Спілка нечуючих юристів / Union of the Deaf Lawyers
Ми раді вітати Вас на інформаційно-правовому сайті "Спілка нечуючих юристів / Union of the Deaf Lawyers" (Kyiv, Ukraine). Цей сайт для всіх, хто цікавиться питаннями права людей з інвалідністю зі слуху в Україні. (Сайт створено 19.I.2007 та поновлено сторінку 30.03.2013)
ЛАСКАВО ПРОСИМО НА САЙТ !
Вівторок, 22.08.2017, 02:43
Меню сайту
Категорії розділу
Спілка [36]
Правові новини [116]
Правознавство [112]
Адвокатура [88]
Кримінал [47]
Консультація [35]
Країна глухих [67]
Адміністратор [13]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

free web counter
Довідник
 
Посилання
Події
Календар
«  Серпень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 40
Головна » Правові новини
     Держава створила різні механізми та способи захисту порушених прав, свобод та інтересів юридичних та фізичних осіб. Але найбільш розповсюдженим та дієвим способом все ж є судовий захист.
     Проте, перед особою, яка має намір звернутися до суду, насамперед, постає питання надання кваліфікованої юридичної допомоги. Адже далеко не всі мають достатні знання та досвід, щоб самостійно складати судові документи, приймати участь в судових засіданнях та виконувати інші процесуальні приписи. А іноді особа взагалі не здатна самостійно звернутися до суду, оскільки не наділена відповідною процесуальною дієздатністю (наприклад, малолітні чи неповнолітні діти, недієздатні, а також особи, дієздатність яких обмежена, та інші).
    Саме для таких випадків чинним законодавством передбачена можливість представляти свої інтереси через інших осіб - представників.

&nbs ... Читати далі »
Категорія: Правові новини | Переглядів: 410 | Додав: Admin | Дата: 05.09.2013

      Кабінет Міністрів України прийняв постанову, якою врегульовано порядок надання пільг з оподаткування підприємствам та установам громадських організацій інвалідів.
     Повноваження Комісії з визначення доцільності надання державної допомоги підприємствам і громадським організаціям інвалідів (у вигляді пільг з оподаткування, поворотної та безповоротної фінансової допомоги, позик, дотацій тощо) покладено на Мінсоцполітики, а також обласні, Київську та Севастопольську міські держадміністрації, Міністерство соціальної політики Автономної Республіки Крим.
     Ці повноваження стосуються надання дозволів (на квартал, півріччя, три квартали, рік) на право користування пільгами з оподаткування (ПДВ, податок на прибуток, плата за землю), фінансової допомоги на безповоротній і поворотній основі (за рахунок коштів Фонду соціального з ... Читати далі »
Категорія: Правові новини | Переглядів: 420 | Додав: Admin | Дата: 29.08.2013

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 серпня 2013 року №611р затверджено План заходів з проведенням у 2013 році Всеукраїнського тижня права з нагоди проголошення Загальної декларації ООН прав людини.

 

 

ПЛАН
заходів з проведення у 2013 році Всеукраїнського тижня права

  1. Провести у навчальних закладах Всеукраїнський урок "Права людини” з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.
МОН, Мін’юст, МВС, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації. 9 грудня.
  2. Організувати та провести у навчальних закладах, закладах культури, військових частинах тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру (лекції, бесіди, зустрічі за круглим столом, правові конкурси, ігри, змагання ... Читати далі »

Категорія: Правові новини | Переглядів: 641 | Додав: Admin | Дата: 26.08.2013

Про надання одноразової адресної матеріальної допомоги окремим категоріям населення міста Києва з нагоди відзначення Дня незалежності України у 2013 році

Київська міська державна адміністрація

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №1345 від 06.08.2013

Про надання одноразової адресної матеріальної допомоги окремим категоріям населення міста Києва з нагоди відзначення Дня незалежності України у 2013 році

         Відповідно до статті 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 21 лютого 2013 року №23/9080 "Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 17.02.2011 №19/5406 "Про затвердження міської цільової програми Турбота.Назустріч киянам на 2011-2015 роки" та фінансування її заходів у 2013 році, з метою подальшого захисту соціально незахищених в ... Читати далі »
Категорія: Правові новини | Переглядів: 409 | Додав: Admin | Дата: 15.08.2013

Кабінет міністрів України затвердив єдині зразки бланків документів, що засвідчують особу, підтверджують громадянство України або спеціальний статус особистості. Про це йдеться в постанові уряду №185 від 13 березня 2013 р. "Деякі питання виконання закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус".
"Ввести з дня набрання чинності цієї постанови виготовлення, оформлення та видачу документів, зразки бланків яких затверджені цією постановою, із застосуванням засобів Державної інформаційної системи реєстраційного обліку фізичних осіб та їх документування", - йдеться в постанові.
Також, згідно з постановою, документи, видані до набрання чинності цієї постанови, діють протягом строку, на який вони були видані.
Посвідчення водія на право керування ... Читати далі »

Категорія: Правові новини | Переглядів: 477 | Додав: Admin | Дата: 10.08.2013

Про додатковий соціальний захист дітей-інвалідів, які є сиротами або позбавлені батьківського піклування у 2013 році

 

 

Київська міська державна адміністрація
РОЗПОРЯДЖЕННЯ №1108 05.07.2013


Про додатковий соціальний захист дітей-інвалідів або позбавлені батьківського піклування у 2013 році

       Відповідно до статті 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 22.05.2013р. №327/9384 "Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 17.02.2011р. №19/5406 "Про затвердження міської цільової програми "Турбота.Назустріч киянам" на 2011-2015 роки" та фінансування її заходів у 2013 році, з метою подальшого захисту дітей-інвалідів, які є сиротами або позбавлені батьківського піклування, в межа ... Читати далі »

Категорія: Правові новини | Переглядів: 468 | Додав: jurist | Дата: 11.07.2013

У Міністерстві соціальної політики говорять, що робота пенсійного фонду з людьми недостатня, оскільки багато хто з пенсіонерів звертається за додатковими роз'ясненнями щодо своїх прав до міністерства.

Про це заявила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська під час відвідування відділень Пенсійного фонду в м.Буча (Київська обл.) та в Києві, повідомляє прес-служба відомства.

"Понад 30% усіх звернень громадян з регіонів до Міністерства - з питань пенсій. Причому левову частку цих питань можна було вирішити на місці. Підрозділи на місцях недостатньо працюють з людьми, роз'яснюючи їхні права, що провокує повторні звернення, втр ... Читати далі »

Категорія: Правові новини | Переглядів: 273 | Додав: Admin | Дата: 15.06.2013

3 декабря в мире отмечают Международный день инвалидов. В Украине зачастую о людях с особыми потребностями вспоминают раз в год. По данным Всемирной организации охраны здоровья (ВООЗ), каждый десятый человек на Земле - инвалид. Выходит, что 700 миллионов человек по независимым от них причинам (либо от рождения, либо в момент жестокого стечения обстоятельств, утратив здоровье) обрели то, что на самом деле делает их духовно сильнее многих здоровых людей. Они борются каждое мгновенье своей жизни с тем, чтобы доказать, что их проблема лишь физиологична. Они также личности, поэтому видеть в них их недостаток, прежде всего, глупо. Ведь они вытащили несчастливый билет, в отличие от вас. Но это ни в коем случае не делает вас лучше их. К сожалению, о потребностях таких людей, больше духовного, нежели мат ... Читати далі »
Категорія: Правові новини | Переглядів: 465 | Додав: Admin | Дата: 05.06.2013

Як відомо, 11 жовтня 2010 року було прийнято постанову Кабінету Міністрів України №947 "Про запровадження електронної соціальної картки”.
Реалії життя привчили багатостраждального українця на кожен новий крок влади подумки запитувати себе "Як це розуміти?” і "Яким чином це може погіршити моє життя?”. Такі та ще багато інших запитань виникають у голові в жителя Києва у відповідь на ідею запровадити в столиці України картки киянина. Але якщо житель будь-якого іншого українського міста чи села, прочитавши назву статті, подумав, що його це не стосується, то він дуже помиляється. У кожної справи, доброї чи злої, є свій початок. От кияни й дочекалися...
То про що ж, власне, мова? Наприкінці серпня відбувся круглий стіл на тему: "Картка киянина: якою вона має бути?”. Організаторами виступили Київська міська асоціація роботодавців та Ресурсний центр "Гурт”. Про те, якою в і ... Читати далі »
Категорія: Правові новини | Переглядів: 487 | Додав: Admin | Дата: 04.06.2013

Народні депутати Верховної Ради України доповнили низку законів, які стосуються прав мешканців гуртожитків. Зокрема, зміни спіткали Житловий кодекс (далі – ЖК) і Закони України "Про приватизацію державного житлового фонду”, "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків”. За Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правового регулювання забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків” проголосувало 268 депутатських карток (не самих депутатів, зрозуміло).
В Україні, по даним Фонду держмайна, налічується 14 тис. гуртожитків (без врахування студентських), у яких проживають близько 1,5 млн. родин, або 4 млн. громадян. І всі вони хочуть поліпшити свої житлові умови. Але, на жаль, не всі мешканці гуртожитків можуть це собі дозвол ... Читати далі »
Категорія: Правові новини | Переглядів: 560 | Додав: Admin | Дата: 28.05.2013

« 1 2 ... 9 10 11 12 »
Пошук
Посилання
Довідник
Кіно з субтитрами
Архів записів
АФОРИЗМИ: **Судиться - не богу молиться: поклоном не відбудеш. **На суд витрачають багато коштів. **Суди, суди, та поглядай сюди. **З багатим не судись, а з сильним не борись. **Суд і прямий, та суддя кривий. **Відсутній - завжди винен. **З суддею не спор, а з тюрмою не лайся. **Суддя в суді, що риба в воді. **Суддя - що кравець: як захоче, так і покрає. **У судді і брат в неправді буде винуватим. **Правдивий суддя, що цегляна стіна. **Коли карман сухий, то і суддя глухий. **Суддя, що подарунки бере, перед суддею (на лаві підсудних) буде. **Архирей не бог, а прокурор не правда. **Секретар суда з ділом, як душа з тілом. **В суді правди не шукають. **Перо в суді, що сокира в лісі. **Як в кишені сухо, то і в суді глухо. **Правда твоя, мужичок, але полізай у мішок. **У суд ногою, а в гаманець рукою. **У кого карман повніший, у того й суд правіший. **Набий віз людей, та повези у суд віз грошей, то й прав будеш. **Не йди в суд з одним носом а йди з приносом. З грішми. **Тому довго суд тягнеться, що винуватий нравиться. **Тоді виграю справу, як ляжу на лаву. **Тяганина в судах. **В своїй справі сам не суддя. **Сам собі ніхто не суддя. **Самому судить - не розсудить. **Самосуд - не суд. **Самосуд - сліпий суд. **Як судять громадою, то й невинному дістається. **Хто судиться, той нудиться. **Найгірше в світі, це судиться та лічиться. **Справу вести,- не постіл плести. **Як почнеться тяганина, то не раз упріє Україна. **Суд не яма - стій прямо. **Із суда, що з ставка, сухий не вийдеш. **Хто ходить по судах, то про того йде негарна слава. **На суді, що на воді, не втонеш, то замочишся. **Краще втопиться, чим судиться. **Тяжба - петля, а суд - шибениця. **Хоч і праве діло, а в кишені засвербіло. **Витрати грошей на судові справи. **З суда грошей не носять. **Тяжба - не гроші, а потрава - не хліб. **В копицях -не сіно, а в суді - не гроші. **В лісі -не дуги, а в суді - не гроші. **Суд та діло собака з’їла. **Судді - рибка, а прохачеві - луска. **Поли вріж (поступись своїм) та тікай, а суда не затівай. **Суд завів, став гол, як сокіл. **Не ходи до суду, бо хліба не буде. **Від злодія біда, від суда - нужда. **Дере коза лозу, а вовк козу, а вовка мужик, а мужика пан, а пана юриста, а юристу чортів триста. **Поганий мир, краще всякого суда. **Краще матер'яний мир, чим ремінний суд. **З казною судиться, то краще втопиться. **З казною не судись - своїм поступись. **Хто бореться з морозом, у того завжди вуха померзлі. **Коза з вовком тягалась, та тільки шкура зосталась. **Великий та багатий - рідко винуватий. **Захищається рак клешнею, а багач мошною. **У скотинки - рожки, а у багатого грошики. **У святих отців не знайдеш кінців. **Уміння приховувати свої вчинки. **На старців суда нема. **Голий голого не позива. **З голого, що з мертвого. **На нема і суда нема. **Не треба з тим дружиться, хто любить судиться. **Правди не судять. **Ідучи в суд хваляться обидва, а з суда - один. **До справи два, а по справі - один. **До суда два скачуть, а після суда один скаче, а другий плаче. **Справа - справою, а суд по формі. **Діло - ділом, пиво - пивом, а суд по формі. **Не спіши карати, спіши вислухати. **Суд скорий рідко бува справедливий. **Без розсуду не твори суду. **Краще десять винуватців простить, чим одного невинного наказати. **Винуватого кров - вода, а невинного - біда. **Неправий суд - гірше розбою.**