Спілка нечуючих юристів / Union of the Deaf Lawyers
Ми раді вітати Вас на інформаційно-правовому сайті "Спілка нечуючих юристів / Union of the Deaf Lawyers" (Kyiv, Ukraine). Цей сайт для всіх, хто цікавиться питаннями права людей з інвалідністю зі слуху в Україні. (Сайт створено 19.I.2007 та поновлено сторінку 30.03.2013)
ЛАСКАВО ПРОСИМО НА САЙТ !
Вівторок, 17.07.2018, 11:02
Меню сайту
Категорії розділу
Спілка [41]
Правові новини [138]
Правознавство [124]
Адвокатура [89]
Кримінал [69]
Консультація [42]
Країна глухих [82]
Адміністратор [8]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

free web counter
Посилання
Події
Кіно з субтитрами
Довідник
 
Головна » Архів матеріалів
Відповідно до Сімейного кодексу України (далі — СК) та Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану” народження, смерть, шлюб, розірвання шлюбу, зміна імені підлягають державній реєстрації в органах державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби. Заявник повинен бути ознайомлений з даними, унесеними до актового запису, який засвідчується печаткою і підписом керівника органу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби та посадової особи, яка провела державну реєстрацію акта цивільного стану реєстраційної служби.
На підставі вчиненого актового запису цивільного стану в повній відповідності до нього видається свідоцтво.
Акти цивільного стану реєструються у державних відділах реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби районних, районних у містах, міських (міст обласного значення) управлінь юстиції, у виконавчих органах сільських, селищних, міських (крім міс ... Читати далі »
Категорія: Правознавство | Переглядів: 3123 | Додав: jurist | Дата: 12.07.2013

У Вінниці засудили глухонімого студента, який скоїв кілька злочинів у сфері використання та володіння мобільними телефонами (шахрайства)

В И Р О К
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

21.07.2011 року Староміський районний суд міста Вінниці в складі: головуючого судді Чернюка І.В., при секретарі Бойко Ю.О. з участю прокурора Хоменка П.Л., представника обвинуваченого ОСОБА_1, адвоката ОСОБА_2 розглянув у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в місті Вінниці кримінальну справу №1-180/2011 по обвинуваченню: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, студента Професійного-технічного училища №11 м.Вінниці, працюючого на підприємстві "АВІС" транспортувальником на лінії по виробництву маргаринів, не одруженого, інваліда дитинства, ... Читати далі »

Категорія: Кримінал | Переглядів: 559 | Додав: jurist | Дата: 11.07.2013

1. Кримінальне право базується на принципі винної відповідальності особи за вчинене нею діяння. Вина передбачає правильне адекватне відображення у свідомості суб'єкта як фактичних, так і юридичних ознак злочину. Однак у житті зустрічаються випадки, коли особа, вчиняючи конкретне діяння, помиляється в його фактичних ознаках (у характері об'єкта чи предмета діяння, наслідків, причинного зв'язку) або неправильно оцінює його правову природу, юридичні властивості. В цих випадках у свідомості особи формується помилкове уявлення про об'єктивну дійсність. Це може бути викликано різними об'єктивними і суб'єктивними обставинами, при яких вчиняється діяння, і по-різному впливати на вирішення питання про вину особи і її кримінальну відповідальність. У цих випадках і виникає питання про помилку та її значення для кримінальної відповідальності.
КК не містить спец ... Читати далі »

Категорія: Правознавство | Переглядів: 607 | Додав: jurist | Дата: 09.07.2013

З трьох діток у її сім’ї не чують двоє. Вона знає, що деякі глухонімі хочуть покінчити життя самогубством
Після народження Тіни мама кілька років навіть не здогадувалася, що донька не чує. Довідавшись про страшну ваду своєї кровинки, Ніна Іванівна Гончарова зібрала волю в кулак і почала вчити дитину говорити.
Через два роки Ніна Іванівна народила абсолютно здорового хлопчика Артема, а ще через чотири на світ з‘явилася Оленка. Вона, на жаль, теж не чула…
А Тіна все-таки навчилася розмовляти. Вона закінчила вуз із хорошими оцінками і влаштувалася на роботу. Тепер Тіна вчить спілкуватися свою сестру. Вона - її провідник у нашому світі та провідник тих людей, які чують, країною глухих.

Мама не вірила, що донька не чує
25-річна Валентина (всі називають її Тіна) Гончарова - корінна лучанка.
-Коли я народилася, мама н ... Читати далі »

Категорія: Країна глухих | Переглядів: 415 | Додав: jurist | Дата: 08.07.2013

Украинцы упаковывают чемоданы и покупают билеты в теплые края, даже не подозревая, что за ними ведется ненавязчивое наблюдение. Квартирные воры запасаются отмычками и только ждут, когда беспечные хозяева покинут свою квартиру. Берегитесь: сезон домушников открыт!
Как защитить свое жилище от нежеланных гостей.

Вариант 1: Соседский
Самый простой, но при этом достаточно эффективный способ защиты квартиры во время отпуска - договориться с соседями по лестничной площадке, чтобы они в случае чего звонили в милицию. Очень хорошо, если ваша соседка - бдительная бабулька-пенсионерка. Соседей можно попросить, чтобы они периодически вынимали вашу почту из ящика, не давая потенциальным грабителям лишней наводки.

Вариант 2: Инфракрасный
Инфракрасные датчики движения обычно устанавливают в углах помещения ближе к потолку. Такие датчики реагируют на движени ... Читати далі »

Категорія: Кримінал | Переглядів: 512 | Додав: jurist | Дата: 07.07.2013

Особи, які атестуються за результатами річного оцінювання та можуть бути звільнені від проходження державної підсумкової атестації

Перелік осіб, які можуть бути звільнені від проходження державної підсумкової атестації (ДПА) визначається відповідно до розділу VIII "Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти", затвердженого наказом Міносвіти України від 30.12.2014р., №1547.

Учасники міжнародних змагань
Від проходження ДПА можуть бути звільнені учні (вихованці) випускних класів, які беруть участь у спортивних змаганнях, конкурсах, виставках, що мають статус міжнародних відповідно до чинного законодавства України й проходять під час проведення атестації у навчальному закладі.

Учасники тренувальних зборів до міжнародних олімпіад та змагань
... Читати далі »

Категорія: Правознавство | Переглядів: 525 | Додав: jurist | Дата: 06.07.2013

Продовження. Читайте также першу частину.

Які рішення приймає уповноважений  орган з питань реєстрації?  
-про прийняття повідомлення про зміни у складі керівних органів, зміну особи (осіб), уповноваженої представляти громадське об’єднання, зміну місцезнаходження, зміни до статуту;
-про відмову у прийняті повідомлення про зміни у складі керівних органів, зміни до статуту – у разі порушеного статуту громадського об’єднання;
-про відмову у прийнятті повідомлення про зміни до статуту – за наявності підстав, передбачених частиною 10 ст.12 Закону (крім порушення вимог статті 7 Закону)4
-про направле ... Читати далі »

Категорія: Консультація | Переглядів: 585 | Додав: Admin | Дата: 05.07.2013

З 1 січня 2013 року введений в дію Закон України “Про громадські об’єднання” (далі – Закон), який визначає правові та організаційні засади реалізації права на свободу об’єднання, гарантованого Конституцією України та міжнародними договорами України, згода на обов’язковість яких надана Верховною радою України, порядок утворення, реєстрації, діяльності та припинення громадських об’єднань.
Дія цього закону поширюється на суспільні відносини у сфері утворення, реєстрації, діяльності та припинення громадських об’єднань в Україні.
Дія цього Закону не поширюється на суспільні відносини у сфері утворення, реєстрації, діяльності та припинення:
-політичних партій;
-релігійних організацій;
-непідприємницьких товариств, що утвор ... Читати далі »

Категорія: Консультація | Переглядів: 536 | Додав: Admin | Дата: 04.07.2013

Подорож як найбільша наука і серйозна наука допомагає нам знову набути себе. Туризм - здатність збиратися, переміщатися і не боятися.
Туризм для осіб з фізичними і розумовими вадами (туризм для сліпих, туризм для глухонімих, туризм для людей з обмеженими можливостями, інвалідний туризм, реабілітаційний туризм, корекційно-освітній туризм, доступний туризм) - це різновид туризму, спрямований на задоволення рекреаційних потреб осіб з обмеженими можливостями.
Цей вид туризму з’явився в 70-х роках минулого століття і розвивався в громадських організаціях осіб з обмеженими можливостями (ООВ). Складність розвитку цього виду туризму полягає в неповноті нормативної бази, відсутності системи методичного супроводу, системи підготовки інструкторів-фахівців з роботи з ООВ. Сьогодні у світі за цим різновидом туризму закріпився термін "туризм для людей з обмеженими життєвими ... Читати далі »

Категорія: Країна глухих | Переглядів: 604 | Додав: Admin | Дата: 03.07.2013

Врахування особливостей захворювань, що спричинюють інвалідність при підборі професії та місця роботи
 
 При підборі професії та місця роботи – враховуємо особливості захворювання, що спричиняє інвалідність !
1. Сенсорні порушення – зорові, слухові, мовні. Ці розлади обмежують здатність до орієнтації або комунікації, а отже – до деяких видів трудової діяльності. Такі порушення роблять, зазвичай, недоступними для людей деякі професії (водія – для незрячих, диспетчера – для осіб із порушенням мовлення або слуху тощо). Але в більшості випадків обмеження можуть бути частково компенсовані шляхом підбору підходящої професії та місця роботи, а також через облаштування робочого місця додатковими засобами, що компенсуватимуть сенсорне порушення (звуковими – для незрячих, візуальними & ... Читати далі »

Категорія: Правознавство | Переглядів: 923 | Додав: Admin | Дата: 02.07.2013

« 1 2 ... 49 50 51 52 53 ... 59 60 »
Пошук
Меню співзасновника
 
 
Посилання
Довідник
Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 56
Архів записів
АФОРИЗМИ: **Судиться - не богу молиться: поклоном не відбудеш. **На суд витрачають багато коштів. **Суди, суди, та поглядай сюди. **З багатим не судись, а з сильним не борись. **Суд і прямий, та суддя кривий. **Відсутній - завжди винен. **З суддею не спор, а з тюрмою не лайся. **Суддя в суді, що риба в воді. **Суддя - що кравець: як захоче, так і покрає. **У судді і брат в неправді буде винуватим. **Правдивий суддя, що цегляна стіна. **Коли карман сухий, то і суддя глухий. **Суддя, що подарунки бере, перед суддею (на лаві підсудних) буде. **Архирей не бог, а прокурор не правда. **Секретар суда з ділом, як душа з тілом. **В суді правди не шукають. **Перо в суді, що сокира в лісі. **Як в кишені сухо, то і в суді глухо. **Правда твоя, мужичок, але полізай у мішок. **У суд ногою, а в гаманець рукою. **У кого карман повніший, у того й суд правіший. **Набий віз людей, та повези у суд віз грошей, то й прав будеш. **Не йди в суд з одним носом а йди з приносом. З грішми. **Тому довго суд тягнеться, що винуватий нравиться. **Тоді виграю справу, як ляжу на лаву. **Тяганина в судах. **В своїй справі сам не суддя. **Сам собі ніхто не суддя. **Самому судить - не розсудить. **Самосуд - не суд. **Самосуд - сліпий суд. **Як судять громадою, то й невинному дістається. **Хто судиться, той нудиться. **Найгірше в світі, це судиться та лічиться. **Справу вести,- не постіл плести. **Як почнеться тяганина, то не раз упріє Україна. **Суд не яма - стій прямо. **Із суда, що з ставка, сухий не вийдеш. **Хто ходить по судах, то про того йде негарна слава. **На суді, що на воді, не втонеш, то замочишся. **Краще втопиться, чим судиться. **Тяжба - петля, а суд - шибениця. **Хоч і праве діло, а в кишені засвербіло. **Витрати грошей на судові справи. **З суда грошей не носять. **Тяжба - не гроші, а потрава - не хліб. **В копицях -не сіно, а в суді - не гроші. **В лісі -не дуги, а в суді - не гроші. **Суд та діло собака з’їла. **Судді - рибка, а прохачеві - луска. **Поли вріж (поступись своїм) та тікай, а суда не затівай. **Суд завів, став гол, як сокіл. **Не ходи до суду, бо хліба не буде. **Від злодія біда, від суда - нужда. **Дере коза лозу, а вовк козу, а вовка мужик, а мужика пан, а пана юриста, а юристу чортів триста. **Поганий мир, краще всякого суда. **Краще матер'яний мир, чим ремінний суд. **З казною судиться, то краще втопиться. **З казною не судись - своїм поступись. **Хто бореться з морозом, у того завжди вуха померзлі. **Коза з вовком тягалась, та тільки шкура зосталась. **Великий та багатий - рідко винуватий. **Захищається рак клешнею, а багач мошною. **У скотинки - рожки, а у багатого грошики. **У святих отців не знайдеш кінців. **Уміння приховувати свої вчинки. **На старців суда нема. **Голий голого не позива. **З голого, що з мертвого. **На нема і суда нема. **Не треба з тим дружиться, хто любить судиться. **Правди не судять. **Ідучи в суд хваляться обидва, а з суда - один. **До справи два, а по справі - один. **До суда два скачуть, а після суда один скаче, а другий плаче. **Справа - справою, а суд по формі. **Діло - ділом, пиво - пивом, а суд по формі. **Не спіши карати, спіши вислухати. **Суд скорий рідко бува справедливий. **Без розсуду не твори суду. **Краще десять винуватців простить, чим одного невинного наказати. **Винуватого кров - вода, а невинного - біда. **Неправий суд - гірше розбою.**