Спілка нечуючих юристів / Union of the Deaf Lawyers
Ми раді вітати Вас на інформаційно-правовому сайті "Спілка нечуючих юристів / Union of the Deaf Lawyers" (Kyiv, Ukraine). Цей сайт для всіх, хто цікавиться питаннями права людей з інвалідністю зі слуху в Україні. (Сайт створено 19.I.2007 та поновлено сторінку 30.03.2013)
ЛАСКАВО ПРОСИМО НА САЙТ !
Субота, 20.04.2024, 10:05
Меню сайту
Категорії розділу
Спілка [65]
Правові новини [216]
Правознавство [144]
Адвокатура [101]
Кримінал [84]
Консультація [75]
Судова медицина [21]
Країна глухих [105]
Адміністратор [10]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Посилання
Довідник
 
Головна » 2015 » Квітень » 15 » Як правильно заповнити заяву та декларацію для субсидії за спрощеними умовами
20:50
Як правильно заповнити заяву та декларацію для субсидії за спрощеними умовами

Отримайте з травня субсидії за спрощеними умовами:
-подача лише двох документів - заяви та декларації.
-скорочена форма заяви та декларації (лише одна сторінка кожного документа).
-термін дії субсидії -12 місяців, а не впродовж опалювального сезону.
-автоматичне подовження нарахування субсидії на наступний рік.
-можливість надіслати документи поштою.

Знято наступні обмеження при оформленні субсидії:
-щодо майнового стану (окрім одноразової покупки понад 50 тисяч гривень);
-щодо наявності у складі домогосподарства осіб працездатного віку, які не працюють, не навчаються і не перебувають на обліку як безробітні;
-щодо здачі у найм житлового приміщення особами, які оформлюють субсидію.

Шановний споживачу!
Звертаємося до Вас з метою інформування про те, що в Україні діє програма державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, яка надається безготівково, у вигляді житлових субсидій.
Пропонуємо Вам використати право на зменшення витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Для цього потрібно звернутися до Управління соціального захисту населення за місцем Вашої реєстрації (за фактичним місцем проживання - для осіб, які орендують житло) щодо призначення житлової субсидії.
Звертаємо увагу, що з 1 травня 2015 року суттєво спрощено порядок призначення субсидій і форми заяви та декларації, що подаються.
При цьому, крім заяви та декларації, заборонено вимагати від громадян інші документи, довідки тощо.
Ми надсилаємо Вам бланки заяви та декларації, які Ви можете заповнити і надати (або надіслати поштою) до Управління праці та соціального захисту населення районної у місті Києві державної адміністрації за адресою:
Голосіївської………..вул.Бубнова, 5, м.Київ, 03040,………………………….тел.257-23-87
Дарницької……….....Харківське шосе,176-Г, м.Київ, 02121,………………...тел.563-99-70
Деснянської………...просп.Маяковського, 15, м.Київ, 02225,…………......тел.545-14-14
Дніпровської…….....вул.Курнатовського, 7-А, м.Київ, 02125,…………......тел.542-66-09
Оболонської………..вул.Озерна, 18-А, м.Київ, 04209,……………………….тел.467-98-58
Печерської………….вул.Цитадельна, 4/7, м.Київ, 01015,…………………..тел.288-51-24
Подільської………...вул.Ярославська, 31-Б, м.Київ, 04071,………………..тел.425-85-16
Святошинської….....вул.Гната Юри, 14-Б, м. Київ, 03148,……………….....тел.405-73-13
Солом'янської……...просп.Повітрофлотський, 40, м.Київ, 03186,…….......тел.207-39-12
Шевченківської….....просп.Перемоги, 15, м.Київ, 03056,…………………...тел.238-00-51

Якщо Ви отримували субсидію протягом опалювального періоду 2014/2015 років, субсидія на наступний період призначається на підставі раніше поданих документів, без необхідності повторного звернення до Управління соціального захисту населення та подання заяви та декларації.
Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, то відповіді на них Ви можете отримати у місцевому Управлінні соціального захисту населення за зазначеними телефонами або за телефоном урядової “гарячої лінії” 0 800 507 309.
Також Ви можете дізнатися більше про програму житлових субсидій на сайті Міністерства соціальної політики України mlsp.gov.ua.

Інструкція про порядок заповнення бланків:

1.Заяви про призначення житлової субсидії
Заяву заповнює особа, на яку відкрито особовий рахунок по сплаті житлово-комунальних послуг за місцем реєстрації. Особи, які орендують житло, додають до заяви договір найму (оренди) житла. У заяві необхідно підкреслити, на які види послуг призначати субсидію («на оплату житлово-комунальних послуг» та/або “на придбання твердого палива та скрапленого газу”). Якщо домогосподарство користується твердим паливом, скрапленим газом та комунальними послугами, підкреслити все.
У заяві про призначення житлової субсидії також необхідно:
-у графі “Номер особового рахунку” - вказати номер особового рахунку, який міститься у договорі про надання послуг, платіжному документі (квитанції, розрахунковій книжці) на оплату відповідної послуги;
-у графі “Найменування організації, що надає послуги” - вказати назву організації, що міститься у договорі про надання послуг, платіжному документі (квитанції, розрахунковій книжці) на оплату відповідної послуги;
-у графі “Примітки” зазначається наявність або відсутність засобів обліку, а саме “є лічильник”/”немає лічильника”;
-у разі якщо розгляд Вашої заяви потребує окремого рішення комісії, у відповідній графі необхідно підкреслити слово “розглянути” (перший абзац після відомостей про житлово-комунальні послуги)

2.Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії
У розділі І вказуються відомості про всіх осіб, зареєстрованих у житло¬вому приміщенні (або фактично проживаючих - для осіб, які орендують житло і вказані у договорі оренди, або для індивідуальних забудовників, будинки яких не прийняті в експлуатацію), яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги.
У розділі II зазначаються відомості про всі види доходів (заробітна плата, пенсія, допомога (крім її частини, виплата якої здійснюється одноразово, зокрема, при народженні дитини), стипендія, грошове забезпечення, аліменти, виплати відповідно до умов цивільно-пра¬вового договору, доходи від підприємницької діяльності, здачі майна в оренду, від продажу майна та немайнових прав, сільськогосподарської продукції, дивіденди, проценти від розміщення депозитів тощо) осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні (або фактично проживаючих, зазначених у договорі оренди), за попередній календарний рік (12 місяців 2014 року) без урахування податку з доходів фізичних осіб із зазначенням установи, організації, підприємства, де отримується дохід.
У розділі III вказується інформація про одноразову купівлю майна або оплату послуг протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії на суму, яка на час купівлі (оплати) перевищує 50 тисяч гривень.

Постанова КМУ від 28 лютого 2015р. №106 “Про удосконалення порядку надання житлових субсидій”

 

Категорія: Консультація | Переглядів: 1608 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Меню співзасновника
 
 
Посилання
Новини
Події
Кіно з субтитрами
Календар
«  Квітень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 98
Архів записів
АФОРИЗМИ: **Судиться - не богу молиться: поклоном не відбудеш. **На суд витрачають багато коштів. **Суди, суди, та поглядай сюди. **З багатим не судись, а з сильним не борись. **Суд і прямий, та суддя кривий. **Відсутній - завжди винен. **З суддею не спор, а з тюрмою не лайся. **Суддя в суді, що риба в воді. **Суддя - що кравець: як захоче, так і покрає. **У судді і брат в неправді буде винуватим. **Правдивий суддя, що цегляна стіна. **Коли карман сухий, то і суддя глухий. **Суддя, що подарунки бере, перед суддею (на лаві підсудних) буде. **Архирей не бог, а прокурор не правда. **Секретар суда з ділом, як душа з тілом. **В суді правди не шукають. **Перо в суді, що сокира в лісі. **Як в кишені сухо, то і в суді глухо. **Правда твоя, мужичок, але полізай у мішок. **У суд ногою, а в гаманець рукою. **У кого карман повніший, у того й суд правіший. **Набий віз людей, та повези у суд віз грошей, то й прав будеш. **Не йди в суд з одним носом а йди з приносом. З грішми. **Тому довго суд тягнеться, що винуватий нравиться. **Тоді виграю справу, як ляжу на лаву. **Тяганина в судах. **В своїй справі сам не суддя. **Сам собі ніхто не суддя. **Самому судить - не розсудить. **Самосуд - не суд. **Самосуд - сліпий суд. **Як судять громадою, то й невинному дістається. **Хто судиться, той нудиться. **Найгірше в світі, це судиться та лічиться. **Справу вести,- не постіл плести. **Як почнеться тяганина, то не раз упріє Україна. **Суд не яма - стій прямо. **Із суда, що з ставка, сухий не вийдеш. **Хто ходить по судах, то про того йде негарна слава. **На суді, що на воді, не втонеш, то замочишся. **Краще втопиться, чим судиться. **Тяжба - петля, а суд - шибениця. **Хоч і праве діло, а в кишені засвербіло. **Витрати грошей на судові справи. **З суда грошей не носять. **Тяжба - не гроші, а потрава - не хліб. **В копицях -не сіно, а в суді - не гроші. **В лісі -не дуги, а в суді - не гроші. **Суд та діло собака з’їла. **Судді - рибка, а прохачеві - луска. **Поли вріж (поступись своїм) та тікай, а суда не затівай. **Суд завів, став гол, як сокіл. **Не ходи до суду, бо хліба не буде. **Від злодія біда, від суда - нужда. **Дере коза лозу, а вовк козу, а вовка мужик, а мужика пан, а пана юриста, а юристу чортів триста. **Поганий мир, краще всякого суда. **Краще матер'яний мир, чим ремінний суд. **З казною судиться, то краще втопиться. **З казною не судись - своїм поступись. **Хто бореться з морозом, у того завжди вуха померзлі. **Коза з вовком тягалась, та тільки шкура зосталась. **Великий та багатий - рідко винуватий. **Захищається рак клешнею, а багач мошною. **У скотинки - рожки, а у багатого грошики. **У святих отців не знайдеш кінців. **Уміння приховувати свої вчинки. **На старців суда нема. **Голий голого не позива. **З голого, що з мертвого. **На нема і суда нема. **Не треба з тим дружиться, хто любить судиться. **Правди не судять. **Ідучи в суд хваляться обидва, а з суда - один. **До справи два, а по справі - один. **До суда два скачуть, а після суда один скаче, а другий плаче. **Справа - справою, а суд по формі. **Діло - ділом, пиво - пивом, а суд по формі. **Не спіши карати, спіши вислухати. **Суд скорий рідко бува справедливий. **Без розсуду не твори суду. **Краще десять винуватців простить, чим одного невинного наказати. **Винуватого кров - вода, а невинного - біда. **Неправий суд - гірше розбою.**