Спілка нечуючих юристів / Union of the Deaf Lawyers
Ми раді вітати Вас на інформаційно-правовому сайті "Спілка нечуючих юристів / Union of the Deaf Lawyers" (Kyiv, Ukraine). Цей сайт для всіх, хто цікавиться питаннями права людей з інвалідністю зі слуху в Україні. (Сайт створено 19.I.2007 та поновлено сторінку 30.03.2013)
ЛАСКАВО ПРОСИМО НА САЙТ !
Понеділок, 25.06.2018, 03:23
Меню сайту
Категорії розділу
Спілка [41]
Правові новини [134]
Правознавство [124]
Адвокатура [89]
Кримінал [68]
Консультація [41]
Країна глухих [82]
Адміністратор [8]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

free web counter
Посилання
Події
Кіно з субтитрами
Довідник
 
Головна » Спілка

8 причин оновити Конституцію заради децентралізації:

1. В країні з’являється чіткий адміністративно-територіальний устрій:
-громада
-район
-регіон
На кожному рівні діє ефективна місцева влада.

2. Місцева влада кожного з рівнів стає незалежною у прийнятті рішень в межах повноважень. Питання вирішуються на тому рівні, де це найбільш ефективно (субсидіарність).

3. Найбільше повноважень, ресурсів і відповідальності переходить найближче до людей – у громаду:
-Фіксована частка грошей від податків (фінансова незалежність)
-Повноваження вирішувати усі місцеві питання
-Право розпоряджатися землею на всій своїй території, в т.ч. за межами поселень (повсюдність).
-Можливість самостійно вирішувати, як розвиватися, що і де будувати
-Регулярні звіти місцевої влади п ... Читати далі »

Категорія: Спілка | Переглядів: 436 | Додав: Admin | Дата: 27.10.2015

Одним з найважливіших елементів процесу становлення державності будь-якої країни є визначення національної символіки як невід’ємної ознаки незалежності. Кожний народ, маючи свою історію, має і свої історичні святині - герб, прапор, гімн.
Національні символи - це свідчення унікальності й неповторності духу єднання народу, його історичних прагнень, своєрідний генетичний код нації. Вони покликані служити надійною основою формування громадянських рис особистості, її патріотизму, національної свідомості, активної життєвої позиції.

Державний прапор України - прапор із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольору із співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3.
Українська національна традиція символічного відображення світу форм ... Читати далі »

Категорія: Спілка | Переглядів: 582 | Додав: Admin | Дата: 21.08.2015

Категорія: Спілка | Переглядів: 650 | Додав: Admin | Дата: 31.12.2014

10 грудня міжнародна спільнота відзначає День прав людини.
У цей день в 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини - перший універсальний міжнародний акт з прав людини.
Вперше цей день став відзначатися в 1950 році після того, як Генеральна Асамблея прийняла резолюцію 423 (V), що закликає всі держави і зацікавлені організації встановити 10 грудня кожного року як День прав людини.
Метою проголошення цього дня є привернення уваги "людей у всьому світі" до Загальної декларації прав людини як до загального ідеалу для всіх людей і народів.
Проте до поняття “Права людини” людство прийшло не відразу. Вперше про права особистості заговорили французькі просвітителі Вольтер і Жан Жак Руссо. Пройшло ще майже два сторіччя, перш ніж людство дозріло до поняття і прийняття загального кодексу прав людини. 1 ... Читати далі »

Категорія: Спілка | Переглядів: 774 | Додав: Admin | Дата: 10.12.2014

“Жити стало краще, жити стало веселіше”. Цей крилатий вислів після проведення останньої реформи адвокатури можна адресувати адвокатам лише в лапках. Хоча, можливо, комусь з них і весело, а хтось дійсно став жити краще.
Адвокатура давно мріяла стати “вільною”, вважала, що виконавча влада ніяким чином не повинна впливати на роботу адвокатів, а тому має бути створено адвокатське самоврядування. Адвокати захотіли, реформатори у 2012 р. прийняли відповідний закон, і нарешті в Україні було створено систему органів адвокатського самоуправління. Очолила її Рада адвокатів України, якій підпорядковуються місцеві ради адвокатів.
Паралельно було створено єдину професійну організацію адвокатів, яка об’єднує усіх правозахисників України з метою забезпечення реалізації завдань адвокатського самоврядування – Національну асоціацію адвокатів України. Але ... Читати далі »

Категорія: Спілка | Переглядів: 643 | Додав: Admin | Дата: 15.11.2014

21.11.2013 Онлайн-конференция с директором Координационного центра по оказанию правовой помощи Андреем Вишневским (www.for-ua.com)


Ирина - Как выбирают адвоката для человека, который обратился за помощью в Ваш центр? И, если адвокат работает бесплатно, то какая ему польза от такой работы?
Андрей Вишневский - Адвокат работает далеко не бесплатно. Как уже отмечалось выше, адвокат получает от государства ощутимое вознаграждение. Все адвокаты, предоставляющие БПП, отобраны в связи с этим на конкурсной основе.

Макс - Оказываете ли Вы поддержку заключенным, то есть, тем людям, которые уже попали в тюрьму?
Андрей Вишневский - Выше я отвечал на аналогичный вопрос, спасибо.

Елена - Вы работаете исключительно по уголовным делам? И ... Читати далі »

Категорія: Спілка | Переглядів: 801 | Додав: Admin | Дата: 03.12.2013

Відкритий лист до Спілки нечуючих юристів
Добрий день, шановні юристи!

Прийміть слова вдячності за чудовий сайт "Спілка нечуючих юристів”, на який суспільство давно чекало. Все дуже сподобалось. На сайті можно знайти для себе і для глухих багато корисні інформації… а особливо багато роз‘яснень щодо прав та обов‘язків глухих інвалідів для яких жестова мова є основним засобом міжособового спілкування. Без будь якого перебільшення і зайвої сором'язливості запевняємо, що в подібній практиці немає аналогів в Україні! Нехай Бог Вам допоможе!

До мене, як активістки правозахисного руху нечуючих інвалідів часто звертаються декілька глухонімі, крім слабочуючих, зі скаргами на неправомірні дії сурдоперекладчів (перекладачів-дактилологів, перекладачів жестової мови) УТОГ. Вони розповіли мені про те, що хоча сурдоперекладачі є службовими особами громадських організацій УТОГ, по ... Читати далі »
Категорія: Спілка | Переглядів: 677 | Додав: jurist | Дата: 05.11.2013 | Коментарі (0)

     У нечуючого адвоката Тимошенка В.А. сьогодні 25 жовтня – професійне свято з нагоди дня отримання свідоцтва про право на заняття адвокатську діяльністю. Це вперше за всю історію України нечуючих.
     25 жовтня 1996 року Тимошенку Володимиру Антоновичу, який закінчив в 1994 році юридичний факультет Київського національного університету ім.Тараса Шевченка, який мав стаж роботи у галузі права не менше двох років, який успішно склав кваліфікаційні іспити на статус адвоката, на підставі рішення Київської міської кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, було видано Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.
     На урочистій церемонії вперше в історії України Тимошенко В.А. склав Присягу адвоката України і було вручено посвідчення про присвоєння професійного звання "Адвокат" в присутності сурдоперекладача Ж ... Читати далі »

Категорія: Спілка | Переглядів: 651 | Додав: Admin | Дата: 24.10.2013 | Коментарі (2)

22 вересня - день народження Тимошенка В.А., голови Спілки нечуючих юристів, адвоката

 

Вельмишановний Володимире Антоновичу !


     Від імені Спілки нечуючих юристів, президії Київської організації УТОГ та від себе особисто щиросердно вітає Вас із Ювілейним Днем Народження !
     У цей святковий день дозвольте побажати Вам святкового настрою, творчої наснаги, доброго здоров'я, довгих років життя, великого людського щастя та благополуччя.
     Нехай невичер ... Читати далі »

Категорія: Спілка | Переглядів: 658 | Додав: jurist | Дата: 22.09.2013 | Коментарі (1)

Адвокат – це соціальний лікар! Двохгодинне інтерв'ю ГО СНЮ з київським адвокатом Володимиром Тимошенко.

Не дивлячись на те, що адвокат перебуває у щорічній відпустці, у зв‘язку з тим, що у п‘ятницю 27 липня 2012 року в Україні відзначається міжнародне свято – День системного адміністратора, в офісі ГО СНЮ було проведено двохгодинне інтерв‘ю з київським адвокатом Володимиром Антоновичем Тимошенко. З ним розмовляв  виконуючий обов‘язки голови правління ГО СНЮ Василь Григоренко. 

Спеціалізована правова допомога київського адвоката Володимира Тимошен ... Читати далі »

Категорія: Спілка | Переглядів: 1220 | Додав: Admin | Дата: 09.05.2013

« 1 2 3 4 5 »
Пошук
Меню співзасновника
 
 
Посилання
Довідник
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 55
Архів записів
АФОРИЗМИ: **Судиться - не богу молиться: поклоном не відбудеш. **На суд витрачають багато коштів. **Суди, суди, та поглядай сюди. **З багатим не судись, а з сильним не борись. **Суд і прямий, та суддя кривий. **Відсутній - завжди винен. **З суддею не спор, а з тюрмою не лайся. **Суддя в суді, що риба в воді. **Суддя - що кравець: як захоче, так і покрає. **У судді і брат в неправді буде винуватим. **Правдивий суддя, що цегляна стіна. **Коли карман сухий, то і суддя глухий. **Суддя, що подарунки бере, перед суддею (на лаві підсудних) буде. **Архирей не бог, а прокурор не правда. **Секретар суда з ділом, як душа з тілом. **В суді правди не шукають. **Перо в суді, що сокира в лісі. **Як в кишені сухо, то і в суді глухо. **Правда твоя, мужичок, але полізай у мішок. **У суд ногою, а в гаманець рукою. **У кого карман повніший, у того й суд правіший. **Набий віз людей, та повези у суд віз грошей, то й прав будеш. **Не йди в суд з одним носом а йди з приносом. З грішми. **Тому довго суд тягнеться, що винуватий нравиться. **Тоді виграю справу, як ляжу на лаву. **Тяганина в судах. **В своїй справі сам не суддя. **Сам собі ніхто не суддя. **Самому судить - не розсудить. **Самосуд - не суд. **Самосуд - сліпий суд. **Як судять громадою, то й невинному дістається. **Хто судиться, той нудиться. **Найгірше в світі, це судиться та лічиться. **Справу вести,- не постіл плести. **Як почнеться тяганина, то не раз упріє Україна. **Суд не яма - стій прямо. **Із суда, що з ставка, сухий не вийдеш. **Хто ходить по судах, то про того йде негарна слава. **На суді, що на воді, не втонеш, то замочишся. **Краще втопиться, чим судиться. **Тяжба - петля, а суд - шибениця. **Хоч і праве діло, а в кишені засвербіло. **Витрати грошей на судові справи. **З суда грошей не носять. **Тяжба - не гроші, а потрава - не хліб. **В копицях -не сіно, а в суді - не гроші. **В лісі -не дуги, а в суді - не гроші. **Суд та діло собака з’їла. **Судді - рибка, а прохачеві - луска. **Поли вріж (поступись своїм) та тікай, а суда не затівай. **Суд завів, став гол, як сокіл. **Не ходи до суду, бо хліба не буде. **Від злодія біда, від суда - нужда. **Дере коза лозу, а вовк козу, а вовка мужик, а мужика пан, а пана юриста, а юристу чортів триста. **Поганий мир, краще всякого суда. **Краще матер'яний мир, чим ремінний суд. **З казною судиться, то краще втопиться. **З казною не судись - своїм поступись. **Хто бореться з морозом, у того завжди вуха померзлі. **Коза з вовком тягалась, та тільки шкура зосталась. **Великий та багатий - рідко винуватий. **Захищається рак клешнею, а багач мошною. **У скотинки - рожки, а у багатого грошики. **У святих отців не знайдеш кінців. **Уміння приховувати свої вчинки. **На старців суда нема. **Голий голого не позива. **З голого, що з мертвого. **На нема і суда нема. **Не треба з тим дружиться, хто любить судиться. **Правди не судять. **Ідучи в суд хваляться обидва, а з суда - один. **До справи два, а по справі - один. **До суда два скачуть, а після суда один скаче, а другий плаче. **Справа - справою, а суд по формі. **Діло - ділом, пиво - пивом, а суд по формі. **Не спіши карати, спіши вислухати. **Суд скорий рідко бува справедливий. **Без розсуду не твори суду. **Краще десять винуватців простить, чим одного невинного наказати. **Винуватого кров - вода, а невинного - біда. **Неправий суд - гірше розбою.**