Спілка нечуючих юристів / Union of the Deaf Lawyers
Ми раді вітати Вас на інформаційно-правовому сайті "Спілка нечуючих юристів / Union of the Deaf Lawyers" (Kyiv, Ukraine). Цей сайт для всіх, хто цікавиться питаннями права людей з інвалідністю зі слуху в Україні. (Сайт створено 19.I.2007 та поновлено сторінку 30.03.2013)
ЛАСКАВО ПРОСИМО НА САЙТ !
Вівторок, 17.07.2018, 10:57
Меню сайту
Категорії розділу
Спілка [41]
Правові новини [138]
Правознавство [124]
Адвокатура [89]
Кримінал [69]
Консультація [42]
Країна глухих [82]
Адміністратор [8]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

free web counter
Посилання
Події
Кіно з субтитрами
Довідник
 
Головна » Архів матеріалів

Уряд вніс зміни до деяких постанов Кабінету Міністрів України, якими передбачено впровадження нової системи забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю.
Реалізація акта передбачає зміну порядку перерахування коштів підприємствам, що виконали індивідуальні заявки осіб з інвалідністю; запровадження оплати підприємству “за фактом”; покращення процесу забезпечення особи ТЗР шляхом реалізації визначеного законом права на вибір виробу, отримання виробу в чітко встановлений термін та забезпечення соціального супроводу людини, що користується ТЗР; компенсація за бажанням особи з деяких засобів реабілітації; зменшення часу в процесі забезпечення ТЗР особи.
Прийняття постанови надасть системності політики соціального захисту осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших осіб та посилить індивідуальний підхід до забезпечення засобами, що ... Читати далі »

Категорія: Правові новини | Переглядів: 222 | Додав: Admin | Дата: 12.04.2018

Шановні колеги!

Щиро вітаємо усіх Вас з Світлими Великодніми Святами. Нехай з Великоднем до Вашої оселі прийде здоров'я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов'ю, а помисли стануть щирими та добрими. Всіх Вам земних благ!
Христос Воскрес! Воістину Воскрес! ... Читати далі »

Категорія: Спілка | Переглядів: 123 | Додав: Admin | Дата: 08.04.2018

В Одесі суд виніс вирок одеситу з інвалідністю зі слуху, обвинуваченому у вбивстві товариша по чарці

В И Р О К
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

22.11.2017 року,  колегія суддів Суворовського районного суду м.Одеси в складі: головуючого судді Шкорупеєва Д.А., суддів Боднар С.М., Позняка В.С., при секретарі Луженко В.П., за участю прокурорів Лисака О.І., Сагідова А. Чебанова А.В., захисника Сокол Т.В., перекладача Новак Н.М., в присутності обвинуваченого ОСОБА_3, розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Одесі кримінальне провадження №1-кп/523/308/17 (справа №523/240/17) відносно:
ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м.Одеси, громадянина України, українця, інваліда з дитинства по слуху, одруженого, маючого на утриманні н ... Читати далі »

Категорія: Кримінал | Переглядів: 155 | Додав: Admin | Дата: 02.04.2018

Уряд затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки громадських об’єднань інвалідів.
Рішення прийняте відповідно до Закону України “Про Державний бюджет України на 2018 рік” на виконання бюджетної програми “Фінансова підтримка громадських об’єднань осіб з інвалідністю”.

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 14 березня 2018 р. № 183

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті
для фінансової підтримки громадських об’єднань інвалідів

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених Мінсоцполітики у державному бюджеті за програмою “Фінансова підтримка громадських об’єднань інвалідів” (далі - бюджетні кош ... Читати далі »

Категорія: Правові новини | Переглядів: 138 | Додав: Admin | Дата: 30.03.2018

Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах

Уряд затвердив Порядок надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах.
Документом передбачається надання замість пільг компенсації, розмір якої щорічно буде визначатись обласними, Київською міською державними адміністраціями на відповідний рік. Крім того, визначено основні правові та організаційні засади надання компенсаційних виплат окремим категоріям громадян, які мають право на пільговий проїзд.
При цьому для забезпечення максимальної підтримки осіб з інвалідністю передбачається виплачувати компенсацію особам з інвалідністю I групи або дітям з інвалідністю у подвійному розмірі.
Крім того ... Читати далі »

Категорія: Правові новини | Переглядів: 173 | Додав: Admin | Дата: 27.03.2018

Міністерство охорони здоров'я (МОЗ) України розпочало перегляд переліку медичних протипоказань для керування транспортними засобами з метою приведення його у відповідність до європейських стандартів.
Український науково-дослідний інститут медицини транспорту МОЗ України підготував проект наказу щодо переліку медичних протипоказань для кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів, який наразі знаходиться на громадському обговоренні.
Усвідомлюючи необхідність удосконалення медичного забезпечення у сфері безпеки дорожнього руху та приведення у відповідність українських нормативно-правових актів до вимог та стандартів Європейського Союзу, МОЗ України підняло питання перегляду існуючого переліку медичних протипоказань для водіїв та встановлення стандартів фізичної і розумової придатності для керування транспортними засобами.
До 26 березня Міністерство приймає від ... Читати далі »

Категорія: Правові новини | Переглядів: 189 | Додав: Admin | Дата: 23.03.2018

Уряд вніс зміни до Порядку проведення індексації грошових доходів населення. Зазначений Порядок приведено у відповідність до Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”.
Передбачається, зокрема, що індексація пенсій здійснюватиметься шляхом їх підвищення відповідно до законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.
Крім того, щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві (з урахуванням виплат на необхідний догляд за потерпілим) та членам їх сімей будуть індексуватися відповідно до законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 р. №1078
(в редакції постанови від 28.02.2018, №141)

ПОРЯДОК
про ... Читати далі »

Категорія: Правові новини | Переглядів: 234 | Додав: Admin | Дата: 19.03.2018

Верховна Рада України ухвалила під час ранкового засідання ухвалила у другому читанні і в цілому Дисциплінарний статут Національної поліції України.

Дисциплінарний статут визначає сутність службової дисципліни в Національній поліції, повноваження поліцейських та їхніх керівників щодо її дотримання, види заохочень і дисциплінарних стягнень, а також порядок їх застосування та оскарження.
Згідно з документом, до поліцейських можуть застосовувати такі види заохочень:
- дострокове зняття дисциплінарного стягнення;
- занесення на дошку пошани;
- заохочення грошовою винагородою;
- заохочення цінним подарунком;
- надання додаткової оплачуваної відпустки тривалістю до п'яти діб;
- заохочення відомчими заохочувальними відзнаками Національної поліції України;
- заохочення відомчими заохочувальними відзнаками Міністерств ... Читати далі »

Категорія: Правові новини | Переглядів: 213 | Додав: Admin | Дата: 15.03.2018

З 1 квітня 2018 року повинна початись національна кампанія з вибору сімейного лікаря або лікаря первинної медичної допомоги й укласти з ним відповідний договір. Уже після цього потрапити до спеціаліста вузького профілю можна буде тільки із скеруванням від терапевта, з яким підписано декларацію.
Важливо, що тепер медична допомога не буде прив’язана до місця прописки, тобто громадяни можуть обирати лікаря і медичний заклад, який забажають.
Утім, варто додати, що як пацієнти, так і медики зараз доволі розгублені і не знають, як ці новації працюватимуть на практиці і коли система запрацює повноцінно. Міністерство охорони здоров’я ще раніше оприлюднило покрокову інструкцію, як обрати сімейного лікаря, і зразок відповідної угоди. Наскільки ця реформа буде ефективною в реальності, українці зможуть переконатися вже найближчим часом. Наразі ж ІА ZIK нагадує, як МОЗ бачит ... Читати далі »

Категорія: Правознавство | Переглядів: 169 | Додав: Admin | Дата: 09.03.2018

Урядом визначено процедуру надання статусу постраждалого учасника Революції Гідності.
Документом передбачено, що відповідний статус надається особам, які включені до переліку осіб, які під час участі в масових акціях громадського протесту отримали тілесні ушкодження (тяжкі, середньої тяжкості, легкі), але такі ушкодження не призвели до інвалідності. Щоб отримати такий статус потрібно звернутися з відповідною заявою до органів соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання або місцем перебування. Рішення про його надання буде прийнято протягом семи робочих днів з дня подання заяви.
Крім того, постановою затверджено Порядок виготовлення та видачі посвідчення “Постраждалий учасник Революції Гідності”. Також затверджено зразок відповідного посвідчення.
Реалізація акта не потребує додаткових витрат з державного бюджету. Всі необхідні видатки ... Читати далі »

Категорія: Правові новини | Переглядів: 175 | Додав: Admin | Дата: 02.03.2018

« 1 2 3 4 5 ... 59 60 »
Пошук
Меню співзасновника
 
 
Посилання
Довідник
Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 56
Архів записів
АФОРИЗМИ: **Судиться - не богу молиться: поклоном не відбудеш. **На суд витрачають багато коштів. **Суди, суди, та поглядай сюди. **З багатим не судись, а з сильним не борись. **Суд і прямий, та суддя кривий. **Відсутній - завжди винен. **З суддею не спор, а з тюрмою не лайся. **Суддя в суді, що риба в воді. **Суддя - що кравець: як захоче, так і покрає. **У судді і брат в неправді буде винуватим. **Правдивий суддя, що цегляна стіна. **Коли карман сухий, то і суддя глухий. **Суддя, що подарунки бере, перед суддею (на лаві підсудних) буде. **Архирей не бог, а прокурор не правда. **Секретар суда з ділом, як душа з тілом. **В суді правди не шукають. **Перо в суді, що сокира в лісі. **Як в кишені сухо, то і в суді глухо. **Правда твоя, мужичок, але полізай у мішок. **У суд ногою, а в гаманець рукою. **У кого карман повніший, у того й суд правіший. **Набий віз людей, та повези у суд віз грошей, то й прав будеш. **Не йди в суд з одним носом а йди з приносом. З грішми. **Тому довго суд тягнеться, що винуватий нравиться. **Тоді виграю справу, як ляжу на лаву. **Тяганина в судах. **В своїй справі сам не суддя. **Сам собі ніхто не суддя. **Самому судить - не розсудить. **Самосуд - не суд. **Самосуд - сліпий суд. **Як судять громадою, то й невинному дістається. **Хто судиться, той нудиться. **Найгірше в світі, це судиться та лічиться. **Справу вести,- не постіл плести. **Як почнеться тяганина, то не раз упріє Україна. **Суд не яма - стій прямо. **Із суда, що з ставка, сухий не вийдеш. **Хто ходить по судах, то про того йде негарна слава. **На суді, що на воді, не втонеш, то замочишся. **Краще втопиться, чим судиться. **Тяжба - петля, а суд - шибениця. **Хоч і праве діло, а в кишені засвербіло. **Витрати грошей на судові справи. **З суда грошей не носять. **Тяжба - не гроші, а потрава - не хліб. **В копицях -не сіно, а в суді - не гроші. **В лісі -не дуги, а в суді - не гроші. **Суд та діло собака з’їла. **Судді - рибка, а прохачеві - луска. **Поли вріж (поступись своїм) та тікай, а суда не затівай. **Суд завів, став гол, як сокіл. **Не ходи до суду, бо хліба не буде. **Від злодія біда, від суда - нужда. **Дере коза лозу, а вовк козу, а вовка мужик, а мужика пан, а пана юриста, а юристу чортів триста. **Поганий мир, краще всякого суда. **Краще матер'яний мир, чим ремінний суд. **З казною судиться, то краще втопиться. **З казною не судись - своїм поступись. **Хто бореться з морозом, у того завжди вуха померзлі. **Коза з вовком тягалась, та тільки шкура зосталась. **Великий та багатий - рідко винуватий. **Захищається рак клешнею, а багач мошною. **У скотинки - рожки, а у багатого грошики. **У святих отців не знайдеш кінців. **Уміння приховувати свої вчинки. **На старців суда нема. **Голий голого не позива. **З голого, що з мертвого. **На нема і суда нема. **Не треба з тим дружиться, хто любить судиться. **Правди не судять. **Ідучи в суд хваляться обидва, а з суда - один. **До справи два, а по справі - один. **До суда два скачуть, а після суда один скаче, а другий плаче. **Справа - справою, а суд по формі. **Діло - ділом, пиво - пивом, а суд по формі. **Не спіши карати, спіши вислухати. **Суд скорий рідко бува справедливий. **Без розсуду не твори суду. **Краще десять винуватців простить, чим одного невинного наказати. **Винуватого кров - вода, а невинного - біда. **Неправий суд - гірше розбою.**