Спілка нечуючих юристів / Union of the Deaf Lawyers
Ми раді вітати Вас на інформаційно-правовому сайті "Спілка нечуючих юристів / Union of the Deaf Lawyers" (Kyiv, Ukraine). Цей сайт для всіх, хто цікавиться питаннями права людей з інвалідністю зі слуху в Україні. (Сайт створено 19.I.2007 та поновлено сторінку 30.03.2013)
ЛАСКАВО ПРОСИМО НА САЙТ !
Четвер, 19.10.2017, 13:46
Меню сайту
Категорії розділу
Спілка [38]
Правові новини [122]
Правознавство [116]
Адвокатура [88]
Кримінал [50]
Консультація [35]
Країна глухих [75]
Адміністратор [12]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

free web counter
Довідник
 
Посилання
Події
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 44
Головна » Правові новини

Уряд України змінив порядок надання державної допомоги на дітей-інвалідів

27 серпня 2014 року Кабінет Міністрів України змінив Порядок призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми. Зокрема, йдеться про родини, в яких виховуються діти-інваліди з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Як пояснила Міністр соціальної політики України Людмила Денісова, відтепер державна соціальна допомога на дітей-інвалідів не буде враховуватися в сукупному доході при визначенні розміру державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування. В результаті виплати на дітей-інвалідів віком до 6 років збільшаться з 825 до 3 302 грн. на місяць, виплати на дітей-інвалідів віком від 6 до 18 років зростуть від 1 028 до 4 115 грн. на місяць.
“Діти-інваліди потребують особливого догляду ... Читати далі »

Категорія: Правові новини | Переглядів: 483 | Додав: Admin | Дата: 27.08.2014

Звернення Президента України щодо дострокових парламентських виборів 26 жовтня

Дорогі співвітчизники!

Я вирішив достроково припинити повноваження Верховної Ради сьомого скликання.
Вибори нового Парламенту відбудуться 26 жовтня 2014 року.
Це рішення я ухвалив у строгій відповідності зі статтею 90 Конституції України.
З урахуванням очікувань переважної більшості громадян України та на виконання власного слова, яке давав, балотуючись на посаду Президента.
Нагадаю, коаліція розпалася 24 липня.
Нової протягом місяця, який на це відведено Основним законом, – не створено.
У такому випадку Конституція дає Президенту право розпускати Верховну Раду.
Цим правом я і скористався.
Бо це єдино правильне і відповідальне рішення.
Опитування громадської думки ... Читати далі »

Категорія: Правові новини | Переглядів: 513 | Додав: Admin | Дата: 26.08.2014

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Мiнiстерства охорони здоров’я України 13.11.2001 №455
(в редакції Наказу вiд 06.12.2011, №882)

Зареєстровано
в Мiнiстерствi юстицiї України 04.12.2001р. за №1005/6196

ІНСТРУКЦІЯ
про порядок видачi документiв, що засвiдчують тимчасову непрацездатнiсть громадян

   
Ця Інструкцiя розроблена вiдповiдно до статтi 51 Закону України “Про загальнообов’язкове державне соцiальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатностi та витратами, зумовленими народженням та похованням” та визначає порядок i умови видачi, продовження та облiку документiв, що засвiдчують тимчасову непрацездатнiсть громадян, здiйснення контролю за правильнiстю їх видачi.
Ця Інс ... Читати далі »

Категорія: Правові новини | Переглядів: 493 | Додав: Admin | Дата: 21.08.2014

На планерному засіданні Верховної Ради України народні депутати підтримали у першому читанні та в цілому законопроект №4528 "Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проведення медико-соціальної експертизи". За відповідне рішення проголосували 269 нардепів.
Закон вносить зміни до статті 7 закону України "Про реабілітацію інвалідів в Україні" з метою визначення правових засад встановлення відповідної групи інвалідності без зазначення строку повторного огляду особам, які мають анатомічні дефекти та інші необоротні порушення функцій органів і систем організму.
Повторний медичний огляд з метою підвищення групи інвалідності таким особам у законі пропонується проводити на підставі особистої заяви інваліда, його законних представників у разі настання змін у стані здоров'я і працездатності інваліда або за рішенням суду.
Порядок ... Читати далі »

Категорія: Правові новини | Переглядів: 533 | Додав: Admin | Дата: 04.07.2014

На планерному засіданні Верховної Ради України народні депутати підтримали у першому читанні законопроект №1106 "Про внесення змін до закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо стимулювання роботи осіб із числа інвалідів". За відповідне рішення проголосували 262 парламентарі.
Даний законопроект пропонує внести зміни до частини другої статті 33 закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", передбачивши, що інвалідам ІІ групи пенсія по інвалідності призначається у розмірі пенсії за віком у тому числі під час продовження ними трудової діяльності, за умови наявності страхового стажу (в залежності від віку, в якому вперше встановлена інвалідність) у жінок - від 20 до 25 років стажу, у чоловіків - від 25 до 30 років стажу (на даний час пенсія по інвалідності II групи призначається в розмір ... Читати далі »

Категорія: Правові новини | Переглядів: 687 | Додав: Admin | Дата: 20.06.2014

18 червня 2014 року на планерному засіданні Верховної Ради України народні депутати підтримали у першому читанні та в цілому законопроект № 3640 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав інвалідів". За відповідне рішення проголосували 227 парламентарів.
Даний закон вносить зміни до статті 2 закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні", передбачивши, що термін "дискримінація за ознакою інвалідності" вживається у значенні, наведеному в Конвенції ООН про права інвалідів та Законі України "Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні".
Також закон вносить зміни до статті 161 Кримінального кодексу України, які передбачають настання кримінальної відповідальності у разі дискримінації за ознакою інвалідності.
Так,  пряме чи непряме обмеження прав або встановле ... Читати далі »

Категорія: Правові новини | Переглядів: 433 | Додав: Admin | Дата: 19.06.2014

У 1992 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів, який щорічно відзначається в Україні.
Люди з особливими потребами є повноцінними членами нашого суспільства і потребують постійної уваги до своїх проблем.
Відповідно до положень статті 3 Конституції України – людина, її життя і здоров’я, недоторканність та безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність.
З метою розв’язання проблем інвалідів у 1991 році прийнято Закон України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”. Для посилення соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями Кабінетом Міністрів України затверджено план заходів щодо створення ... Читати далі »

Категорія: Правові новини | Переглядів: 506 | Додав: Admin | Дата: 02.05.2014

ПРОЕКТ

Законопроект підготовлено Міністерством соціальної політики України в рамках реалізації Стратегії реформування системи надання соціальних послуг.

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про соціальну роботу та соціальні послуги

Цей Закон визначає основні організаційні та правові засади здійснення соціальної роботи та надання соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

Розділ I.ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Стаття 1. Визначення основних термінів
У цьому Законі терміни вживаються в такому значенні:
-соціальна робота - професійна діяльність надавачів соціальних послуг, спрямована на організацію та надання соціальних послуг населенню;
-соціальна послуга - комплекс заходів із п ... Читати далі »

Категорія: Правові новини | Переглядів: 1090 | Додав: Admin | Дата: 07.04.2014

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України від 04.01.2002, №3
(в редакції постанови від 26.09.2013, №730)

ПОРЯДОК
оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади

1. Оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади здійснюється з метою підвищення ефективності та прозорості діяльності цих органів шляхом впровадження та використання сучасних інформаційних технологій для надання інформаційних та інших послуг громадськості, забезпечення її впливу на процеси, що відбуваються у державі.
2. Оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади здійснюється шляхом:
розміщення і постійного оновлення міністерствами, іншими центральними та місцевими органами виконавчої влади інфор ... Читати далі »

Категорія: Правові новини | Переглядів: 460 | Додав: Admin | Дата: 27.03.2014

Наказом Міністерства будівництва, архітектури та
житлово-Комунального господарства України
і Міністерства праці та соціальної політики України
від 8.09.2006 № 300/339

ТИПОВЕ ПОЛОЖЕННЯ
про комітети забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

1. Комітет забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури (далі - комітет доступності) є консультативно-дорадчим органом, який утворюється при місцевому органі виконавчої влади з метою координації роботи, пов'язаної зі створенням на відповідній території інвалідам (у тому числі інвалідам із зору та тим, які пересуваються у візках, а також дітям-ін ... Читати далі »

Категорія: Правові новини | Переглядів: 481 | Додав: Admin | Дата: 26.03.2014

« 1 2 ... 8 9 10 11 12 13 »
Пошук
Посилання
Довідник
Кіно з субтитрами
Архів записів
АФОРИЗМИ: **Судиться - не богу молиться: поклоном не відбудеш. **На суд витрачають багато коштів. **Суди, суди, та поглядай сюди. **З багатим не судись, а з сильним не борись. **Суд і прямий, та суддя кривий. **Відсутній - завжди винен. **З суддею не спор, а з тюрмою не лайся. **Суддя в суді, що риба в воді. **Суддя - що кравець: як захоче, так і покрає. **У судді і брат в неправді буде винуватим. **Правдивий суддя, що цегляна стіна. **Коли карман сухий, то і суддя глухий. **Суддя, що подарунки бере, перед суддею (на лаві підсудних) буде. **Архирей не бог, а прокурор не правда. **Секретар суда з ділом, як душа з тілом. **В суді правди не шукають. **Перо в суді, що сокира в лісі. **Як в кишені сухо, то і в суді глухо. **Правда твоя, мужичок, але полізай у мішок. **У суд ногою, а в гаманець рукою. **У кого карман повніший, у того й суд правіший. **Набий віз людей, та повези у суд віз грошей, то й прав будеш. **Не йди в суд з одним носом а йди з приносом. З грішми. **Тому довго суд тягнеться, що винуватий нравиться. **Тоді виграю справу, як ляжу на лаву. **Тяганина в судах. **В своїй справі сам не суддя. **Сам собі ніхто не суддя. **Самому судить - не розсудить. **Самосуд - не суд. **Самосуд - сліпий суд. **Як судять громадою, то й невинному дістається. **Хто судиться, той нудиться. **Найгірше в світі, це судиться та лічиться. **Справу вести,- не постіл плести. **Як почнеться тяганина, то не раз упріє Україна. **Суд не яма - стій прямо. **Із суда, що з ставка, сухий не вийдеш. **Хто ходить по судах, то про того йде негарна слава. **На суді, що на воді, не втонеш, то замочишся. **Краще втопиться, чим судиться. **Тяжба - петля, а суд - шибениця. **Хоч і праве діло, а в кишені засвербіло. **Витрати грошей на судові справи. **З суда грошей не носять. **Тяжба - не гроші, а потрава - не хліб. **В копицях -не сіно, а в суді - не гроші. **В лісі -не дуги, а в суді - не гроші. **Суд та діло собака з’їла. **Судді - рибка, а прохачеві - луска. **Поли вріж (поступись своїм) та тікай, а суда не затівай. **Суд завів, став гол, як сокіл. **Не ходи до суду, бо хліба не буде. **Від злодія біда, від суда - нужда. **Дере коза лозу, а вовк козу, а вовка мужик, а мужика пан, а пана юриста, а юристу чортів триста. **Поганий мир, краще всякого суда. **Краще матер'яний мир, чим ремінний суд. **З казною судиться, то краще втопиться. **З казною не судись - своїм поступись. **Хто бореться з морозом, у того завжди вуха померзлі. **Коза з вовком тягалась, та тільки шкура зосталась. **Великий та багатий - рідко винуватий. **Захищається рак клешнею, а багач мошною. **У скотинки - рожки, а у багатого грошики. **У святих отців не знайдеш кінців. **Уміння приховувати свої вчинки. **На старців суда нема. **Голий голого не позива. **З голого, що з мертвого. **На нема і суда нема. **Не треба з тим дружиться, хто любить судиться. **Правди не судять. **Ідучи в суд хваляться обидва, а з суда - один. **До справи два, а по справі - один. **До суда два скачуть, а після суда один скаче, а другий плаче. **Справа - справою, а суд по формі. **Діло - ділом, пиво - пивом, а суд по формі. **Не спіши карати, спіши вислухати. **Суд скорий рідко бува справедливий. **Без розсуду не твори суду. **Краще десять винуватців простить, чим одного невинного наказати. **Винуватого кров - вода, а невинного - біда. **Неправий суд - гірше розбою.**