Спілка нечуючих юристів / Union of the Deaf Lawyers
Ми раді вітати Вас на інформаційно-правовому сайті "Спілка нечуючих юристів / Union of the Deaf Lawyers" (Kyiv, Ukraine). Цей сайт для всіх, хто цікавиться питаннями права людей з інвалідністю зі слуху в Україні. (Сайт створено 19.I.2007 та поновлено сторінку 30.03.2013)
ЛАСКАВО ПРОСИМО НА САЙТ !
Вівторок, 20.02.2018, 12:25
Меню сайту
Категорії розділу
Спілка [40]
Правові новини [135]
Правознавство [121]
Адвокатура [88]
Кримінал [52]
Консультація [35]
Країна глухих [79]
Адміністратор [12]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

free web counter
Довідник
 
Посилання
Події
Календар
«  Травень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 51
Головна » 2015 » Травень » 1 » План заходів з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни
05:39
План заходів з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 22 квітня 2015 р. №386-р

ПЛАН
заходів з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги
над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни

Увічнення безсмертного подвигу Українського народу у Другій світовій війні

1. Забезпечити:
1) фінансування в установленому порядку заходів з підготовки і відзначення пам’ятних дат історичних подій Другої світової війни.

Мінфін, Мінсоцполітики, Мінкультури, Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Український інститут національної пам’яті, МЗС, Мінекономрозвитку, Мінрегіон, МОН, МОЗ, Міноборони, Мін’юст, МВС, ДСНС, Укрдержархів, Держкомтелерадіо, Адміністрація Держприкордонслужби, Національна академія наук (за згодою), обласні та Київська міська держадміністрації. Протягом 2015 року;
2) виготовлення та випуск в обіг пам’ятної монети на відзнаку 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі.
Національний банк (за згодою). Протягом 2015 року;
3) випуск в обіг поштової марки і конверта, присвячених 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, та здійснення спецпогашення поштової марки.
Мінінфраструктури, Українське державне підприємство поштового зв’язку “Укрпошта” (за згодою), Мінфін. Друге півріччя 2015 р.;
4) проведення:
-заходів з упорядження військових поховань, ремонту та реставрації меморіалів, пам’ятників, обелісків, пам’ятних знаків полеглим співвітчизникам.

Обласні та Київська міська держадміністрації, Мінрегіон. Постійно;
-заходів з патріотичного виховання молоді, зокрема вивчення героїчних сторінок історії українського народу у Другій світовій війні.
МОН, Мінмолодьспорт, Міноборони, Мінкультури, обласні та Київська міська держадміністрації. Постійно;
-у загальноосвітніх навчальних закладах уроків, присвячених 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-й річниці завершення Другої світової війни, за участю ветеранів війни, учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань, учасників антитерористичної операції.
Обласні та Київська міська держадміністрації, Мінмолодьспорт, МОН, Міноборони, Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Мінсоцполітики. 5-8 травня 2015р., перша декада вересня 2015р.;
-наукових конференцій, присвячених історичним подіям Другої світової війни, ролі Українського народу у визвольній боротьбі, його визначному внеску у перемогу антигітлерівської коаліції.
Український інститут національної пам’яті, МОН, Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, обласні та Київська міська держадміністрації, Національна академія наук (за згодою), громадські пошукові організації (за згодою). Протягом 2015 року;
-зустрічей керівників органів виконавчої влади з представниками громадських організацій ветеранів війни, учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань, учасників антитерористичної операції з метою виявлення проблемних питань соціального захисту та вжиття заходів для їх вирішення.
Мінсоцполітики, обласні та Київська міська держадміністрації, Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції. Протягом 2015р.;
5) підготовку брошури про внесок Українського народу в Перемогу над нацизмом та її переклад на іноземні мови.
Український інститут національної пам’яті, МЗС, Національна академія наук (за згодою), Національний інститут стратегічних досліджень (за згодою). Квітень 2015 року.

2. Провести заходи із:
1) запобігання актам вандалізму та руйнування військових меморіалів, пам’ятників та місць поховань полеглих співвітчизників, торгівлі бойовими нагородами та іншими відзнаками часів Другої світової війни.

МВС, Мінрегіон, обласні та Київська міська держадміністрації. Постійно;
2) активізації науково-дослідницьких та пошукових робіт із залученням громадських об’єднань з метою встановлення невідомих поховань та непохованих останків воїнів, мирного населення, які загинули або пропали безвісти під час Другої світової війни.
Український інститут національної пам’яті, Мінрегіон, Міноборони, Укрдержархів, Національна академія наук (за згодою), Мінкультури, Адміністрація Держприкордонслужби, Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, обласні та Київська міська держадміністрації, всеукраїнські громадські організації (за згодою). Постійно.

3. Сприяти:
1) проведенню у Верховній Раді України урочистого засідання, присвяченого 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, місцю та ролі Українського народу у Другій світовій війні.

Український інститут національної пам’яті, Мінсоцполітики, Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції. Протягом 2015 року;
2) проведенню у вищих навчальних закладах науково-практичних конференцій, присвячених 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-й річниці завершення Другої світової війні.
МОН, Український інститут національної пам’яті, Міноборони, МВС, Національна академія наук (за згодою), обласні та Київська міська держадміністрації. 5-8 травня 2015р., перша декада вересня 2015р.;
3) встановленню у загальноосвітніх навчальних закладах дощок (стендів) пошани з метою увічнення пам’яті випускників, які загинули за незалежність та територіальну цілісність України, а також присвоєнню цим навчальним закладам імен загиблих героїв.
Обласні та Київська міська держадміністрації, МОН, Український інститут національної пам’яті, громадські об’єднання (за згодою). Протягом 2015 року;
4) відвідуванню делегаціями ветеранів Другої світової війни та членами їх сімей, близькими родичами загиблих військовослужбовців, представниками громадських організацій ветеранів війни місць поховань воїнів, які загинули під час Другої світової війни на території України, а також участі ветеранів війни у заходах, що проводяться у рамках святкування 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни.
Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, МЗС, Мінінфраструктури, Мінсоцполітики, Адміністрація Держприкордонслужби, обласні та Київська міська держадміністрації. Постійно;
5) проведенню за участю громадських організацій, зокрема організацій ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань, студентської та учнівської молоді урочистостей, присвячених 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-й річниці завершення Другої світової війни.
МОН, Мінмолодьспорт, Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції. Постійно.

Забезпечення соціального захисту та медичного обслуговування ветеранів війни, учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань, нинішніх захисників Вітчизни і шанобливого ставлення до них

4. Забезпечити:
1) надання належної кваліфікованої медичної допомоги ветеранам війни, учасникам українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертвам нацистських переслідувань, нинішнім захисникам Вітчизни, зокрема диспансеризацію та госпіталізацію, приділивши особливу увагу тим, що проживають у сільських населених пунктах.

МОЗ, Міноборони, обласні та Київська міська держадміністрації. Постійно;
2) зміцнення та розвиток матеріально-технічної бази госпіталів, відділень, палат для ветеранів війни, учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань, будинків-інтернатів для громадян похилого віку та інвалідів, геріатричних пансіонатів, пансіонатів для ветеранів війни і праці.
МОЗ, Мінфін, Міноборони, Мінсоцполітики, обласні та Київська міська держадміністрації. Постійно;
3) надання громадським організаціям ветеранів війни, учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань фінансової підтримки, передбачивши поступове збільшення її обсягу.
Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Мінсоцполітики, Мінфін, обласні та Київська міська держадміністрації. Постійно;
4) проведення обстеження матеріальних та соціально-побутових умов проживання ветеранів війни, учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань та сімей загиблих воїнів з метою надання їм за рахунок місцевих бюджетів матеріальної та іншої допомоги.
Обласні та Київська міська держадміністрації. Постійно.

Організаційне забезпечення урочистих заходів

5. Забезпечити підготовку та проведення:
1) урочистостей з нагоди 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни.

Мінкультури, Український інститут національної пам’яті, Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Мінсоцполітики, Міноборони, МЗС, обласні та Київська міська держадміністрації. Травень 2015р.;
2) покладення вінків, квітів з нагоди 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни до пам’ятників і меморіалів у столиці України - місті-герої Києві, обласних центрах, інших населених пунктах.
Обласні та Київська міська держадміністрації, Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Мінсоцполітики. 9 травня, 2 вересня 2015р.;
3) виставки архівних матеріалів “Родинну пам’ять про війну збережено”.
Мінкультури, Український інститут національної пам’яті, Київська міськдержадміністрація. Травень - червень 2015р.;
4) меморіально-мистецької акції “Перша хвилина миру”.
Мінкультури, Український інститут національної пам’яті, Київська міськдержадміністрація, громадські об’єднання (за згодою). 8 травня 2015р.;
5) урочистих заходів на території Меморіального комплексу “Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років”, передбачивши марш військових оркестрів та прийняття присяги новобранцями на вірність Батьківщині.
Київська міськдержадміністрація, Мінкультури, Міноборони, Український інститут національної пам’яті, громадські об’єднання (за згодою). 9 травня 2015р.;
6) заходів закордонними дипломатичними установами України з нагоди 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни.
МЗС, Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції. Протягом 2015 року;
7) урочистих заходів з відзначення ювілеїв видатних земляків - героїв Другої світової війни.
Обласні та Київська міська держадміністрації, Український інститут національної пам’яті, МОН, Адміністрація Держприкордонслужби, Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції. Протягом 2015 року.

6. Забезпечити:
1) запрошення до участі в заходах в Україні, присвячених пам’ятним датам історичних подій Другої світової війни, представників іноземних держав та дипломатичного корпусу, міжнародних організацій, української діаспори.

МЗС, Український інститут національної пам’яті, Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, обласні та Київська міська держадміністрації. Постійно;
2) здійснення заходів з інформування закордонними дипломатичними установами України міжнародної спільноти, у тому числі у мм.Берліні, Вашингтоні, Лондоні, Парижі, про звитяги Українського народу у Другій світовій війні, передбачивши проведення фотовиставок, лекцій тощо.
МЗС, Український інститут національної пам’яті. Протягом 2015 року;
3) широке висвітлення у державних засобах масової інформації заходів з підготовки і відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни.
Держкомтелерадіо, обласні та Київська міська держадміністрації. Постійно;
4) відвідування представниками органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, а також учнівською молоддю ветеранів війни, учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань, учасників антитерористичної операції, у тому числі тих, що перебувають на лікуванні.
Міноборони, МОН, МОЗ, МВС, Адміністрація Держприкордонслужби,Мінсоцполітики, обласні та Київська міська держадміністрації, Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції. Постійно;
5) у місцях проведення заходів з нагоди 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни:
-охорону громадського порядку та безпеку дорожнього руху.

МВС, обласні та Київська міська держадміністрації. Постійно;
-медичне супроводження та належний державний санітарно-епідеміологічний нагляд.
МОЗ, обласні та Київська міська держадміністрації. Постійно.

7. Організувати:
-показ художніх та документальних фільмів, присвячених подвигу Українського народу у Другій світовій війні, виступи у засобах масової інформації учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань, учасників антитерористичної операції та представників ветеранського руху.

Держкомтелерадіо, обласні та Київська міська держадміністрації. Постійно;
-проведення виставок фото- та архівних документів, присвячених 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-й річниці завершення Другої світової війни.
Укрдержархів, Український інститут національної пам’яті, обласні та Київська міська держадміністрації. Постійно.

8. Опрацювати питання щодо трансляції в Україні заходів з відзначення у державах - членах ЄС Дня пам’яті та примирення.
Держкомтелерадіо, Національна телекомпанія. До 30 квітня 2015 року.

Категорія: Правові новини | Переглядів: 333 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Посилання
Довідник
Кіно з субтитрами
Архів записів
АФОРИЗМИ: **Судиться - не богу молиться: поклоном не відбудеш. **На суд витрачають багато коштів. **Суди, суди, та поглядай сюди. **З багатим не судись, а з сильним не борись. **Суд і прямий, та суддя кривий. **Відсутній - завжди винен. **З суддею не спор, а з тюрмою не лайся. **Суддя в суді, що риба в воді. **Суддя - що кравець: як захоче, так і покрає. **У судді і брат в неправді буде винуватим. **Правдивий суддя, що цегляна стіна. **Коли карман сухий, то і суддя глухий. **Суддя, що подарунки бере, перед суддею (на лаві підсудних) буде. **Архирей не бог, а прокурор не правда. **Секретар суда з ділом, як душа з тілом. **В суді правди не шукають. **Перо в суді, що сокира в лісі. **Як в кишені сухо, то і в суді глухо. **Правда твоя, мужичок, але полізай у мішок. **У суд ногою, а в гаманець рукою. **У кого карман повніший, у того й суд правіший. **Набий віз людей, та повези у суд віз грошей, то й прав будеш. **Не йди в суд з одним носом а йди з приносом. З грішми. **Тому довго суд тягнеться, що винуватий нравиться. **Тоді виграю справу, як ляжу на лаву. **Тяганина в судах. **В своїй справі сам не суддя. **Сам собі ніхто не суддя. **Самому судить - не розсудить. **Самосуд - не суд. **Самосуд - сліпий суд. **Як судять громадою, то й невинному дістається. **Хто судиться, той нудиться. **Найгірше в світі, це судиться та лічиться. **Справу вести,- не постіл плести. **Як почнеться тяганина, то не раз упріє Україна. **Суд не яма - стій прямо. **Із суда, що з ставка, сухий не вийдеш. **Хто ходить по судах, то про того йде негарна слава. **На суді, що на воді, не втонеш, то замочишся. **Краще втопиться, чим судиться. **Тяжба - петля, а суд - шибениця. **Хоч і праве діло, а в кишені засвербіло. **Витрати грошей на судові справи. **З суда грошей не носять. **Тяжба - не гроші, а потрава - не хліб. **В копицях -не сіно, а в суді - не гроші. **В лісі -не дуги, а в суді - не гроші. **Суд та діло собака з’їла. **Судді - рибка, а прохачеві - луска. **Поли вріж (поступись своїм) та тікай, а суда не затівай. **Суд завів, став гол, як сокіл. **Не ходи до суду, бо хліба не буде. **Від злодія біда, від суда - нужда. **Дере коза лозу, а вовк козу, а вовка мужик, а мужика пан, а пана юриста, а юристу чортів триста. **Поганий мир, краще всякого суда. **Краще матер'яний мир, чим ремінний суд. **З казною судиться, то краще втопиться. **З казною не судись - своїм поступись. **Хто бореться з морозом, у того завжди вуха померзлі. **Коза з вовком тягалась, та тільки шкура зосталась. **Великий та багатий - рідко винуватий. **Захищається рак клешнею, а багач мошною. **У скотинки - рожки, а у багатого грошики. **У святих отців не знайдеш кінців. **Уміння приховувати свої вчинки. **На старців суда нема. **Голий голого не позива. **З голого, що з мертвого. **На нема і суда нема. **Не треба з тим дружиться, хто любить судиться. **Правди не судять. **Ідучи в суд хваляться обидва, а з суда - один. **До справи два, а по справі - один. **До суда два скачуть, а після суда один скаче, а другий плаче. **Справа - справою, а суд по формі. **Діло - ділом, пиво - пивом, а суд по формі. **Не спіши карати, спіши вислухати. **Суд скорий рідко бува справедливий. **Без розсуду не твори суду. **Краще десять винуватців простить, чим одного невинного наказати. **Винуватого кров - вода, а невинного - біда. **Неправий суд - гірше розбою.**