Спілка нечуючих юристів / Union of the Deaf Lawyers
Ми раді вітати Вас на інформаційно-правовому сайті "Спілка нечуючих юристів / Union of the Deaf Lawyers" (Kyiv, Ukraine). Цей сайт для всіх, хто цікавиться питаннями права людей з інвалідністю зі слуху в Україні. (Сайт створено 19.I.2007 та поновлено сторінку 30.03.2013)
ЛАСКАВО ПРОСИМО НА САЙТ !
П`ятниця, 20.04.2018, 21:28
Меню сайту
Категорії розділу
Спілка [40]
Правові новини [133]
Правознавство [124]
Адвокатура [88]
Кримінал [68]
Консультація [38]
Країна глухих [79]
Адміністратор [8]
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Форма входу

free web counter
Довідник
 
Посилання
Події
Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 53
Головна » Правові новини

Затверджено постановою Кабінету Міністрів України
від 2 серпня 2000 р. №1192 (в редакції Постанови від 30.10.2014р.)

ПОРЯДОК
надання щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним

1. Щомісячна грошова допомога особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним (далі - допомога на догляд) надається відповідно до статті 5 Закону України "Про психіатричну допомогу" у грошовій формі.
2. Призначення і виплата допомоги на догляд провадиться структурними підрозділами з питань соціального за ... Читати далі »

Категорія: Правові новини | Переглядів: 724 | Додав: Admin | Дата: 24.02.2015

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 23 травня 2007 р. №757

ПОЛОЖЕННЯ
про індивідуальну програму реабілітації інваліда

1. Це Положення визначає механізм виконання та фінансування індивідуальної програми реабілітації інваліда відповідно до статті 23 Закону України "Про реабілітацію інвалідів в Україні".
2. Індивідуальна програма реабілітації інваліда (далі - індивідуальна програма) - комплекс оптимальних видів, форм, обсягів, строків реабілітаційних заходів з визначенням порядку, місця їх проведення, спрямованих на відновлення та компенсацію порушених або втрачених функцій організму і здібностей інваліда та дитини-інваліда.
3. Індивідуальна програма розробляється на підставі Державної типової програми реабілітації інвалідів, затвердженої постановою Кабінету Міністрів Укр ... Читати далі »

Категорія: Правові новини | Переглядів: 1068 | Додав: Admin | Дата: 07.02.2015

СХВАЛЕНО
Постановою Верховної Ради України
від 13 січня 2015 року №96-VIII

РЕКОМЕНДАЦІЇ
парламентських слухань на тему: "Освіта, охорона здоров’я та соціальне забезпечення дітей з порушеннями психофізичного розвитку: проблеми та шляхи їх вирішення"

Учасники парламентських слухань на тему: "Освіта, охорона здоров’я та соціальне забезпечення дітей з порушеннями психофізичного розвитку: проблеми та шляхи їх вирішення", що відбулися 4 червня 2014 року, відзначають, що державна політика стосовно дітей з порушеннями психофізичного розвитку спрямовується на надання їм рівних з іншими дітьми можливостей для реалізації своїх конституційних прав. В українському суспільстві формується нова філософія державної політики щодо дітей з особливими освітніми потребами, поступово змінюються погля ... Читати далі »

Категорія: Правові новини | Переглядів: 427 | Додав: Admin | Дата: 04.02.2015

Продовження. Фото, відео, аудіофіксація діяльності міліції

1. Для чого фіксувати діяльність міліціонера за допомогою технічних пристроїв?
Технічні пристрої дозволяють будь-якій людині зробити якісний – фото, -відео та –аудіо запис діяльності працівників міліції. Це потрібно в першу чергу для того, щоб мати реальну картину подій, а в другу чергу це стимулює самого працівника міліції бути уважнішим та не порушувати норми чинного законодавства. Іншими словами – фіксація того що, відбувається за допомогою технічних пристроїв, є Вашим захистом від можливих незаконних дій працівника міліції.
Не обов’язково, щоб порушення мало місце – включайте запис і не заважаючи роботі міліціонера фіксуйте його дії, які потім можуть стати доказом його вини або Вашим захистом у тій чи іншій справі.

2. ... Читати далі »

Категорія: Правові новини | Переглядів: 581 | Додав: Admin | Дата: 15.01.2015

Опинився повний проект змін до податкового законодавства, пропонований Кабінетом Міністрів України.

Податкове навантаження
Як і раніше, кількість податків і зборів планують скоротити з 22 і 9. Однак, в реальності за деякими групами податків станеться укрупнення і злиття.
Наприклад, в рентну плату увійдуть 5 зборів (за користування надрами, за користування радіочастотним ресурсом, водами і так далі).
Замість збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію, законодавці хочуть ввести новий акциз - на електроенергію за ставкою 3,2%. А збір за реєстрацію транспортного засобу нікуди не дінеться, він лише перетвориться на акцизний податок.
Про повне скасування йдеться лише щодо зборів за провадження деяких видів підприємницької діяльності, за місця для паркування транспортних засобів та туристичного збору ... Читати далі »

Категорія: Правові новини | Переглядів: 985 | Додав: Admin | Дата: 15.12.2014

В Україні запроваджується інститут Уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю. Відповідний Указ Петро Порошенко підписав сьогодні. Посада запроваджується відповідно до вимоги Конвенції ООН про права інвалідів та відповідно до пункту 28 частини першої статті 106 Конституції України.
Серед пріоритетних завдань роботи Уповноваженого - впровадження міжнародних стандартів інтеграції людей з інвалідністю у життя суспільства, виховання поваги до особливостей цих людей.
Згідно з документом, на Уповноваженного покладається здійснення конституційних повноважень щодо забезпечення додержання прав і законних інтересів людей з інвалідністю. Зокрема, він опікуватиметься питаннями забезпечення належних умов для реалізації громадянських, соціальних, економічних та культурних прав і законних інтересів людей з інвалідністю, в тому числі тих, які отримали інвалідність у зон ... Читати далі »

Категорія: Правові новини | Переглядів: 661 | Додав: Admin | Дата: 01.12.2014

Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням від 12.11.2014 №1084-р рекомендував графік перенесення робочих днів у 2015 році з урахуванням встановлених законом святкових і неробочих днів в Україні.
Відповідне розпорядження Кабміну традиційно розроблялося Міністерством соціальної політики України.
За загальним правилом, враховуючи положення статті 73 Кодексу законів про працю України, у 2015 році на підприємствах, в установах, організаціях робота не проводитиметься у такі святкові дні і дні релігійних свят:
-1 січня - Новий рік (четвер);
-7 січня - Різдво Христове (середа);
-8 березня - Міжнародний жіночий день (неділя);
-12 квітня - Пасха (неділя);
-1 і 2 травня - День міжнародної солідарності трудящих (п'ятниця, субота);
-9 травня - День П ... Читати далі »

Категорія: Правові новини | Переглядів: 1659 | Додав: Admin | Дата: 26.11.2014

Люстрація
Люстрація - це заборона людям, які скомпрометували себе, впродовж певного часу або пожиттєво обіймати державні посади. Мета люстрації - очищення держави від людей, які загрожують її демократичному розвитку. В різні роки люстрацію застосували Чехія, Польща, Грузія та країни Балтії.
Важливо усвідомлювати, що люстрація не є покаранням за порушення законів і не має підмінювати його. Люстрація - це фільтр для очищення державних органів влади.

Хто буде люстрований згідно Закону “Про очищення влади”

1.1 Згідно Конституції України балотуватися в депутати може будь-хто, а як же закон про люстрацію?
Цей закон передбачає люстрацію суддів, прокурорів, міліціонерів, СБУ, посадовців. Виборні посади за наполяганням Президента та партії УДАР з закону виключено. Таку ж позицію займає Рада Європи: люстрація виборних посад м ... Читати далі »

Категорія: Правові новини | Переглядів: 683 | Додав: Admin | Дата: 20.10.2014

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2012р. №706
(в редакції постанови від 29.05.2013р.№380)

ДЕРЖАВНА ЦІЛЬОВА ПРОГРАМА
“Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів” на період до 2020 року

Мета Програми
Метою Програми є забезпечення реалізації прав і задоволення потреб інвалідів нарівні з іншими громадянами, поліпшення умов їх життєдіяльності згідно з Конвенцією про права інвалідів (далі - Конвенція).

Шляхи і способи розв’язання проблеми
Проблему передбачається розв’язати шляхом:
- підвищення рівня поінформованості населення про особливі потреби інвалідів, формування поваги до їх прав, особистості та гідності, популяризації положень Конвенції, зокрема проведення інформаційних ... Читати далі »

Категорія: Правові новини | Переглядів: 628 | Додав: Admin | Дата: 10.10.2014

Спілка нечуючих юристів роз‘яснює, що програма житлових субсидій, яка є головним механізмом забезпечення соціального захисту населення під час оплати житлово-комунальних послуг, гарантує малозабезпеченим громадянам стабільність витрат на оплату житлово-комунальних послуг незалежно від зміни вартості послуг.
Сьогодні сім'ї, яким призначено житлову субсидію, сплачують за житлово-комунальні послуги в межах норм володіння чи користування загальною площею житла та нормативів користування комунальними послугами 15% середньомісячного сукупного доходу, а сім'ї непрацездатних громадян – 10%.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів №409 від 06.08.2014 року “Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування” з 1 жовтня запроваджуються нова соціальна норма житла та соціальні нормативи користування житлово-ко ... Читати далі »

Категорія: Правові новини | Переглядів: 637 | Додав: jurist | Дата: 18.09.2014

« 1 2 ... 9 10 11 12 13 14 »
Пошук
Посилання
Довідник
Кіно з субтитрами
Архів записів
АФОРИЗМИ: **Судиться - не богу молиться: поклоном не відбудеш. **На суд витрачають багато коштів. **Суди, суди, та поглядай сюди. **З багатим не судись, а з сильним не борись. **Суд і прямий, та суддя кривий. **Відсутній - завжди винен. **З суддею не спор, а з тюрмою не лайся. **Суддя в суді, що риба в воді. **Суддя - що кравець: як захоче, так і покрає. **У судді і брат в неправді буде винуватим. **Правдивий суддя, що цегляна стіна. **Коли карман сухий, то і суддя глухий. **Суддя, що подарунки бере, перед суддею (на лаві підсудних) буде. **Архирей не бог, а прокурор не правда. **Секретар суда з ділом, як душа з тілом. **В суді правди не шукають. **Перо в суді, що сокира в лісі. **Як в кишені сухо, то і в суді глухо. **Правда твоя, мужичок, але полізай у мішок. **У суд ногою, а в гаманець рукою. **У кого карман повніший, у того й суд правіший. **Набий віз людей, та повези у суд віз грошей, то й прав будеш. **Не йди в суд з одним носом а йди з приносом. З грішми. **Тому довго суд тягнеться, що винуватий нравиться. **Тоді виграю справу, як ляжу на лаву. **Тяганина в судах. **В своїй справі сам не суддя. **Сам собі ніхто не суддя. **Самому судить - не розсудить. **Самосуд - не суд. **Самосуд - сліпий суд. **Як судять громадою, то й невинному дістається. **Хто судиться, той нудиться. **Найгірше в світі, це судиться та лічиться. **Справу вести,- не постіл плести. **Як почнеться тяганина, то не раз упріє Україна. **Суд не яма - стій прямо. **Із суда, що з ставка, сухий не вийдеш. **Хто ходить по судах, то про того йде негарна слава. **На суді, що на воді, не втонеш, то замочишся. **Краще втопиться, чим судиться. **Тяжба - петля, а суд - шибениця. **Хоч і праве діло, а в кишені засвербіло. **Витрати грошей на судові справи. **З суда грошей не носять. **Тяжба - не гроші, а потрава - не хліб. **В копицях -не сіно, а в суді - не гроші. **В лісі -не дуги, а в суді - не гроші. **Суд та діло собака з’їла. **Судді - рибка, а прохачеві - луска. **Поли вріж (поступись своїм) та тікай, а суда не затівай. **Суд завів, став гол, як сокіл. **Не ходи до суду, бо хліба не буде. **Від злодія біда, від суда - нужда. **Дере коза лозу, а вовк козу, а вовка мужик, а мужика пан, а пана юриста, а юристу чортів триста. **Поганий мир, краще всякого суда. **Краще матер'яний мир, чим ремінний суд. **З казною судиться, то краще втопиться. **З казною не судись - своїм поступись. **Хто бореться з морозом, у того завжди вуха померзлі. **Коза з вовком тягалась, та тільки шкура зосталась. **Великий та багатий - рідко винуватий. **Захищається рак клешнею, а багач мошною. **У скотинки - рожки, а у багатого грошики. **У святих отців не знайдеш кінців. **Уміння приховувати свої вчинки. **На старців суда нема. **Голий голого не позива. **З голого, що з мертвого. **На нема і суда нема. **Не треба з тим дружиться, хто любить судиться. **Правди не судять. **Ідучи в суд хваляться обидва, а з суда - один. **До справи два, а по справі - один. **До суда два скачуть, а після суда один скаче, а другий плаче. **Справа - справою, а суд по формі. **Діло - ділом, пиво - пивом, а суд по формі. **Не спіши карати, спіши вислухати. **Суд скорий рідко бува справедливий. **Без розсуду не твори суду. **Краще десять винуватців простить, чим одного невинного наказати. **Винуватого кров - вода, а невинного - біда. **Неправий суд - гірше розбою.**