Спілка нечуючих юристів / Union of the Deaf Lawyers
Ми раді вітати Вас на інформаційно-правовому сайті "Спілка нечуючих юристів / Union of the Deaf Lawyers" (Kyiv, Ukraine). Цей сайт для всіх, хто цікавиться питаннями права людей з інвалідністю зі слуху в Україні. (Сайт створено 19.I.2007 та поновлено сторінку 30.03.2013)
ЛАСКАВО ПРОСИМО НА САЙТ !
Вівторок, 17.07.2018, 10:53
Меню сайту
Категорії розділу
Спілка [41]
Правові новини [138]
Правознавство [124]
Адвокатура [89]
Кримінал [69]
Консультація [42]
Країна глухих [82]
Адміністратор [8]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

free web counter
Посилання
Події
Кіно з субтитрами
Довідник
 
Головна » 2018 » Червень » 30 » Деякі питання використання коштів, передбачених у бюджеті для придбання обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю
17:14
Деякі питання використання коштів, передбачених у бюджеті для придбання обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю

Уряд забезпечив механізм придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату.
Постановою, зокрема, затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання зазначених спеціально обладнаних автомобілів.
Документом також зазначаються умови забезпечення виконавчих органів міських рад (крім міських рад обласних центрів), сільських, селищних рад об’єднаних територіальних громад таким транспортом.
Врегульовано порядок розгляду робочою групою, утвореною наказом Міністерством соціальної політики, відповідних заяв.
Прийняття постанови дозволить придбати за рахунок коштів державного бюджету спеціально обладнані автомобілі, за допомогою яких певним чином буде задоволено потреби в перевезенні осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату.

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 14 березня 2018 р. № 189

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання спеціально
обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю,
які мають порушення опорно-рухового апарату

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації інвалідів” (далі - бюджетні кошти) для придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату (далі - спеціально обладнані автомобілі).
2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Мінсоцполітики. Розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня та відповідальним виконавцем є Фонд соціального захисту інвалідів (далі - Фонд).
3. Бюджетні кошти спрямовуються Мінсоцполітики Фонду з метою закупівлі ним спеціально обладнаних автомобілів для забезпечення перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, виконавчими органами міських рад (крім міст, що є обласними центрами, та міст обласного значення), сільських, селищних рад об’єднаних територіальних громад (далі - виконавчі органи рад).
4. Умовами забезпечення спеціально обладнаними автомобілями є:
- проживання не менше ніж 25 осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату та не мають в особистому користуванні та в користуванні законних представників автомобілів (у тому числі таких, що отримані через орган виконавчої влади Автономної Республіки Крим з питань соціального захисту населення, структурні підрозділи з питань соціального захисту населення обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій (далі - структурні підрозділи з питань соціального захисту населення), на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці;
- функціонування служби з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату (далі - служба з перевезення), або наявність рішення про утворення її в поточному році;
- наявність документів, що підтверджують затвердження видатків на поточний рік для фінансування служби з перевезення;
- меморандум щодо роботи служби з перевезення, укладений між виконавчими органами рад та громадськими організаціями, спілками, ініціативними групами осіб з інвалідністю та батьками дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату.
5. Для прийняття рішення Мінсоцполітики щодо доцільності забезпечення спеціально обладнаним автомобілем виконавчий орган ради з урахуванням умов, визначених у пункті 4 цього Порядку, до 1 квітня поточного року подає заяву, до якої додаються:
- положення про службу з перевезення, в якому передбачено умови надання послуг з перевезення, періодичність їх надання, наявність телефонної лінії тощо;
- у разі відсутності служби з перевезення - рішення про її утворення;
- інформація про кількість осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату та не мають в особистому користуванні та в користуванні законних представників автомобілів (у тому числі таких, що отримані через структурні підрозділи з питань соціального захисту населення), які проживають на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці;
- інформаційна довідка про діяльність служби з перевезення за період її утворення, але не більше ніж за два роки;
- документи, що підтверджують затвердження видатків для фінансування служби з перевезення на поточний рік.
6. У разі наявності у поточному році залишків бюджетних коштів, передбачених для придбання спеціально обладнаних автомобілів, Мінсоцполітики визначає строк додаткового прийому заяв, про що видається наказ, який оприлюднюється на офіційному веб-сайті Міністерства.
7. Заяви розглядаються робочою групою, утвореною згідно з наказом Мінсоцполітики.
8. Робоча група розглядає документи, зазначені в пункті 5 цього Порядку, за участю уповноваженого представника відповідного виконавчого органу ради.
9. За письмовим зверненням виконавчого органу ради робоча група може розглядати документи за відсутності його представника.
10. До повноважень робочої групи належить:
- установлення наявності повного пакета документів, зазначених у пункті 5 цього Порядку;
- прийняття рішення щодо:
- доцільності забезпечення або відмови у забезпеченні спеціально обладнаним автомобілем;  
- повернення документів для доопрацювання в разі виявлення невідповідності заяви та доданих до неї документів умовам, визначеним у пункті 4 цього Порядку.
11. Рішення щодо відмови в забезпеченні спеціально обладнаним автомобілем приймається у разі:
-відсутності повного пакета документів, зазначених у пункті 5 цього Порядку;
-відсутності бюджетних коштів, необхідних для закупівлі спеціально обладнаних автомобілів, і для подальшого їх функціонування.
12. Основною формою діяльності робочої групи є засідання. Засідання робочої групи є правоможним, якщо на ньому присутні більшість її членів. Рішення робочої групи приймається простою більшістю голосів. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні.
Рішення робочої групи оформляється протоколом.
Копія протоколу засідання робочої групи подається Міністрові соціальної політики.
13. Протокол засідання робочої групи повинен містити такі реквізити:
- порядковий номер;
- дату і місце складення;
- прізвище та ініціали членів робочої групи, присутніх на засіданні;
- порядок денний;
- хід розгляду питань порядку денного (запитання, виступи);
- прийняте рішення;
- результати голосування за кожним питанням;
- результативну частину, в якій зазначається:
- повне найменування виконавчого органу ради, який подав заяву щодо забезпечення спеціально обладнаним автомобілем;
- повне найменування служби з перевезення, якій буде передано зазначений спеціально обладнаний автомобіль;
- рішення про доцільність забезпечення спеціально обладнаним автомобілем, про повернення документів для доопрацювання або відмову в такому забезпеченні.
14. Протокол підписують всі члени робочої групи, присутні на засіданні.
15. Окремі думки членів робочої групи щодо прийнятого рішення зазначаються в протоколі.
16. Рішення робочої групи реалізується шляхом видання наказу Мінсоцполітики про забезпечення спеціально обладнаним автомобілем або про відмову в такому забезпеченні.
17. Копію наказу про забезпечення спеціально обладнаним автомобілем Мінсоцполітики протягом семи робочих днів після прийняття рішення надсилає Фонду та виконавчому органу ради, а копію наказу про відмову в забезпеченні - виконавчому органу ради.
18. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів проводиться в установленому законом порядку.
Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.
19. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні та необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов’язань в органах Казначейства та операції, пов’язані з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.
20. Фонд щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом, подає Мінсоцполітики звіти про використання бюджетних коштів.
21. Складення і подання фінансової та бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

Категорія: Правові новини | Переглядів: 46 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Меню співзасновника
 
 
Посилання
Довідник
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 56
Архів записів
АФОРИЗМИ: **Судиться - не богу молиться: поклоном не відбудеш. **На суд витрачають багато коштів. **Суди, суди, та поглядай сюди. **З багатим не судись, а з сильним не борись. **Суд і прямий, та суддя кривий. **Відсутній - завжди винен. **З суддею не спор, а з тюрмою не лайся. **Суддя в суді, що риба в воді. **Суддя - що кравець: як захоче, так і покрає. **У судді і брат в неправді буде винуватим. **Правдивий суддя, що цегляна стіна. **Коли карман сухий, то і суддя глухий. **Суддя, що подарунки бере, перед суддею (на лаві підсудних) буде. **Архирей не бог, а прокурор не правда. **Секретар суда з ділом, як душа з тілом. **В суді правди не шукають. **Перо в суді, що сокира в лісі. **Як в кишені сухо, то і в суді глухо. **Правда твоя, мужичок, але полізай у мішок. **У суд ногою, а в гаманець рукою. **У кого карман повніший, у того й суд правіший. **Набий віз людей, та повези у суд віз грошей, то й прав будеш. **Не йди в суд з одним носом а йди з приносом. З грішми. **Тому довго суд тягнеться, що винуватий нравиться. **Тоді виграю справу, як ляжу на лаву. **Тяганина в судах. **В своїй справі сам не суддя. **Сам собі ніхто не суддя. **Самому судить - не розсудить. **Самосуд - не суд. **Самосуд - сліпий суд. **Як судять громадою, то й невинному дістається. **Хто судиться, той нудиться. **Найгірше в світі, це судиться та лічиться. **Справу вести,- не постіл плести. **Як почнеться тяганина, то не раз упріє Україна. **Суд не яма - стій прямо. **Із суда, що з ставка, сухий не вийдеш. **Хто ходить по судах, то про того йде негарна слава. **На суді, що на воді, не втонеш, то замочишся. **Краще втопиться, чим судиться. **Тяжба - петля, а суд - шибениця. **Хоч і праве діло, а в кишені засвербіло. **Витрати грошей на судові справи. **З суда грошей не носять. **Тяжба - не гроші, а потрава - не хліб. **В копицях -не сіно, а в суді - не гроші. **В лісі -не дуги, а в суді - не гроші. **Суд та діло собака з’їла. **Судді - рибка, а прохачеві - луска. **Поли вріж (поступись своїм) та тікай, а суда не затівай. **Суд завів, став гол, як сокіл. **Не ходи до суду, бо хліба не буде. **Від злодія біда, від суда - нужда. **Дере коза лозу, а вовк козу, а вовка мужик, а мужика пан, а пана юриста, а юристу чортів триста. **Поганий мир, краще всякого суда. **Краще матер'яний мир, чим ремінний суд. **З казною судиться, то краще втопиться. **З казною не судись - своїм поступись. **Хто бореться з морозом, у того завжди вуха померзлі. **Коза з вовком тягалась, та тільки шкура зосталась. **Великий та багатий - рідко винуватий. **Захищається рак клешнею, а багач мошною. **У скотинки - рожки, а у багатого грошики. **У святих отців не знайдеш кінців. **Уміння приховувати свої вчинки. **На старців суда нема. **Голий голого не позива. **З голого, що з мертвого. **На нема і суда нема. **Не треба з тим дружиться, хто любить судиться. **Правди не судять. **Ідучи в суд хваляться обидва, а з суда - один. **До справи два, а по справі - один. **До суда два скачуть, а після суда один скаче, а другий плаче. **Справа - справою, а суд по формі. **Діло - ділом, пиво - пивом, а суд по формі. **Не спіши карати, спіши вислухати. **Суд скорий рідко бува справедливий. **Без розсуду не твори суду. **Краще десять винуватців простить, чим одного невинного наказати. **Винуватого кров - вода, а невинного - біда. **Неправий суд - гірше розбою.**