Спілка нечуючих юристів / Union of the Deaf Lawyers
Ми раді вітати Вас на інформаційно-правовому сайті "Спілка нечуючих юристів / Union of the Deaf Lawyers" (Kyiv, Ukraine). Цей сайт для всіх, хто цікавиться питаннями права людей з інвалідністю зі слуху в Україні. (Сайт створено 19.I.2007 та поновлено сторінку 30.03.2013)
ЛАСКАВО ПРОСИМО НА САЙТ !
Понеділок, 11.12.2017, 14:19
Меню сайту
Категорії розділу
Спілка [39]
Правові новини [125]
Правознавство [117]
Адвокатура [88]
Кримінал [51]
Консультація [35]
Країна глухих [76]
Адміністратор [12]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

free web counter
Довідник
 
Посилання
Події
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 44
Головна » Архів матеріалів

Навіщо людям із вадами слуху потрібен сурдопереклад хіт-параду музичних кліпів, і чого б вони насправді хотіли від телебачення

“Ми хочемо бачити програми "Міняю жінку" і "Без мандата", але не маємо такої змоги”, - мовою жестів каже учасник круглого столу “Забезпечення прав людей із вадами слуху в українському телепросторі”, що відбувся у приміщенні Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.  
“Нацрада поки що не має повноважень, щоб змусити мовників запровадити програми, адаптовані для людей із вадами слуху”, - відповідає заступник голови Національної ради Лариса Мудрак. Чиновники запросили людей, які не чують, для обговорення та спільного пошуку шляхів вирішення проблеми недружності українського телебачення до двох мільйонів українців.  
Сурдоперекладач Марина Ліферов ... Читати далі »

Категорія: Країна глухих | Переглядів: 434 | Додав: Admin | Дата: 05.05.2013

1.Необхідність встановлення соціального статусу інваліда зі слуху
У 1984 році прийнято рішення ЮНЕСКО, у відповідності з яким глухих почали сприймати як людей, котрі мають право на самобутність. Змінився суспільний менталітет - зросла і самосвідомість нечуючих.
Пропонується бачити в глухому не людину, яка щось “не може”, а таку, яка просто інакша. Глухота - це просто відмінність осіб з порушеннями слуху від чуючих. Це особливий стан людини, яка веде нормальний спосіб життя, має свою власну мову, свою специфічну культуру.
Нечуюча людина самоідентифікує себе, як члена мікросоціуму глухих.
Соціальна політика держави зорієнтована на реалізацію конституційних вимог щодо соціального захисту інвалідів, забезпечення для них умов їх повноцінного життя, отримання освіти, працевлаштування, лікування, соціально-побутового обслуговування, культу ... Читати далі »

Категорія: Спілка | Переглядів: 810 | Додав: Admin | Дата: 04.05.2013

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказом Міністерства соціальної політики України
23.03.2012, №158

СТАНДАРТ
надання послуги з призначення щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій особі, яка здійснює догляд за інвалідом І групи або за особою, яка досягла 80-річного віку

I.Загальні положення
1.1.Цей Стандарт розроблений відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.1996, №832 "Про підвищення розмірів державної допомоги окремим категоріям громадян".
1.2.Цей Стандарт визначає механізм призначення щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за інвалідом І групи або за особою, яка досягла 80-річного віку (далі - компенсація).
1.3.Адміністративний орган, що надає послугу, - управління праці та соціального захисту населення районних, районних у міст ... Читати далі »

Категорія: Правознавство | Переглядів: 553 | Додав: Admin | Дата: 03.05.2013

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 23 травня 2012, №503

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом інвалідів війни

1.Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Забезпечення житлом інвалідів війни" (далі - бюджетні кошти).
2.Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінрегіон, розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня - Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації або їх структурні підрозділи.
3.Головний розпорядник бюджетних коштів здійснює їх розподіл між регіонами в розрізі розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня пропорційно кількості інвалідів війни, як ... Читати далі »

Категорія: Правознавство | Переглядів: 462 | Додав: Admin | Дата: 02.05.2013

Юний друже! Так, так – юний, бо ця невеличка брошура написана саме для молоді. Написана як спроба поділитися життєвим досвідом та певними знаннями щодо дуже важливого питання – як зробити своє життя безпечнішим.

Ти тримаєш у руках не нудне повчання чи моралістичну проповідь, це серйозна, але відверта розмова, а тому відразу будемо на “ти”.
Ми будемо говорити про міліцію, а точніше про те, як тобі уникнути випадків приниження та жорстокості з боку правоохоронців. Сам розумієш – тема актуальна. Якщо тобі 20 років, і патрульні ще не нишпорили по твоїх кишенях у пошуках викраденого десь мобільника, жодного разу не зігнали ввечері з лавки у сквері або просто не нагрубили при друзях або дівчині, мушу констатувати – тобі пощастило. У наш час такі випадки – рідкість. Безпричинне затримання, знущання, побиття та катування, незаконні о ... Читати далі »

Категорія: Правознавство | Переглядів: 664 | Додав: Admin | Дата: 01.05.2013

Напевне, слід на цьому сайті відкрити рубрику з назвою на кшталт “по ходу справи”. Питання в тому, що по ходу участі в справах дуже часто виникають дрібні, або більш значні ситуації, які нашому населенню слід знати і враховувати, щоб не доводити ситуацію до того стану, що згодом ніякий адвокат не зможе допомогти, або така можливість буде істотно утруднена, або урізана. Тому напевне, започаткуємо на сайті надання під цим гаслом описів ситуацій і пов’язаних з ними порад.
Цей наш, так би мовити, нарис з порадою, пов’язаний з ситуацією, що виникла буквально цими днями і пов’язана з кричущою безграмотністю значної частини (якщо не більшості) працівників нашої сучасної міліції і відчайдушним ігноруванням її працівниками навіть тих норм закону, які вони дещо знають.
Прибуваю до одного з підрозділів міліції (не важливо – якого саме) з людино ... Читати далі »

Категорія: Адвокатура | Переглядів: 441 | Додав: Admin | Дата: 30.04.2013

Прокурорский надзор за расследованием и судебным рассмотрением дел о лицах, страдающих физическими или психическими недостатками

Особенности прокурорского надзора за исполнением законов при расследовании дел о лицах, страдающих физическими или психическими недостатками, заключаются в том, что уголовно-процессуальное законодательство не только учитывает наличие физических или психических недостатков, но и определяет в связи с этим особые правоотношения органов следствия и суда с носителями этих недостатков (обвиняемыми, подозреваемыми). Кроме того, проявляя заботу о защите прав и интересов глухих, немых, слепых, глухонемых и лиц с психическими недостатками, не могущих самостоятельно осуществлять свое право на защиту, советское законодательство предусмотрело усиленные гарантии их прав. Прокурор обязан прежде всего следить за соблюдением этих гарантий и испол ... Читати далі »

Категорія: Адвокатура | Переглядів: 556 | Додав: Admin | Дата: 29.04.2013

Учет физических и психических недостатков при назначении наказания

Всестороннее изучение данных о физических или психических недостатках подсудимого является важнейшей предпосылкой для правильного решения вопроса о назначении наказания по делам этой категории.
В законе (ст.38 УК) перечислены наиболее типичные смягчающие ответственность обстоятельства, которые имеют существенное значение при определении меры наказания. Эти обстоятельства характеризуют социальные, политические и моральные качества подсудимого. Поскольку физические или психические недостатки объективно характеризуют психологические качества и свойства подсудимого, то очевидно, что их следует учитывать при решении вопроса о назначении наиболее целесообразной меры наказания.
Изучение уголовных дел глухих, немых, глухонемых, слепых показало, что эти физические недостатки были не толь ... Читати далі »

Категорія: Адвокатура | Переглядів: 560 | Додав: Admin | Дата: 28.04.2013

Исследование и оценка данных о физических или психических недостатках и материалов, характеризующих личность подсудимого

В суде должны быть тщательно изучены не только социальные данные о личности подсудимого (наличие судимости, отношение к труду, общественному долгу и т.д.), но и все те патологические особенности психики, которые возникли под воздействием физических или психических недостатков.
Физические или психические недостатки порождают у человека различные качества и свойства, которые в своей совокупности характеризуют личность подсудимого.
Как и другие сведения о личности подсудимого, физические или психические недостатки входят в предмет доказывания, и поэтому в суде их необходимо тщательно исследовать и оценить, что должно затем найти отражение в приговоре. При судебном рассмотрении названной категории уголовных дел все участники проц ... Читати далі »

Категорія: Адвокатура | Переглядів: 470 | Додав: Admin | Дата: 27.04.2013

Допрос глухих, немых, слепых, глухонемых и лиц с психическими недостатками

Допрос глухих, немых, слепых, глухонемых, как и подсудимых, имеющих психические недостатки, должен производиться в суде на основе тех же психологических закономерностей, что и на предварительном следствии. Тем не менее гласность и публичность судебного разбирательства, участие в суде большого числа лиц, занимающих различное процессуальное положение, определяют своеобразие форм и тактических приемов, применяемых при допросе подсудимых, страдающих физическими или психическими недостатками. Кроме того, допрос в суде осложнен тем, что в нем наряду с судьями принимают активное участие прокурор, защитники, потерпевшие, общественные обвинители, общественные защитники, законные представители и эксперты.
При допросе глухих, немых, слепых, глухонемых, лиц, страдающих психическими недост ... Читати далі »

Категорія: Адвокатура | Переглядів: 567 | Додав: Admin | Дата: 26.04.2013

« 1 2 ... 50 51 52 53 54 55 »
Пошук
Посилання
Довідник
Кіно з субтитрами
Архів записів
АФОРИЗМИ: **Судиться - не богу молиться: поклоном не відбудеш. **На суд витрачають багато коштів. **Суди, суди, та поглядай сюди. **З багатим не судись, а з сильним не борись. **Суд і прямий, та суддя кривий. **Відсутній - завжди винен. **З суддею не спор, а з тюрмою не лайся. **Суддя в суді, що риба в воді. **Суддя - що кравець: як захоче, так і покрає. **У судді і брат в неправді буде винуватим. **Правдивий суддя, що цегляна стіна. **Коли карман сухий, то і суддя глухий. **Суддя, що подарунки бере, перед суддею (на лаві підсудних) буде. **Архирей не бог, а прокурор не правда. **Секретар суда з ділом, як душа з тілом. **В суді правди не шукають. **Перо в суді, що сокира в лісі. **Як в кишені сухо, то і в суді глухо. **Правда твоя, мужичок, але полізай у мішок. **У суд ногою, а в гаманець рукою. **У кого карман повніший, у того й суд правіший. **Набий віз людей, та повези у суд віз грошей, то й прав будеш. **Не йди в суд з одним носом а йди з приносом. З грішми. **Тому довго суд тягнеться, що винуватий нравиться. **Тоді виграю справу, як ляжу на лаву. **Тяганина в судах. **В своїй справі сам не суддя. **Сам собі ніхто не суддя. **Самому судить - не розсудить. **Самосуд - не суд. **Самосуд - сліпий суд. **Як судять громадою, то й невинному дістається. **Хто судиться, той нудиться. **Найгірше в світі, це судиться та лічиться. **Справу вести,- не постіл плести. **Як почнеться тяганина, то не раз упріє Україна. **Суд не яма - стій прямо. **Із суда, що з ставка, сухий не вийдеш. **Хто ходить по судах, то про того йде негарна слава. **На суді, що на воді, не втонеш, то замочишся. **Краще втопиться, чим судиться. **Тяжба - петля, а суд - шибениця. **Хоч і праве діло, а в кишені засвербіло. **Витрати грошей на судові справи. **З суда грошей не носять. **Тяжба - не гроші, а потрава - не хліб. **В копицях -не сіно, а в суді - не гроші. **В лісі -не дуги, а в суді - не гроші. **Суд та діло собака з’їла. **Судді - рибка, а прохачеві - луска. **Поли вріж (поступись своїм) та тікай, а суда не затівай. **Суд завів, став гол, як сокіл. **Не ходи до суду, бо хліба не буде. **Від злодія біда, від суда - нужда. **Дере коза лозу, а вовк козу, а вовка мужик, а мужика пан, а пана юриста, а юристу чортів триста. **Поганий мир, краще всякого суда. **Краще матер'яний мир, чим ремінний суд. **З казною судиться, то краще втопиться. **З казною не судись - своїм поступись. **Хто бореться з морозом, у того завжди вуха померзлі. **Коза з вовком тягалась, та тільки шкура зосталась. **Великий та багатий - рідко винуватий. **Захищається рак клешнею, а багач мошною. **У скотинки - рожки, а у багатого грошики. **У святих отців не знайдеш кінців. **Уміння приховувати свої вчинки. **На старців суда нема. **Голий голого не позива. **З голого, що з мертвого. **На нема і суда нема. **Не треба з тим дружиться, хто любить судиться. **Правди не судять. **Ідучи в суд хваляться обидва, а з суда - один. **До справи два, а по справі - один. **До суда два скачуть, а після суда один скаче, а другий плаче. **Справа - справою, а суд по формі. **Діло - ділом, пиво - пивом, а суд по формі. **Не спіши карати, спіши вислухати. **Суд скорий рідко бува справедливий. **Без розсуду не твори суду. **Краще десять винуватців простить, чим одного невинного наказати. **Винуватого кров - вода, а невинного - біда. **Неправий суд - гірше розбою.**