Спілка нечуючих юристів / Union of the Deaf Lawyers
Ми раді вітати Вас на інформаційно-правовому сайті "Спілка нечуючих юристів / Union of the Deaf Lawyers" (Kyiv, Ukraine). Цей сайт для всіх, хто цікавиться питаннями права людей з інвалідністю зі слуху в Україні. (Сайт створено 19.I.2007 та поновлено сторінку 30.03.2013)
ЛАСКАВО ПРОСИМО НА САЙТ !
Неділя, 18.03.2018, 09:10
Меню сайту
Категорії розділу
Спілка [40]
Правові новини [135]
Правознавство [124]
Адвокатура [88]
Кримінал [55]
Консультація [35]
Країна глухих [79]
Адміністратор [12]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

free web counter
Довідник
 
Посилання
Події
Календар
Опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 51
Головна » 2013 » Травень » 3 » Стандарт надання послуги з призначення щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій особі
21:43
Стандарт надання послуги з призначення щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій особі

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказом Міністерства соціальної політики України
23.03.2012, №158

СТАНДАРТ
надання послуги з призначення щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій особі, яка здійснює догляд за інвалідом І групи або за особою, яка досягла 80-річного віку

I.Загальні положення
1.1.Цей Стандарт розроблений відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.1996, №832 "Про підвищення розмірів державної допомоги окремим категоріям громадян".
1.2.Цей Стандарт визначає механізм призначення щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за інвалідом І групи або за особою, яка досягла 80-річного віку (далі - компенсація).
1.3.Адміністративний орган, що надає послугу, - управління праці та соціального захисту населення районних, районних у містах Києві і Севастополі державних адміністрацій, структурні підрозділи з питань праці та соціального захисту населення виконавчих органів міських, районних у містах (крім міст Києва і Севастополя) рад (далі - уповноважений орган).
1.4.Реквізити уповноваженого органу: місцезнаходження, поштова, електронна адреси, адреса веб-сторінки в Інтернеті уповноваженого органу.

II.Перелік категорій одержувачів послуги
Компенсація призначається і виплачується у грошовій формі непрацюючим працездатним особам, які здійснюють догляд за інвалідом І групи або особою, яка досягла 80-річного віку.

III.Перелік документів, необхідних для надання (отримання) послуги
3.1. Для призначення компенсації одержувачі подають заяву, форма якої затверджена наказом Міністерства соціальної політики України від 22.02.2012, №96 “Про затвердження форми Заяви про призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій, субсидій та пільг”, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20.03.2012р. за №418/20731.
3.2. До заяви додаються:
-паспорт або документ, що посвідчує особу одержувача державної соціальної допомоги;
-довідка про перебування на обліку в органах Пенсійного фонду України або органах праці та соціального захисту населення - для особи, за якою здійснюється догляд;
-паспорт або документ, що посвідчує особу, за якою здійснюється догляд;
-документ, який підтверджує, що особа не працює: трудова книжка та довідка органів державної податкової служби довільної форми про те, що особа не перебуває на обліку у даному органі державної податкової служби як фізична особа - підприємець;
-за відсутності трудової книжки - заява особи із зазначенням причини відсутності трудової книжки;
-витяг з акта огляду медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) (для осіб, визнаних інвалідами І групи) - для особи, за якою здійснюється догляд.

IV. Місце та порядок подання запиту на одержання послуги
4.1.Для призначення компенсаційних виплат особи звертаються до уповноважених органів за принципом “єдиного вікна” або до виїзного “мобільного соціального офісу”.
4.2.Час подання запиту на одержання послуги: згідно із затвердженим графіком роботи уповноваженого органу або “мобільного соціального офісу”.
4.3.Черговість подання запиту на одержання послуги: у години прийому згідно з графіком роботи уповноваженого органу або “мобільного соціального офісу”.

V.Послідовність дій одержувача та уповноваженого органу
5.1.Особи подають повний перелік документів, визначених розділом III цього Стандарту, у порядку, встановленому розділом IV цього Стандарту.
5.2.Прийом документів здійснює спеціаліст з прийому за принципом “єдиного вікна” уповноваженого органу або “мобільного соціального офісу”.
5.3.Спеціаліст з прийому проводить співбесіду із заявником та приймає від нього необхідні документи до заяви, яку реєструє у журналі реєстрації заяв.
5.4.Спеціаліст з прийому під час прийому документів:
-перевіряє правильність заповнення бланка заяви та повноту документів, необхідних для призначення державної соціальної допомоги;
-видає заявнику повідомлення (відривний талон, розписку) про прийняття заяви та документів.
5.5.У випадку, коли до заяви надано не всі необхідні документи, спеціаліст з прийому надає роз'яснення, які документи повинні бути подані до заяви.
5.6.Компенсація призначається і виплачується органами праці та соціального захисту населення та фінансуються органами Пенсійного фонду України.
5.7.Компенсація призначається та виплачується з дня подання заяви з усіма необхідними документами.

VI.Вимоги до строку надання послуги, а також до строків здійснення дій, прийняття рішень у процесі надання послуги
Опрацювання документів відбувається протягом 10 днів з дня подання заяви з усіма необхідними для призначення документами.

VII.Перелік підстав для відмови у наданні послуги
-подання встановленого переліку документів не в повному обсязі;
-виявлення в поданих документах недостовірної інформації;
-заява подана особою, яка не має права на призначення компенсації.

VIII.Опис результату, який повинен отримати одержувач
Одержання грошової компенсації.

IX.Інформація про платність або безоплатність надання послуги та розмір плати за її надання
Послуга щодо призначення компенсації надається безоплатно.

X.Вимоги до інформаційного забезпечення одержувача при зверненні за одержанням та під час надання послуги
На веб-сайтах уповноважених органів розміщуються нормативно-правові акти, що регламентують порядок та умови надання послуги з призначення компенсаційної виплати.

XI.Порядок подання, реєстрації і розгляду скарг на недотримання Стандарту
Порядок подачі, реєстрації і розгляду скарг на недотримання Стандарту здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства.

XII.Порядок виправлення можливих недоліків наданої послуги одержувачу
Можливі недоліки у наданні послуги одержувачу виправляються шляхом подання письмового звернення у порядку, визначеному розділом IV цього Стандарту.

XIII.Нормативно-правові акти, що регулюють порядок надання послуги
Постанова Кабінету Міністрів України від 26.07.1996, №832 “Про підвищення розмірів державної допомоги окремим категоріям громадян”.

 

 

Категорія: Правознавство | Переглядів: 567 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Посилання
Довідник
Кіно з субтитрами
Архів записів
АФОРИЗМИ: **Судиться - не богу молиться: поклоном не відбудеш. **На суд витрачають багато коштів. **Суди, суди, та поглядай сюди. **З багатим не судись, а з сильним не борись. **Суд і прямий, та суддя кривий. **Відсутній - завжди винен. **З суддею не спор, а з тюрмою не лайся. **Суддя в суді, що риба в воді. **Суддя - що кравець: як захоче, так і покрає. **У судді і брат в неправді буде винуватим. **Правдивий суддя, що цегляна стіна. **Коли карман сухий, то і суддя глухий. **Суддя, що подарунки бере, перед суддею (на лаві підсудних) буде. **Архирей не бог, а прокурор не правда. **Секретар суда з ділом, як душа з тілом. **В суді правди не шукають. **Перо в суді, що сокира в лісі. **Як в кишені сухо, то і в суді глухо. **Правда твоя, мужичок, але полізай у мішок. **У суд ногою, а в гаманець рукою. **У кого карман повніший, у того й суд правіший. **Набий віз людей, та повези у суд віз грошей, то й прав будеш. **Не йди в суд з одним носом а йди з приносом. З грішми. **Тому довго суд тягнеться, що винуватий нравиться. **Тоді виграю справу, як ляжу на лаву. **Тяганина в судах. **В своїй справі сам не суддя. **Сам собі ніхто не суддя. **Самому судить - не розсудить. **Самосуд - не суд. **Самосуд - сліпий суд. **Як судять громадою, то й невинному дістається. **Хто судиться, той нудиться. **Найгірше в світі, це судиться та лічиться. **Справу вести,- не постіл плести. **Як почнеться тяганина, то не раз упріє Україна. **Суд не яма - стій прямо. **Із суда, що з ставка, сухий не вийдеш. **Хто ходить по судах, то про того йде негарна слава. **На суді, що на воді, не втонеш, то замочишся. **Краще втопиться, чим судиться. **Тяжба - петля, а суд - шибениця. **Хоч і праве діло, а в кишені засвербіло. **Витрати грошей на судові справи. **З суда грошей не носять. **Тяжба - не гроші, а потрава - не хліб. **В копицях -не сіно, а в суді - не гроші. **В лісі -не дуги, а в суді - не гроші. **Суд та діло собака з’їла. **Судді - рибка, а прохачеві - луска. **Поли вріж (поступись своїм) та тікай, а суда не затівай. **Суд завів, став гол, як сокіл. **Не ходи до суду, бо хліба не буде. **Від злодія біда, від суда - нужда. **Дере коза лозу, а вовк козу, а вовка мужик, а мужика пан, а пана юриста, а юристу чортів триста. **Поганий мир, краще всякого суда. **Краще матер'яний мир, чим ремінний суд. **З казною судиться, то краще втопиться. **З казною не судись - своїм поступись. **Хто бореться з морозом, у того завжди вуха померзлі. **Коза з вовком тягалась, та тільки шкура зосталась. **Великий та багатий - рідко винуватий. **Захищається рак клешнею, а багач мошною. **У скотинки - рожки, а у багатого грошики. **У святих отців не знайдеш кінців. **Уміння приховувати свої вчинки. **На старців суда нема. **Голий голого не позива. **З голого, що з мертвого. **На нема і суда нема. **Не треба з тим дружиться, хто любить судиться. **Правди не судять. **Ідучи в суд хваляться обидва, а з суда - один. **До справи два, а по справі - один. **До суда два скачуть, а після суда один скаче, а другий плаче. **Справа - справою, а суд по формі. **Діло - ділом, пиво - пивом, а суд по формі. **Не спіши карати, спіши вислухати. **Суд скорий рідко бува справедливий. **Без розсуду не твори суду. **Краще десять винуватців простить, чим одного невинного наказати. **Винуватого кров - вода, а невинного - біда. **Неправий суд - гірше розбою.**