затівай. **Суд завів, став гол, як сокіл. **Не ходи до суду, бо хліба не буде. **Від злодія біда, від суда - нужда. **Дере коза лозу, а вовк козу, а вовка мужик, а мужика пан, а пана юриста, а юристу чортів триста. **Поганий мир, краще всякого суда. **Краще матер'яний мир, чим ремінний суд. **З казною судиться, то краще втопиться. **З казною не судись - своїм поступись. **Хто бореться з морозом, у того завжди вуха померзлі. **Коза з вовком тягалась, та тільки шкура зосталась. **Великий та багатий - рідко винуватий. **Захищається рак клешнею, а багач мошною. **У скотинки - рожки, а у багатого грошики. **У святих отців не знайдеш кінців. **Уміння приховувати свої вчинки. **На старців суда нема. **Голий голого не позива. **З голого, що з мертвого. **На нема і суда нема. **Не треба з тим дружиться, хто любить судиться. **Правди не судять. **Ідучи в суд хваляться обидва, а з суда - один. **До справи два, а по справі - один. **До суда два скачуть, а після суда один скаче, а другий плаче. **Справа - справою, а суд по формі. **Діло - ділом, пиво - пивом, а суд по формі. **Не спіши карати, спіши вислухати. **Суд скорий рідко бува справедливий. **Без розсуду не твори суду. **Краще десять винуватців простить, чим одного невинного наказати. **Винуватого кров - вода, а невинного - біда. **Неправий суд - гірше розбою.**